TJ SOKOL České Budějovice

 

oddíl BADMINTON

 

Ostatní články:

 

                 Seriál turnajů přípravek 2009 v Č.K.2010

 

                 Přípravky 1. kolo 7.3.2009

 

 

 

 

 

V sobotu 17.4.2010

Dvě bronzové medaile z mistrovství české republiky U13 z Benátek nad Jizerou přivezli T.Janoštíková (ve čtyřhře s E.Kelnarovou) a A.Hadáček (také ve čtyřhře s M.Šístkem) .                                                                                  Blahopřejeme.

Foto z této akce                                                                                         Výsledky

Foto II z této akce

 

 

V sobotu 17.4.2010

Současně s MČR U13 probíhal GPA U19 v Liberci. Startoval tam z našich Michal Marek. Nejlépe se mu povedla čtyřhra chlapců kde s českokrumlov. Jedličkou prošli do osmičky a umístnil se tak na 5.-8.místě. V ostatních disciplínách skončil  v poli poražených - je to zkrátka U19 ,tam je to ze všech kategoriích asi nejtěžší. Kompletní tabulka je v sekci výsledky.

                                                                                                                  Výsledky

 

V neděli 11.4.2010

V neděli na přípravkách v Č.Krumlově vyhráli naši hráči ve třech kategoriích. 1.místo získali Voj.Lapáček , Jan Janoštík a Bára Hadáčková

Foto z této akce                                                                                         Výsledky

 

V sobotu 10.4.2010

Se uskutečnil v ČK KPJ U15.  Medailová umístnění našich hráčů :
  titul a 1.místo : T.Janoštíková - M.Koudelková !
            3.místa : dvouhra - T.Janoštíková ,mix - P.Marek-T.Janoštíková
                           čtyřhra - Marek P.- Jan Lapáček

Foto z této akce


                                                                                        
   

1. - 5.4.2010
v Belgii startovali skoro všechny naše již delší čas největší naděje a nejlépe se umístnili v U11 ze 17 dvojic pár Voj.Lapáček - J.Janoštík  - 3.místo , super,blahopřejeme. Ostatním to jistě přineslo minimálně další zkušenosti a nové zážitky. Fota zásluhou L.Lapáčka jsou ve fotogalerii.

Foto z této akce                                                                                                                                                                      Výsledky
 

1.4.2010

- po zajištění sokolovny,odešlu na český svaz žádost na pořádání  kvalifikace o II.ligu. Pořadatel se losuje a tak kdyby náhodou se vyhrálo  hrálo by se doma.
- k 12.6. /sobota/ je objednána i neděle dopoledne k soustředění mládeže v sokolovně.
                                                                                                              


27.3.2010

Radost z Karlových Varů. V sobotu na Karlovarské oplatce se naši opět neztratili ! V kategorii. U11 vystoupila na stupně vítězů na 3.místo Bára Hadáčková, hned za ní byla na 4.místě Klára Baloušková ! Startovalo 11 hráček. V kategorii U13 byl Vojta Baloušek na 4.místě a Albert Hadáček  na 6.místě z 20 účastníků.

 

 

·         V neděli 28.3.2010 jsme opět potrénovali v krátkém soustředění, abychom na zbytek sezony byli v dobré formě. Super přístup a radost máme také z těch účastníků, kteří se zatím takovéto akce nezúčastňovali. BEZVA! Děkujeme také Lin.  R. Janoštíkovi, kteří program připravili a uskutečnili.

  

·         V neděli 28.3.2010 odešla žárovka ve světle na konci sálu nad kurtem č.5 u lana na šplh. V úterý jsem tuto žárovku se správcem vyměnil tak jako jinou v lednu, což není zas tak jednoduchá záležitost. To je také  jedna z věci, které se musí udělat, aby nebylo omezeno naše hraní. Po zajištění sokolovny, odešlu na český svaz žádost na pořádání   kvalifikace o II.ligu. Pořadatel se losuje a tak kdyby náhodou se vyhrálo, hrálo by se doma.  - k 12.6.2010 /sobota/ je objednána i neděle dopoledne k soustředění mládeže v Sokolovně.                                                                                                                    

 Roman Vokoun                                         
 

·         22.3.2010 naše družstvo dospělých obhájilo titul v krajském přeboru. Jsou přeborníci po čtvrté v řadě Blahopřejeme ! Vítězné družstvo hrálo v sestavě Marek Mich.,Novák Mich.,Dvořák Mich. Hodiánek Pav., Janoštík Rom., Schneedorfer J., Synková Iva, Firerová Ver. Naše "B" družstvo obhájilo s přehledem pátou pozici ! Výsledky kompletní budou zde na  stránkách.

  

·         10.3.2010 - do příslušné rubriky byly přidány výsledky GPC dospělých v Táboře a přeboru ČOS

 

·         9.3.2010 - Zatím co mladší žáci, starší žáci a junioři bojovali tuto sobotu na přeboru ČOS v domácí herně, naši nejmladší - Bára Hadáčková a Jan Janoštík se zúčastnili tradičního Kladno Junior Cupu, a velmi úspěšně. Při účasti 21 chlapců a 18 dívek jsme přivezli 3 medajlová umístění. Ve dvouhře dívek v kategorii U10 naše B. Hadáčková s přehledem zvítězila, Honza ve stejné kategorii obsadil výborné 3. místo. U obou borců rozhodla fyzická kondice a disciplína. Bára poté získala ještě bronzovou medajli ve čtyřhře s Krpatovou z Pardubic. Oběma blahopřejeme a přejeme spoustu elánu do další práce.