TJ SOKOL České Budějovice

 

oddíl BADMINTON

 

Výsledky slovem - archiv:

 • 30.9. Děvčata startovala v Radonicích
  30.9. v sokolovně jsme uspořádali GPC U13 otevřený. David Dvořák zvítězil ve dvouře i čtyřhře a 2.místo má z mixu. Blahopřejeme.

  Skvělým výsledkem je umístnění Jana Janoštíka v evropském žebříčku do 17 let kde figuruje na 10.místě ve dvouhře i čtyřhře. Velká gratulace.

  23.9. hráli naši na GPD ve Strakonicích. Anička i Max přivezli medaile a Hubert cenné zkušenosti.

  22.-24.9. se hrál velký mez. turnaj BEC U17 v Č.Krumlově . Honza Janoštík obsadil 3.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře.

  16.9. byl v ČK turnaj GPCV U15. Naši mají 8 medailových umístnění . Daniel kompletní sbírku, Klárka 2x 2.místo a 1x bronz. S pomyslnou medailí přijeli i Vanesa, Nela, Adéla Č., Dominik a Jakub. 

 • 9.-10.9. 2017 na turnaji Záhreb Youth Open 2017 zvítězil Daniel Dvořák s P.Maňáskem ve čtyřhře a ve dvouhře si odváží bronz ! Bravo. Gratulujeme.

  9.-10. 9. na GPB U13 v Praze na Hamru startovali Nela Hálková s Aničkou Dušátkovou ,Davidem Dvořákem a Jakubem Karafiátem. Nejvíce se dařilo Nele která s Kortusovou ve čtyřhře došla do čtvrtfinále ,ve dvouhře so probojovala do 3.kola, Anička se dostala do 2.kola. Blahopřejeme .

  9. 9. 2017 jsme v sokolovně pořádali GPC U17 otevřený turnaj na kterém hráli hráči Vlaštovky Plzeň a Rychova nad Kněžnou kteří tak zkvalitnili turnaj a naše děvčata tak měla zase jiné soupeře. Žofka a Adéla byla v semifinále a získali 3. a 4.místa. Gratulujeme.

  2.-3.9. na turnaji Polisch Junior U17 uhrál Honza Janoštík skvělé 2.místo ve čtyřhře a 3.místo ve dvouhře !! Blahopřejeme.

  2.-3.9. na turnaji GP B U15 v Praze Radotíně získal Daniel Dvořák bronz v mixu. Bezvadný. Gratulujeme.

 • Středy jsou tréninkové v sokolovně. Kdo náhodou neví tak od 17.00 hod.

  25.6. Z olympiády dětí a mládeže z Brna přiváží Honza Janoštík zlato ze čtyřhry s T.Švejdou. Gratulujeme.

  24.6. na našem atlet. stadionu se uskutečnil Sporťáček na kterém jsme nechyběli !

  16.-18.6. BEC Srbsko - Honza Janoštík přiváží 2.místo ze čtyřhry a 5.místo z dvouhry ! Super

  17.6. Na turnaji v Praze v kateg. U11 zvítězil náš Tobiáš Zubr ! Blahopřejeme.

  9.-11.6. Dvě 3.místa uhrál na turnaji v Rakousku Daniel Dvořák !! Gratulujeme.

 • 10.-11.6. Brno Slatina GPA U19 - Honza Janoštík vítězí ve čtyřhře s T.Švejdou !! Blahopřejeme. V mixu byl na 5.-8. místěa ve dvouhře prohrál v 2.kole s nasazeným hráčem č. 2.
  10.-11.6. Plzeň Doubravka PČOS družstev žactva. Naše družstvo obsadilo 2.místo. Gratulujeme. Jinak zklamání z organizace hned první utkání hrajeme o 1.místo. Pořadatel není schopen dle kvality hráčů určit lepší týmy, aby hráli poslední utkání a turnaj tak gradoval. Tomu nerozumím. Družstvo hrálo ve složení Dvořák David, Kryeziu Dominik, Karafiát Jakub, Hálková Nela a Dušátková Anička.

 • 4.6. v neděli v Radonicích si vylepšila Nela Hálková náladu krásným 2.místem po těžkém GPA v Benátkách. Blahopřejeme.

 • 3.-4.6. v Benátkách na GPA U13 hrál Daniel ,David a Nela. Daniel Dvořák se stal dvojnásobným vítězem turnaje a to ve dvouhře a čtyřhře. 3.místo přidal z mixu. David Dvořák byl 9.-16. a Nela měla strašný los v deblu i mixu a neuspěla. Gratulujeme.
   

 • 27.5. na Astře Praha zvítězil v přípravkách Tobiáš Zubr. Blahopřejeme.  27.5. v Podolí u Brna na GPA U15 startoval Daniel Dvořák ,kde to bylo nad jeho síly. Určitě ale start nebyl zbytečný.

 • 21.5. v Č.Krumlově jsme na přípravkách získali 2x 2.místo zásluhou B.Kubákové a T.Zubra ,3x 3.místo máme přičiněním T.Zavadilové, V.Dušátkové a A.Buchálka , a 4.místo ještě vybojoval J.Kubák. Blahopřejeme.

 • 19.-21.5. startoval Honza Janoštík v Chorvatsku a vybojoval v těžké konkurenci 9.místo ve dvouhře, 5.místo ve čtyřhře a 3.místo v mixu. Výborný výsledek. Gratulujeme.

 • 20.5. na GPC U15 v Č.Krumlově vyhráli naši hráči pomyslných 10 medailí , z toho 2 vítězství zásluhou Daniela Dvořáka ve dvouhře a s Davidem Dvořákem ve čtyřhře. 2.místo brala Kl.Neubauerová s A.Čápovou ve čtyřhře a pak již samé bronzové medaile. Blahopřejeme.

 • 13.-14.5. odehrál GPA U17 Honza Janoštík ,tento turnaj s bilancí 3 medailí ! 2.místa z dvouhry a čtyřhry a 3.místo z mixu. Super. Gratulujeme.
  V sobotu 13.5. jsme v sokolovně uspořádali turnaj GPC U13. Naše děti získali kupu medailí. David Dvořák 1x 1.místo /dvouhra/ 1x 3.místo /mix/ ,Jakub Karafiát 1x 2.místo , 2x 3.místo Dominik Kryeziu 2x 2.místo, Nela Hálková 1x 1.místo a 2x 3.místo , Anička Dušátková 2x 3.místo Bára Buchálková 1x 2.místo a 1x 3.místo . Blahopřejeme

 • 29.-30.4. v Č.K. se odehrál tradiční turnaj družstev - regionální výběry. Jihočeský výběr v kterém startovali naši hoši Daniel s Davidem Dvořákem které doplnil R.Tancer vesměs své zápasy vyhrávali ale děvčata přidala málo bodů a tak Jihočeši skončili na celkové 4.místě s devíti družstev.

 • 22.-23.4. v Benátkách nad Jizerou vyhráli turnaj smíšených dvojic ve Victor cupu Honza Janoštík s Tallu Coppenolle !!" Gratulujeme.

 • 23.4. v Č.Krumlově se hrál GPC U17 .Náročný víkend. Daniel Dvořák zvítězil ve čtyřhře s A.Marťanem. Děvčata získala několik medail. míst
  a dařilo se jim více než jindy. Turnajový dokument je na výsled. stránkách jako všechny turnaje. Blahopřejeme.

 • 22.-23.4. ve stejný víkend se hrál v Řecku Hellas Junior kde získal Vojta Lapáček ve čtyřhre 1.místo. Ve dvouhře prohrál mezi osmi s konečným
  vítězem. Blahopřejeme.

 • 22.4. Druhý turnaj přípravek v Č.Krumlově. Našich dětí tentokrát startovalo méně 7 dětí ale vybojovali 4 medailová umístnění ! 1.místo získal Tobiáš Zubr ,2.místo Vendula Dušátková, 3.místo Adam Buchálek a 4.místo Franta Vrchotický. Gratulujeme.

 • 14.-16.4. o velikonocích startovali naši v Berlíně na YONEX junior cupu. Honza Janoštík a Daniel Dvořák na stupních vítězů !! Bilance našich
  1 -2 - 1 a dvě 4.místa. Nejcennější umístnění 1.místo získal Jan Janoštík. Blahopřejeme.

 • 9.4. Na Bílé Hoře v Plzni na GPC U15 získali naši 1x 2.místo v mixu Daniel Dvořák s Novákovou a 2x bronz Daniel ve dvouhře a v deblu děvčata Adéla s Klárkou. Gratulujeme.
  8.4. v sobotu se odehrál trénink první skupiny nejmenších. Dobrý.

 • 1.-2.4. v Praze Radotíně na GPB U13 startovali naši David Dvořák,Dominik Kryeziu, Jakub Karafiát a Nela Hálková. skvělé 3.místo a bronz vybojoval David Dvořák ! Mezi nejlepších 8 deblů se dostala Nela Hálková s Bárou Kortusovou ,pěkný výsledek. Ostatní výsledky najdete na výsledkových stránkách v tournamentosftvaru.
  Gratulujeme.

 • 27.-30.3. ve Slovinsku startovalo družstvo ČR s platným členem J.Janoštíkem v mezinárodním turnaji v kterém zvítězilo !! Blahopřejeme .
  26.3. v neděli ve Vodňanech se hrálo 3.kolo družstev KP žactva . Naše "A" družstvo získalo 2.místo v sestavě Daniel a David Dvořák s Vanesou Kryeziu a Žofkou Podolkovou. Gratulujeme. 4.místo obsadilo naše "B" družstvo v sestavě J.Karafiát, Dom.Kryeziu , A.Čápová, Kl. Neubauerová
  a Nela Hálková.
   

 • 25.3. v sobotu bylo v Č.K. 1.kolo přípravek ze kterého si přivezl 2.místo Tobiáš Zubr, 3.místa Ter.Zavadilová
  a Fr. Vrchotický a 4.místo Šimon Tušl. Blahopřejeme. Celkem startovalo 11 našich dětí. Super.

 • 18.3. v sokolovně jsme hráli turnaj GPD U13. Medailová umístnění získali 2.místem B.Buchálková s Nelou Dudovou , 3.místo ve dvouhře uhrála Anička Dušátková a ještě v mixu 3.místo získala s Michalem Kalinou. Startovali ještě Ter.Zavadilová, Ver.Krýchová ,B.Kubáková, K.Labajová a M.Šustr. Blahopřejeme.

 • 18.3. v Pardubicích hráli Žofka, Vanesa, Klára , Adéla a Daniel. Nejlepšího a skvělého výsledku dosáhl Dan Dvořák ve čtyřhře s D.Retem když postoupili do semifinále a získali 3.místo. Blahopřejeme.

  18.3. na výstavišti se hrál turnaj žáků starších a zvláśt mladších klucí a holky dohromady. Obě kategorie vyhráli naši , v mladších Nela Hálková a ve starších David Dvořák. Třetí místo ještě vybojoval Honza Sukdol. Startovali také Anička a Natálka které se umístnili v polovině startovního
  pole viz foto ve výsled. stránkách. Gratulujeme

  12.3. se hrálo v Č.Krumlově 2.kolo družstev žactva a naši si vedli výborně. A družstvo bylo opět druhé v sestavě : Dan a Daniel Dvořáci s Vanesou Kryeziu a Žofkou Podolkovou, "B" družstvo bylo třetí a bylo též skvělé, zlepšili výsledek z 1.kola hráli : Jakub Karafiát,Dominik Kryeziu Adéla Čápová , Klára Neubauerová a Nela Hálková. Super. Blahopřejeme.

 • 18.-19.2. GPA U17 Orlová - Jan Janoštík co hrál to vyhrál ! 2x 1.místo ,dvouhra a mix. Nádhera. Blahopřejeme.

  18.2. Na juniorském Polisch U17 International 2 bronzy pro J.Janoštíka !! Super . Gratulujeme.

  13.2. V evropském junior. řebříčku U19 je J.Janoštík na 9.místě a na 5.místě ve čtyřhře. Vynikající.

  11.2. GPD U13 v sokolovně . 1.místo A.Dušátková a 3. místo M.Podolka , ve čtyřhře 1.místo A.Dušátková-..T.Zavadilová !
  Skvělé. Velká gratulace.

  7.2. Jana Janoštík startuje na MMJ Maďarska U19 !!

  4.-5.2. GPA U13 Aš - Daniel Dvořák přiváží 1.místo ve dvouhře i ve čtyřhře a doplňuje to 2.místem v mixu. Vynikající.
  Blahopřejeme.

  5.2. Z mezinárod. mistrovství Kypru přivezl Voj.Lapáček a J.Janoštík 3.místo ve dvouhře a společně vybojovali také 3.místo
  ve čtyřhře ! Nádhera. Gratulujeme.

  28.-29.1. Hr. Králové U19 - Honza Janoštík zvítězil ve čtyřhře !! Obrovské blahopřání.

  28.1. v sokolovně jsme odehráli 1.kolo druž. žactva. Naše "A" družstvo uhrálo perfektní 2.místo a "B" družstvo bezva 4.místo !
  Velká gratulace.

 • 22.1. v neděli v Č.Krumlově hráli 2.kolo dospělí KP 1tř. Naši uhráli opět druhé místo po vítězství nad Krumlovem a Dobrou Vodou prohráli pouze se silnou Křemží . Poprvé a úspěšně vstoupil do dospělých Honza Janoštík. Velká pochvala za super přístup, odpovědnost i výkony.

  21.1. ve Strakonicích na výborně obsazeném GPD dospělých startovali Matějkovi a Honza prorazil do finále a získal krásné 2.místo !
  Gratulace.

  V sobotu 21.1. se odehráli v sokolovně turnaje GPC U13 a GPC U17. V U17 získal Daniel Dvořák medaile ze všech disciplín a ve dvouhře mu utekla ve finále nominace a postup na GPA U17 o 2 míčky. Krásný zápas. Děvčata Žofka, Klára a Vanesa vybojovali také každá medaili . V turnaji GPC U13 se skvěle dařilo Nele Hálkové ,1.místo čtyřhra a mix, 2.místo dvouhra a postup na GPA U13 ve všech disciplínách. Bravo. Ale postup uhráli také Dominik a Jakub /alias šiška/ 1.místem ve čtyřhře a Jakub ve dvouhře 2.místem . A David Dvořák vyhrál dvouhru a mix a také samozřejmě postup. Super. Blahopřejeme

 • 15.1. v neděli jsme v sokolovně uvítali nejmladší přípravkové hráče. Vzhledem k tomu že se novým rokem posunuly ročníky hráli hráči 2009 vesměs poprvé a tím byla trochu účast menší, ale i tak hrálo 36 hráčů !  Z našich 3x 2.místo pro T.Zavadilovou, Tob.Zubra a Š.Tušla, 4.místo pro B.Kubákovou a ještě stojí za zmínku 5.místa pro F.Maršálka a J.Kubáka . Super, kompletní výsledkový servis je na výsledkových stránkách .

  14.1. u nás v sokolovně se hrál krajský přebor dospělých. Pěkné i skvělé boje byly k vidění ! Radomír Liebl s Vojtou Lapáčkem jsou přeborníky ve čtyřhře !! Radek má ještě stříbro z dvouhry, 2 bronzy má Albert Hadáček
  jeden Honza Lapáček , Lucka Matějková a Kačka Šamalová má bronzy dva. Super.

  7.1. v Č.Krumlově se hrálo GPC U15 a GPC U19. V U15 získal skvělé 1.místo v mixu Daniel Dvořák a ještě dvě 2.místa ve dvouhře a ve čtyřhře s Davidem Dvořákem. Jedno druhé a jedno třetí místo uhrál Dominik Kryeziu a dva bronzy Jakub Karafiát. Děvčata, Adéla Čápová, Klára Neubauerová, Žofka Podolková mají ze všech disciplín medailová místa, v uvozovkách jen jedno stříbro má Vanesa Kryeziu a jeden bronz Nela Hálková ! Být to krajský přebor tak to by byly medailové žně.

  V U19 vyhrál J.Janoštík dvouhru i mix. Účast zde byla ale tristní.

  18.12. 1.kolo KP 1.tř. družstev dospělých ,když už jsme byli duchem u vánočního stromku se odehrálo v ČK prvé kolo v kterém jsme uhráli skvělé 2.místo vítězstvím nad Č.Krumlovem a Dobrou Vodou vždy 7:1, jen Křemže hrála prim. 2.kolo v lednu bude asi těžší !
   

 • 17.-18.12. se hrálo MČR U15 bohužel bez J.Janoštíka jednoznačného aspiranta na medaile ve všech disciplínách i favorita na vítězství. Nemoc si bohužel nevybírá.

  10.12. v Hradci Králové v turnaji přípravek vybojoval 2.místo a stříbro Tobiáš Zubr !

  9.-11.12. na MČR U19 v Ostravě vyhrál stříbrnou medaili v mixu Vojta Lapáček ! Startoval s pěknými výsledky také J.Janoštík.

  3.-4.12. na MČR U17 v Mostě získal J.Janoštík stříbro ve čtyřhře ,bronz v mixu a ve dvouhře 5.místo. Skvělé. Blahopřejeme.

  3.12. jsme uspořádali v sokolovně GPD U13 a GPD U15. Další týden ještě více náročnější turnaj než přípravky. Na U15 v minulosti moc hráčů nepřijelo a tak se to vždy dobře zvládlo. Nyní byla i v této kategorii dobrá účast a tak to nebylo jednoduché a turnaj byl delší než obvykle. V kategorii U15 zvítězil Daniel Dvořák v kategorii U13 byl Jakub Karafiát na druhém místě a čtyřhru s Dominikem Kryeziu vyhrál. Děvčata posbírala také řadu medailových umístnění. Gratulujeme.

  26.-27.11. se odehrál v ČK MČR U13. Naše žhavé želízko Daniel Dvořák nezklamal a získal s D.Retem ve čtyřhře bronzovou medaili. Startovala ještě Kl. Neubauerová a David Dvořák ve čtyřhře. Start ozdobil postupem do druhého kola což bylo výborné.

    Všem blahopřejeme.

 • 26.11. v sokolovně jsme uspořádali turnaj přípravek . Jedno první místo získala A.Dušátková 2.místa vybojovala N.Hálková a B.Kubáková 3.místo měla B.Buchálková, 4.místa získali M.Šustr a V.Krýchová a další naši adepti na nejvyšší místa T.Zavadilová a M.Podolka nestartovali pro nemoc. Gratulujeme všem za bezva výkony. Turnaj měl skvělou účast a byl pro nás pořadatele dost náročný.

  26.11. v Trenčíně na Slovak Junior U19 a Slovak Youth U17 startovali Voj.Lapáček a J.Janoštík.

   

   

 • 19.11. na KPJ U15 v Č.K. Daniel Dvořák se Š.Kalbáčem se stali přeborníky kraje ve čtyřhře !! Děvčata Žofka Podolková , Klára Neubauerová s A.Čápovou ,V.Kryeziu , všechny také přivezli medaili. Skvělé. Blahopřejeme.

  od 17.11. startovali v Orlové na Czech Junior International U19 Vojta Lapáček a Jan Janoštík v silné mezinárodní konkurenci. Tady to bylo velmi těžké i tak v párov. disciplínách došel Honza daleko !! Viz tournamentsoftware na výsled. stránkách. Gratulujeme.

  13.11. na KPJ U19 v sokolovně získali přebornické tituly Voj.Lapáček a Jan Janoštík. Blahopřejeme.

  12.11. na Kladně hrál Tobiáš Zubr a získal v turnaji přípravek skvělé 3.místo. Gratulujeme.

  5.11. se hrál v Č.Krumlově turnaj krajských výběrů U11. Ve dvou jihočeských družstev jsme z celkového počtu 12 jihoč. hráčů měli zastoupení hned polovinou 6 hráčů ! V "A" družstvu startovala Nela Hálková a Max Podolka a umístnili se na pěkném 4.místě. v "B" družstvu hráli naši Mar.Šustr ,B.Buchálková, A.Dušátková a T.Zavadilová. Skončili na 7.místě když porazili družstvo Č.Krumlova.

  29.-30.10. startoval na P ČR družstev dorostu s družstvem Klimkovic Vojta Lapáček a získal s nimi titul přeborníka ČR !! Blahopřejeme.

  29.10. se hrál KPJ U13 u nás v sokolovně. Všechny tituly zůstali doma !! Všechny 3 tituly získala Klára Neubauerová i Daniel Dvořák. s Danielem získal titul i David Dvořák ve čtyřhře. 2 medaile má Jak. Karafiát, jednu Dom.Kryeziu a jednu také Nela Hálková s Bárou Buchálkovou.

 • 21.-23.10. ve Slovinsku vítězí Honza Janoštík !!
  Po bezchybném výkonu se to Honzovi povedlo. Obhájil pozici nasazené jedničky a ovládl singla U15. Těžký turnaj se sladkým koncem.
  Ve čtyřhře ještě přidal bronz . Blahopřejeme.

  22.-23.10. Na Hamru v Praze v GPB U13 vybojoval Daniel Dvořák s Klárou Neubauerovou 2.místo ! Do 3.kola dvouhry postoupila Klára ,do 2.kola Dominik s Davidem a ve čtyřhře děvčat hrála Klára ve čtvrtfinále !! Gratulujeme.

  16.10. jsme v sokolovně pořádali českobudějovické přípravky ,startoval rekordní počet 17 našich dětí na takovém turnaji. 1.místa ve svých kategoriích vybojovala A.Dušátková a T.Zavadilová, 2.místa získal T.Zubr a N.Hálková, 3.místo F.Maršálek 4. místa M.Podolka a B.Buchálková 5.místo M.Šustr. I ostatní naše děti byli skvělé !! Blahopřejeme.

  15.10. začali KPJ U17 dvoudenní badmintonové boje v sokolovně. 2 tituly vybojoval Honza Janoštík , ve čtyřhře s Dan. Dvořákem bronz ještě přidal v mixu se Žofkou. Děvčata ve čtyřhře dosáhla na bronz Vanesa se Žofkou a Dominika s Adélou Puffrovou.
  Bezvadný. Blahopřejeme

 • Nedělní 9.10. turnaj GPD U13 který jsme pořádali byl výborný. 20 chlapců a 26 děvčat !! Naši Jakub Karafiát a Dominik Kryeziu ovládli chlapecké disciplíny na GPD U13 - všechny vyhráli ! Oba mají dvě vítězství a jedno druhé místo. Dále startovali Max Podolka, Filip Dierze, Michal Kalina a z děvčat mají Nela Hálková jedno 1.místo /mix/ a jedno 2.místo ve čtyřhře s Luckou Košanovou a dále startovali Adéla Černá a ještě věkem U11 Bára Buchálková ,Anička Dušátková, Terka Zavadilová a i Nela je přípravková. Skvělá perspektiva. Blahopřejeme nejen hráčům, ale i stolku / Lucka / a rodičům za pomoc.

 • Sobotní turnaj GPC dospělých měl dlouho nevídanou účast. 24 mužů a 15 žen !! Ale nejen účast, ale i kvalita byla a vyrovnanost celého startovního pole přineslo vesměs samé vyrovnané zápasy a to udělalo turnaj krásným. Účast z 5 krajů to bylo nevídané a bylo skvělé že se prosadil 2 vítězstvími Voj.Lapáček ! Jedno ze dvouhry a druhé přidal s Radkem Lieblem ve čtyřhře. Gratulujeme

 • 1.10. byl v ČK turnaj GPC U13 kde zvítězil Dan Dvořák s Klárou Neubauerovou v mixu, více toho nesměl hrát ! Další vítězství přidal Jakub Kar. s Dominikem Kry. ve čtyřhře a v té ještě byli druzí Honza S. s Davidem Dvořákem. Pěkné 2.místo přidali ještě Klára s Nelou Hálkovou a ve dvouhře třetí místa Jakub s Klárou ! Super. Blahopřejeme.

 • 17.9. na turnaji GPC U15 zacinkalo pár medailí , Žofka Podolková, Dan i David Dvořák a .... Vše na výsled. stránkách. Bezva. Blahopřejeme.

  17.9. ještě startovali naši nejmladší na turnaji U11 v Benátkách. Všichni si přivezli minimálně jedno vítězství a poznatek že musí na sobě pracovat. Ale bylo to super. Hráli Nela Hálková, Anička Dušátková , Terka Zavadilová Natálka Irovská a Tobík Zubr. Fota na výsled. stránkách. Velká gratulace všem i rodičům !

 • Na GPA U9 v Brně 21.-22.5. 2016 zahrál skvěle Vojta Lapáček, zvítězil ve čtyřhře s Vašátkem a ve dvouhře byl druhý. Bára Hadáčková hrála jen dvouhru a také dobře, dostala se do čtvrtfinále mezi 8 nejlepších, což je pro ni v této kategorii výborné.
  21.5. 2016
  Otevřený přebor ČOS družstev U13 a U15 jsme uspořádali v sokolovně. 3.místo v obou kategoriích získala naše družstva !
  Sestavy našich družstev : U 15 - F.Zavadil, Dan.Dvořák, A.Čápová, Ž.Podolková a Van.Kryeziu U 13 - Dom. Kryeziu, Jak.Karafiát, Kl.Neubauerová ,Luc.Košanová a Nela Hálková. Daniel Dvořák ještě také mohl posílit družstvo U 13 a výsledek družstva mohl být ještě lepší, ale pro jeho výkonnost byl užitečnější start v U15.
  Také "B" družstvo v U13 zahrálo dobře a skončilo na 5.místě když porazili Křemži a skvěle si zahráli, pro celkově 4 hráče to byla i příprava na 3.kolo přípravek. Sestava "B" družstva v U13 : David Dvořák ,Jan Sukdol, Max Podolka, Ter. Zavadilová, B.Buchálková, Kr.Labajová

 • 14.-15.5.2016 se hrál v Aši turnaj GPA U15 na kterém byl jednou z hvězd Jan Janoštík který vyhrál dvouhru a čtyřhru s T.Švejdou. Super víkend. Blahopřejeme.

  V Kaiserslautenu startovali Jan Sukdol a David Dvořák. Do posledních kol zasahovali do předních umístnění a zážitky i zkušenosti získali k nezaplacení. Gratulujeme.
   

 • Na mezinárodním turnaji v německém Fridrichshafenu byli skvělí Bára Hadáčková a Jan Janoštík. Oba ve dvouhrách druzí a oba 1.místo v dívčí a chlapecké čtyřhře. Super.Skvělý výsledek. Blahopřejeme.

  V sobotu jsme odehráli v sokolovně GPC U13 - dvě 1.místa Kl.Neubaerová-Babková, D.Kryeziu-Karafiát, 2.místa dvouhra Klára Neubauerová, mix D.Kryeziu-Babková, 3.místa Dvořák Dav., J.Karafiát a mix Dvořák Dav.-Novotná. Naši tedy bezvadní. Blahopřejeme. A současný turnaj GPC U17 také slušně obsazený, naši v něm zahráli pěkné zápasy a 4 pomyslné medaile zůstali doma. 2.místo debl Ježková-Kršíková, 3-4.místa páry Ž.Podolková - V.Kryeziu, Zavadil-Dan Dvořák, K.Klee-Babka a ve dvouhře skvělé 4.místo Dan.Dvořáka. Blahopřejeme.
   

 • 15.-17.4. 2016 Lendava, Slovinsko, dvě vítězství Honzy Janoštíka v mezinárodním turnaji v kategorii U15 ve dvouhře a čtyřhře. Nádhera. Blahopřejeme. Průběh turnaje a kompletní výsledky skupin a pavouka jste mohli a stále můžete prostudovat na výsled. stránkách.

  GPC U15 a GPC U19 se v sobotu odehrál v Č.Krumlově. Výsledky zatím nejsou známy. Jak je dostaneme, budou hned na výsledkových stránkách. Zatím jen foto.

  V sobotu se také hrál GPD U13 v Aši a opět i zde stála Nela Hálková na stupních vítězů. Skvělé 2.místo ! pro Nelu.

  Výsledky i foto také na výsledkových stránkách.

   

 • 9.-10.4. byl v Mostě turnaj GPB U17 na kterém zvítězila ve dvouhře zcela jednoznačně Bára Hadáčková. Startovala jen ve dvouhře a vítězstvím se může dostat v žebříčku na místa zaručující přímý postup na GPA.
  Skvělé. Blahopřejeme.

  9.4. se uskutečnil v ČK první turnaj přípravek na kterém zvítězila v ročníku 2007 Terka Zavadilová ! Dalších 7 našich hráčů skončilo do 5.místa !! Třetí místa obsadili Anička Dušátková, Martin Šustr , čtvrtá
  místa Max Podolka, Nela Hálková ... více i s kompletními výsledky jsou na výsledkových stránkách.
  Moc pěkný. Blahopřejeme.
   

 • Naši startovali 2.-3.4. v Praze na GPB U13, kde vyhrál dvouhru Daniel Dvořák . Skvělý výsledek.Ve dvouhře ještě postoupila Klára Neubauerová do 3.kola kde ji vystavila stopku nasazená hráčka č.1 A dokázala uhrát set. Pěkné výsledky ještě uhráli ve čtyřhře David Dvořák, dostal se do čtvrtfinále jako Klára Neubauerová také do čtvrtfinále. Startovali ještě Karafiát Jakub a Dominik Kryeziu.
  Všem blahopřejeme

 • O Velikonocích startovali v Berlíně na mezinárodním turnaji Yonex Junior cup Jan Janoštík a Daniel Dvořák. V kat. U15 vybojoval semifinále a skvělé 3. místo Jan Janoštík !! a v U11 byl Dan.Dvořák ve finále a získal výborné 2.místo a v mixu ještě 3.místo ! Blahopřejeme.

  V pátek 25.3. vyhrála Nela Hálková turnaj U11 v Brně Líšni ,kde startovali klucí a holky dohromady. Nela měla za soupeře 4 kluky a jen jedno děvče a celkem s klukama byla čtvrtá ,ale z děvčat nejlepší - první. Blahopřejeme.

  Více na fotkách ne výsled. stránkách.

 • Tento víkend 19.-20.3. hráli naši hráči na třech turnajích.
  V sokolovně se odehrál turnaj GPD U13 ,který velmi zkvalitnilo pár hráčů, kteří přijeli z jiných oblastí. I tak naši hráči vybojovali 8 medailových umístnění. 2 vítězství máme zásluhou mixu J.Karafiáta s Kl. Benediktovou a našich děvčat L.Košanové s N.Hálkovou. Druhá místa opět mix D.Kryeziu s N.Hálkovou a debl D.Kryeziu s J.Karafiátem třetí místa máme z dvouher J.Karafiát a N.Hálková a čtyřhry M.Kaliny s J.Sukdolem a mixu A.Černé s Orlíkem.

  Blahopřejeme. Turnaj byl dobrý a úroveň slušná, ve dvouhrách hráli všichni minimálně 3 - 4 zápasy.

  V Pardubicích hráli na GPB U15 Daniel Dvořák a Žofka Podolková s Venesou Kryeziu. Jediný Daniel postoupil do druhého kola jinak i třísetové zápasy ale konec ve všem v prvém kole. Tak určitě si přivezli alespoň hodně zkušeností. V Č.Krumlově se hrálo poslední kolo družstev dospělých. Jak se hrálo si přečtete na výsledkových stránkách.

   

 • Naše žákovské "A" družstvo na 3.místě v KP družstev ! V sobotu 12.3. se odehrálo v Č.Krumlově 2.kolo žák. družstev. Naše "A" družstvo bylo v tomto kole třetí a "B" družstvo čtvrté. Obě družstva porazila Krumlov "C".
  Celkově je "A" družstvo třetí a "B" družstvo páté z devíti družstev. Skvělý výsledek. Blahopřejeme.
  "A" družstvo - F.Zavadil, A.Janů, David Dvořák, Ž.Podolková ,Nela Hálková, v prvém kole Van.Kryeziu "B" družstvo - Dan.Dvořák, J.Karafiát , A.Čápová, Kl.Neubauerová, v prvém kole Dom.Kryeziu Kompletní výsledky se zápisy o utkání jsou na výsled. stránkách.
   

 • V Hustopečích hráli na GPA U17 Bára Hadáčková a Jan Janoštík. 2 bronzové medaile jsou skvostné. Jedna Honza s Bárou v mixu a jedna ve čtyřhře s T. Švejdou. Ve dvouhře ještě 5.-8.místo ! Blahopřejeme. Bára více disciplín nehrála. Musí dát opatrný rozjezd.
  V neděli jsme uspořádali turnaj přípravek v sokolovně. Bilance našich : 1.místo Anička Dušátková, 1.místo Terka Zavadilová , 3.místa Max Podolka, Nela Hálková, Barbora Kubáková a čtvrtý Jakub Tomek !!
  Gratulujeme.
   

 • V Aši na GPA U13 tento víkend startovali z našich Daniel Dvořák, Klára Neubauerová a Dominik Kryeziu. Výborný byl mix Daniela s Klárou ,skončili na děleném 5.místě. Daniel přešel do druhého kola kde prohrál s celkovým vítězem a suverénním prvním hráčem GP U13 A. Šulcem z Proseku. V ostatních disciplínách a zápasech jsme již nestačili. Ale byla to první zkušenost s republikovou špičkou.
  Za bojovnost gratulujeme.
   

 • Tento víkend 19.-20.2. Jan Janoštík startoval na ME U15 v Kazani. Honza prohrál se soupeřem v 1.kole Karpovem který se probojoval do semifinále turnaje. To hovoří o všem. Také ve čtyřhře se Švejdou neměli štěstí. Hráli s nasazenými jedničkami turnaje a tak skončil Honza vždy po prvním zápase. Ale není přece všem dnům konec ! I tak tedy blahopřejeme za statečný výkon.
   

 • 13.-14.2. 2016 v Orlové se konalo GPA U15. Náš zástupce Honza Janoštík přivezl 2 zlaté a jednu stříbrnou medaili z mixu. Skvostně tak skočil do nové sezony. I když Z.Švejda má stejnou bilanci , tak Honza ale vyhrál dvouhru což je nejvíc. Blahopřejeme.

  Kompletní výsledky viz výsledkové stránky.

 • V sobotu 6.2. se v ČK hrál GPC U13. Naši hráči všechny disciplíny vyhráli ,v pár. disciplínách ve spojení se Štěpánovickou Babkovou. 2 vítězství a druhé místo v mixu je v držení Kláry Neubauerové,2 vítězství z párov. disciplín má Dominik Kryeziu, vítězství a druhé místo má Jak.Karafiát, Jedno vítězství z dvouhry je Daniela Dvořáka / více disciplín v U13 hrát nemohl / Dvořák David má z každé disciplíny tedy tři medailová umístnění a Honza Sukdol jedno ! Super.
  Dále bojovali Michal Kalina ,Max Podolka, Hálková Nela, Bára Buchálková,Aneta Masařová a Nela Dudová.

  Všem blahopřejeme !

  Současně se odehrál turnaj GPC U17 kde hráli z našich Tereza Ježková, Kevin Klee a v párovkách Dan Dvořák
   

 • V sobotu 30.1. jsme v sokolovně odehráli GPC U15 za dobré účasti 23 chlapců a 15 dívek.
  Naši mladí se dostali v každé disciplíně minimálně do semifinále ! 2.místa ve čtyřhře F.Zavadil-Dan.Dvořák a Ž.Podolková-V.Kryeziu ! Ve všech disciplínách ,tedy 3x na stupních vítězů byl Filip Zavadil, 2x Daniel Dvořák, A.Čápová,Kl. Neubauerová, 1x Ž.Podolková a V.Kryeziu. A.Janů byl na 5.6.místě ve dvouhře a vždy mezi osmi v ostatních disciplínách. Ještě bojovali ze všech sil Jak.Karafiát, Dom.Kryeziu ,Dav. Dvořáka Ad.Puffrová. Ale hlavně vzhledem k věku, jejich čas teprve přijde v této kategorii.
  Všem blahopřejeme.

  V neděli 31.1. hráli opět u nás přípravky. Úbytek ročníku 2005 byl znát a tak dětí bylo méně. Ale i tak si ve skupinách každý s každým dobře zahráli. Naši : 2006 - 2.místo A.Dušátková, 4. N.Hálková, 8. V.Krýchová 3. místo M.Podolka , 5. M.Šustr 2007 a 2008 společně - 1.místo T.Zavadilová , 6. B.Kubáková 3.místo T.Zubr, 6. J.Tomek
  Blahopřejeme. Radost máme z výkonů dětí a prvního startu dalších 2 děvčat V.Krýchové a B.Kubákové.

  Všichni na medail. pozicích obdrželi medaile, diplom a drobné ceny a ve 13.00 hod. bylo hotovo.

 • O víkendu v sobotu 23.1. bylo u nás odehráno 2.kolo KP družstev dospělých 1.tř., nevídaná vyrovnanost ,opravdu dobré výkony, radost pohledět. Naše družstvo v sestavě A.Hadáček, V.Lapáček, R.Liebl, P.Hodiánek ,J.Lapáček K.Šamalová a L.Matějková vyhrálo nad Krumlovem a pak bez Pavla H. prohrálo s Křemží. Bylo to výborný. Poděkování všem a blahopřejeme taky.

  V neděli jsme odehráli GPD U13 s výbornou účastí 26+26 ,také díky tomu že do této kategorie poprvé vstoupili děti 2005. Jelikož asi řadě hráčů se žádalo o licence na poslední chvíli ještě dnes skoro po týdnu v pátek nemají všechny děti na českém webu licence zaktivované. Oprava údajů ve výsledkách /ve startovních listinách špatné údaje/ a nejistota zda-li jsou licence zaplacené a zda-li je chyba v oddílech či nedostatkem času v Praze na ČBaS mě zaneprázdnilo tak, že informace je zde takto pozdě.
  K turnaji : naše děti - 3x Dvořák David na pomyslném stupni vítězů ,Kryeziu Dom. 2 x Karafiát Jakub taky 2x, skvělá umístnění Podolky M. 5.-6.místo a Kaliny M. 7.-8.místo Hálkové Nely 4.místo a Masařové Anety 2.místo z mixu !! I ostatní bojovali taky dobře.
  Velká radost. Blahopřejeme všem.

 • Sobota 16.1. v Č.Krumlově se odehrál KPJ dospělých. Radek Liebl a Voj.Lapáček přivezli každý dvě medaile.Medaili má i Lucka Matějková. Všem blahopřejeme ! Je paráda že naši mají dobrou formu.

 • V sobotu 9.1. jsme v sokolovně odehráli KP družstev žactva v novém modelu 2+2 a tak to dala dohromady všechna družstva v kraji co mají žáky a startovalo celkem 9 družstev.
  Dobrá soutěž ,naše družstva A a B byla čtvrtá a pátá což při absenci dvou našich nejlepších Filipa a Daniela byl výborný výsledek. A mohlo by to být ještě lepší, tři zápasy 1:1 při remíze s Krumlovem "C". Za naše "A" družstvo hrál A.Janů, David Dvořák, Ž.Podolková a V.Kryeziu za "B" družstvo hrál J.Karafiát ,D.Kryeziu, A.Čápová , Kl.Neubauerová a A.Pufferová.

  Všem blahopřejeme. Kompletní výsledkový dokument je na výsledkových stránkách.

 • Jan Janoštík přivezl 2 bronzové medaile ! 19.-20.12. se v Liberci konalo MČR U15. Honza získal bronz ve dvouhře a bronz ve čtyřhře s T.Švejdou. Skvělý výsledek.

  Blahopřejeme !

 • 27.-29.12.  budeme v sokolovně na tradičním soustředění abychom opět něco natrénovali na soutěže po Novém roce. U nejmladších hráčů je co pilovat ! Kdo bude, určitě mu to pomůže !!

  V Mostě se hrálo 12.-13.12. další mistrovství ČR a to v U19. Vojta Lapáček získal skvělé stříbro ve čtyřhře s P.Beranem ! Skvělé. Blahopřejeme. I náš druhý zástupce Al.Hadáček se neztratil a sehrál výborné zápasy.

  V sokolovně jsme odehráli v sobotu 12.12. GPD U3 a GPD U15. Mimo dvouhry chlapců získali naši všechna první místa ,trojnásobnou vítězkou se stala Kl.Neubauerová, dvojnásobným vítězem Dom.Kryeziu a jedno vítězství vítězství vybojovali Ž.Podolková a J.Karafiát. Super. Gratulujeme.

  V U15 mimo dvouhry děvčat opět vyhráli vše naši. Dvakrát F.Zavadil a Dan.Dvořák, jedenkrát T.Ježková a V.Kryeziu. Blahopřejeme. Konkurence zde sice byla menší ale zápasy dobré !
  Soutěžní zápasy je přeci něco jiného než tréninkové !

   

 • Skvělý výsledek. 5.-6.12. se v Č.Krumlově hrálo MČR U13.
  Honza Janoštík = trojnásobný Mistr České republiky. Honza zvítězil ve dvouhře, s Danielem Dvořákem ve čtyřhře a s Tallu van Coppenolle v mixu. Blahopřejeme.

  Mimo titul Dan.Dvořáka startovali také v pár. disciplínách Kl.Neubauerová, V.Kryeziu, Ž.Podolková. Gratulujeme.

  V sobotu 5.12. se hrálo v sokolovně 1.kolo KPD dospělých. Naše družstvo obsadilo 2.místo zásluhou lepšího skore před Č.Krumlovem s kterým remizovalo. S Křemží naši i Č.Krumlov prohrál. Naši hráli v sestavě Hadáček A., Lapáček V., L. Matějka J., Lapáček J., Šamalová K., Matějková L

   

 • 28.-29.11. MČR U17 ve vzdálených Klimkovicích. Spanilá jízda Voj.Lapáčka !! J.Janoštík ve druhých kolech soutěže. Komplet.sada medailí pro Vojtu ,v mixu titul. ! Bravo. Tři medaile s titulem přeborníka ČR ! Blahopřejeme.

  28.11. v sokolovně turnaj přípravek ,54 hráčů , celkem 7 medailí pro Sok.Č.B. z toho dvě vítězství. Parádní rozloučení našich chlapců 2005 s kategorií přípravek. První čtyři jen naši chlapci ! 3 medaile pro Č.Krumlov, 2 pro Tábor, 2 pro Vodňany, 1 pro Křemži, 1 pro výstaviště, 1 pro USK Plzeň, 1 pro Štěpánovice .

  22.11. GPD U15 v Táboře ,naši na bedně !! Trojnásobný vítěz Daniel Dvořák a dvojnásobná vítězka Klára Neubauerová,2x stříbrná Ž.Podolková, na bedně i Adély Čápová a Pufrová !! Blahopřejeme.

  21.-22.11. Ostrava - Czech Junior 2015 ,mezinár. mistrovství - Voj.Lapáček skvěle se dostal do 3.kola dvouhry i mixu ! a do 2.kola ve čtyřhře. Skvělé vyrovnané výkony ! Blahopřejeme.

  21.11. v sokolovně byl PČOS jednotlivců dorostu. Sice jen 22 hráčů, ale všichni si zahráli dost !! 2 tituly pro J.Janoštíka a jeden pro A.Hadáčka s jedním druhým místem. Blahopřejeme
   

 • Skvělý Vojta Lapáček startoval o víkendu na turnaji Cyprus Junior 2015.Medaile získal ve všech disciplínách ! Přivezl 2x stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Blahopřejeme

  V neděli 8.11. v sokolovně proběhl KPJ U15 na kterém získali naši všechny tituly díky Báře Hadáčkové a Honzovi Janoštíkovi. Medaile mají také T.Ježková, Ž.P odolková, A.Čápová a Kl.Neubauerová !
  Super. Gratulujeme.

  Další akcí bylo o víkendu v ČK v sobotu družstva kraj. výběrů U11 kde startovali naši Daniel Dvořák, David Dvořák, Jakub Karafiát a Dominik Kyeziu. Jihočeši A byli šestí a B druž. sedmé.
  V nedělním turnaji jednotlivců byl Daniel Dvořák na 2.místě a bral stříbro a David Dvořák na 5.místě
  Bezva. Blahopřejeme.

 • Bára Hadáčková a Honza Janoštík dostali dnes pozvánku na další soustředění juniorského výběru ČR, které proběhne 15.-19. listopadu v Nymburce. Jde již o užší výběr a připravovat se budou společně s výběrem dospělých. Je to velké ocenění pro náš klub.

  31.10. proběhl KPJ U13 a KPJ U17 v Č.K. V kateg. U13 jsme získali jeden titul přeborníků ve čtyřhře J.Janoštík - Dan.Dvořák a 7 dalších medailí zásluhou Ž.Podolkové, V.Kryeziu, A.Čápové, Kl.Neubauerové a Jak.Karafiáta. Daniel Dvořák získal medaili  ve všech disciplínách !  V kateg. U17 je přeborníkem ve dvouhře J.Janoštík. Všem Blahopřejeme.

  24.10. jsme v sokolovně uspořádali soutěž družstev žactva. Za účasti 9 družstev všech oddílů kteří se věnují mládeži bylo naše "A" družstvo na skvělém 3.místě které hrálo v sestavě F.Zavadil, Dan.Dvořák, T.Ježková a V.Kryeziu.

 • Další akcí našich tento víkend byla slovinská Mirna. 3 zlaté se vezou domů !!
  Bára s Honzou přivezli ze Slovinské Mirny 3 zlaté medaile v kategorii U15. Bára vyhrála dvouhru a čtyřhru s Janou Adámkovou, Honza vyhrál čtyřhru s Markem Aubusem a k tomu přidal výborné 5. místo ve dvouhře.
  Mezi patnáctiletými jsme byli nejúspěšnější výprava. Blahopřejeme

  V neděli na GPD U13 v méně početném poli děvčat i když to nesnižuje jejich výkon byla Klára na 2.místě ,třetí byla Adéla a na 4. místě Žofka. Čtyřhra byla úplně v naší režii - 1.místo Klára s Adélou a 2.místo Žofka s Adélou Puffrovou. Výborný.
  Z chlapců byl na výborném 3.-4. místě s Mojcherem David Dvořák kde byla už dobrá konkurence.

  V sobotu 17.10. opět v sokolovně, hráli dospělí GPC. Dobře že naši šli prověřit formu , bombou je vítězství Voj.Lapáčka a skvěléje i 2.místo Radka Liebla tentokrát v slušné konkurenci. Čtyřhru ovládli oba vyrovnané páry z Křemže ,které si to o vítězství rozdali sami. Z děvčat byla Lucka Matějková na 3.místě. Blahopřejeme !

  3.10. u nás na GPC byl na skvělém 3.místě Daniel Dvořák, na 4.místě byla Vanesa Kryeziu a ve čtyřhře Vanesa se Žofkou byla na druhém místě. Gratulujeme !

   

   

 • Tento víkend 19.- 20.9. hráli skvěle na GPB U19 v Podolí Voj.Lapáček 1.místo čtyřhra s Vašátkem a 2. místo ve dvouhře, v které byl ještě A.Hadáček na 3.-4. místě a ve čtyřhhře s Kukačem přidal ještě také 3.-4.místo.
  Blahopřejeme.

  V sobotu jsme pořádali v sokolovně otevřený GPC U15 na kterém startovali i hráči z Olomouce ,Lanškrouna, Meteoru, Astry, Arionu a Hamru Praha což udělalo slušnou startovní listinu a kvalitu turnaje. Jedno místo na bedně uhráli ve čtyřhře chlapci Zavadil F. - Dvořák Dan. Blahopřejeme. Ostatním to přineslo zase další zkušenosti, dobré zápasy, i vítězství v zápasech o umístnění a také nějaké bodíky do GP.
  Gratulujeme.

   

   

 • Tento poslední víkend startovala Bára Hadáčková a Jan Janoštík na silně obsazeném turnaji v Německém Langenfeldu. Skvělá Bára Hadáčková po postupu z kvalifikač. skupiny do pavoukacelý turnaj vyhrála. Famózní !! Blahopřejeme.
  Ještě ve čtyřhře s J. Adámkovou se dostala do 3.kola. Jan Janoštík postoupil také z kvalif. skupiny do pavouka ale tam již byl stop. Ve čtyřhře s T.Švejdou skončili v druhém kole. Neskutečně těžký turnaj a vynikající konkurence.

 • V sobotu jsme zajistili účast oddílu na festivalu sporťáček ,kde jsme měli také stánek a ukázku našeho sportu s instalovaným kurtem na fotbal.hřišti mezi 48 sporty /oddíly/ Rodiče s dětmi si tak mohli vybrat sport a zkusit si ho také. Stánek jsme měli slušný i když tam byla řada nádherně propagovaných sportů. Přístup takřka všech sportů byl skvělý ,propagační tabule ,videa, poháry, oblečení jednotné - fantazie. Ale zájem veřejnosti byl dá se říci malý ,špatný termín /tato akce byla v minulosti vždy v září/ živitelkaakce na náměstí a strašné horko kterým jsme všichni doslova trpěli. Za to nikdo nemohl. A tak skvělá myšlenka a výborně uspořádané tyto akce v minulosti v jiných městech zde v Č.Buděj. se trochu minula účinkem. Jinak skvěle uspořádané ,krásné prostředí, šikovní pořadatelé a moderátoři ale to vedro bylo nesnesitelné !! 
   

 •  Na letních olympijských hrách dětí a mládeže v Plzni naši přivezli 2 medaile !
  V tomto týdnu 15.-18.6. se hrál poprvé na těchto hrách také badminton.
  Bára Hadáčková přivezla stříbrnou z dvouhry a Jan Janoštík bronz ze čtyřhry. Skvělé.

  Blahopřejeme.
   

 • V 3.turnaji přípravek v Č.Krumlově v sobotu 30.5. získali naši nejmladší 4 medaile ,zlato Dan.Dvořák, bronz Dom.Kryeziu ,M.Podolka, a T.Zavadilová. Další naši - 4.místo Kl.Neubauerová, 5.místo J.Sukdol ,N.Irovská, M.Šustr /první start v ČK / 7.místo J.Karafiát, T.Blažková. Super. Blahopřejeme !
   

 • 23.-24.5. se odehrál tradiční turnaj krajských družstev U13 . Jihočeské družstvo "A" vybojovalo pěkné 3.místo v kterém startoval z našich Jan Janoštík. Blahopřejeme.
  V jihočes. výběrech "B" a "C" startovali ještě F.Zavadil , Dan. Dvořák, Van. Kryeziu a Ž.Podolková.
   

 • Naši hráči o víkendu 16.-17.5. startovali na čtyřech místech :

  V Německu na 48. Bodensee Jungendturnier Friedrichshafen - 2 vítězství a jeden bronz.
  Na mezinárodním juniorském turnaji v německém Friedrichshafenu se výborně dařilo Janu Janoštíkovi , když zvítězil ve dvouhře a čtyřhře. Další medaili veze domů Bára Hadáčková a to bronzovou za čtyřhru dívek.Na 48. ročníku Bodensee Jungendturnier Honza Janoštík a Bára Hadáčková se mezi 385 účastníky z 9 zemí rozhodně neztratili. Blahopřejeme.

  V Podolí startoval na GPA U19 Vojta Lapáček a ve všech disciplínách se dostal do 2.kola. Dál již to nešlo. I tak dobrý počin ve vyšší věk. kategorii.

  V Plzni na GPB U19 šokoval vítězstvím ve dvouhře Albert Hadáček, který ještě s Honzou Lapáčkem byl v semifinále čtyřhry !

  A u nás v sokolovně jsme pořádali otevřený P ČOS družstev žactva na kterém z našich startovala nová generace, která na velmi dobré hráče ještě nestačila,ale zaslouží uznání za nezměrnou snahu a bojovnost v kategorii U13 i U15. Nejlepším výsledkem bylo 4.místo našeho oslabeného "A" družstva U13. Výsledkové dokumenty z akcí na výsled. stránkách.

 • Na MČR U17 v Hradci Králové 9.-10.5.2015 vybojoval Vojta Lapáček s P.Beranem stříbrnou medaili !

  Skvělé. Blahopřejeme.
   

 • V sobotu 18.4. se odehrál v Táboře GPD U13 v kterém startovali naši chlapci a vedli si výborně. Dominik Kryeziu byl na 3.místě ve dvouhře ,na druhém místě v mixu a 1. místo vybojoval s Jak. Karafiátem ve čtyřhře. Ve dvouhře ještě byl J.Karafiát sedmý a M.Podolka devátý.
  Blahopřejeme.
   

 • V sobotu 11.4. jsme uspořádali v sokolovně krajský přebor jednotlivců U15. Dva přebornické tituly získala Bára Hadáčková a dva tituly Jan Janoštík ! a k tomu ještě oba stříbro. Další medaili stříbro získali F.Zavadil s Danielem Dvořákem ve čtyřhře a F.Zavadil ještě má bronz z mixu. A medaili stříbrnou má ještě Ter.Ježková ze čtyřhry děvčat. Blahopřejeme ! Turnajový dokument je na výsledkových stránkách.
   

 • Skvělý Vojta Lapáček spolu s P.Beranem je vítězem mezinárod. turnaje Nations Future cup jednotlivců v Rakousku o velikonočním víkendu ! Ve smíšené čtyřhře se Zelinkovou byl v semifinále a veze si  ještě 3.místo z této disciplíny. Blahopřejeme.

  Před turnajem jednotlivců se hrála soutěž družstev Nations Future Cup a český reprezentační tým do 17 let s Vojtou Lapáčkem hrál finále a umístnil se na druhém místě. Podrobnosti s fotem na výsled. stránkách. Super. Gratulujeme.

  V Hustopečích 4.-5.4. startovala nejlepší žákovská družstva v MČR , vítěz jih.oblasti naše družstvo Sok.Č.B. se neztratil a ze skupiny z druhého místa postoupil do finálové fáze, kde již na soupeře těsně nestačil a umístnil se na krásném čtvrtém místě ! Družstvo hrálo ve složení : B.Hadáčková, Z.Matoušková, T.Ježková,J.Janoštík, R.Šimoník a F.Zavadil. Gratulujeme.
   

 • Tento víkend hráli naši hráči na třech frontách.

  28.-29.3.2015 se odehrál v Brně Jehnicích GPA U17. Hráli tam skvěle famózní Voj.Lapáček a Bára Hadáčková. Vojta Lapáček se stal dvojnásobným vítězem ! Ve finále dvouhry porazil C.Savina 21:13, 21:17 a ve finále čtyřhry s P.Beranem porazili O.Krále s J.Máchalem 21:12,21:17. Bára Hadáčková prohrála v semifinále s vítězkou V.Dobiášovou na kterou uhrála více bodů než finalistka. Ve čtyřhře prohrála ve finále se Slatinskou s dvojicí Járová,Srncová na tři sety. Ale stříbro a bronz jsou krásné a cenné. Blahopřejeme.

  V neděli 29.3. se hrál v ČK přebor kraje U13. Zde se stal dvojnásobným vítězem J.Janoštík ,zvláště vyhraná dvouhra opět nad T.Švejdou je cenná. Super. Děvčata také získala medaile, Žofka Podolková a Adéla Čápová s Klárou Neubauerovou skvělý bronz. Blahopřejeme.

  Již v sobotu 28.3. hráli v Krumlově přípravky ,4 naši hráči byli na stupních vítězů. 2.místo přivezl Dan.Dvořák a Dominik Kryeziu byl třetí,oba v roč. 2005 -bezvadný , Klára Neubauerová krásný bronz v ročníku 2004 a Max Podolka super 2.místo mezi hráči 2006. Blahopřejeme. Blíže na výsledkových stránkách.
   

 • V sobotu 21.3.2015 hráli dospělí u nás poslední kolo KP družstev 1.tř. které skončilo celkovým pořadím :
  1. S.Křemže 2. Sokol Č.B. "A" které hrálo v sestavě R.Liebl, Voj.Lapáček, J.Lapáček, A.Hadáček P.Hodiánek, B.Hadáčková ,Li Janoštíková 3. Č.Krumlov , 4. Sokol Č.B. "B" v sestavě J.Šťastný , L.Novák, O.Bednárek, L.Matějková, K.Šamalováv minulých kolech ještě J.Matějka a J.Šinogl

  Blahopřejeme za poctivé a bojovné výkony i umístnění.

  V neděli 22.3. se hrál u nás GPD U13 kde zářil D.Dvořák který vyhrál všechny disciplíny. Ve čtyřhře s A.Janů , který byl ve dvouhře druhý za Danem a v mixu s Kl.Neubauerovou . Blahopřejeme !

  Turnajový dokument je na výsledkových stránkách.

 • Honza Janoštík zvítězil 6.-8.3. 2015 ve Slovinsku na pátém ročníku Kungota Donut Cup ve dvouhře U13!! Svým soupeřům nedal žádnou šanci. K tomu přidal druhé místo ve čtyřhře se Slovákem Šimonem Uherem z Trenčína. Blahopřejeme.

  V sobotu 7.3. se hrálo 3.kolo družstev žactva v Č.Krumlově. Výsledky zatím nemám, ale neoficiálně pořadí zůstalo stejné jako po 2.kole. Děkuji za přístup všem hráčům a rodičům, že nenechali kamarády ve štychu a snažili se s nimi  bojovat o co nejlepší výsledky. R.V.
   

 • 28.2.-1.3. v Podolí se hrál GPA U13 v kterém zazářil Honza Janoštík, který se stal dvojnásobným vítězem, ve čtyřhře s T.Švejdou a ve dvouhře kde porazil právě Švejdu a vrátil mu tak poslední porážky a jen v mixu byl druhý ,když se spoluhráčka zranila. Skvělé. Blahopřejeme.

  V sobotu 28.2. se u nás odehrál turnaj přípravek kde nejvíce medailí 7 získali hráči našeho oddílu z toho nejcennější 1.místo Anička Dušátková. 2.-3.místo vybojovali ještě Ter.Zavadilová, Kl.Neubauerová, Max Podolka, Tina Blažková, Jak.Karafiát a Dom.Kryeziu. Bravo. Gratulujeme.

  V neděli jsme měli ještě pořádat GPC U17, který se neodehrál. Více k tomu na výsledkových stránkách.

 • Super oba naši zástupci !
  V sobotu a v neděli 21.-22.2. v Orlové na GPA U15 vybojovala skvělá Bára Hadáčková dvě zlaté medaile za vítězství ve dvouhře a ve čtyřhře / s Ad. Vackovou / a ještě přidala bronz v mixu s Honzou Janoštíkem. Bravo ! Gratulujeme.
   

 • V sobotu 14.2. v Čes.Krumlově se hrálo druhé kolo KP 1 družstev dospělých. Naše "A" družstvo obhájilo 2.místo, chyběla nám druhá žena, "B" družstvo zůstalo také jako v prvém kole na 4.místě.
  To ani jinak nemohlo dopadnout / díky bohu že vůbec takto/ hráli 3 muži a 1 žena. Tak že nakonec před všemi klobouk dolů. Díky. Všechny zápisy na výsledkových stránkách.
   

 • V sobotu 14.2. v Čes.Krumlově se hrálo druhé kolo KP 1 družstev dospělých. Naše "A" družstvo obhájilo 2.místo, chyběla nám druhá žena, "B" družstvo zůstalo také jako v prvém kole na 4.místě.
  To ani jinak nemohlo dopadnout / díky bohu že vůbec takto/ hráli 3 muži a 1 žena. Tak že nakonec před všemi klobouk dolů. Díky. Všechny zápisy na výsledkových stránkách.

 • Výborně si vedl Vojta Lapáček !
  V mezinárodním turnaji v Maďarsku v silné konkurenci 128 hráčů startoval Vojta Lapáček který prošel do 3.kola / povedlo se to jen ještě jednomu hráči z Čech Janu Loudovi který došel ještě o kolo dál/ a tam prohrál s druhým nasazeným hráčem Popovem. Super. Blahopřejeme.
   

 • V neděli 8.2. jsme pořádali GPC U13 ,ve dvouhrách se nejlépe umístnili Fil.Zavadil a Van.Kryeziu oba na 5.-6. místě. V párových disciplínách nějaké 3.-4.místo bylo ,ale vzhledem ke startovní listině turnaje to zase žádná sláva nebyla. Už aby toto období bylo pryč ,nemoce také a mohlo se pořádně trénovat a soutěžit.

 • Přeborníkem kraje družstev žactva pro letošní rok je naše žákovské družstvo Sokola ČB !!
  O skvělý výsledek se postarali hráči Jan Janoštík ,Richard Šimoník /hostující ze S.Vodňan/ ,Filip Zavadil, Bára Hadáčková, Zuzana Matoušková /hostující ze Sok.Křemže/ a Tereza Ježková které vedl Roman Janoštík. Blahopřejeme. Udělali nám obrovskou radost.

  Ve stejný den v sobotu 24.1. v ČK ještě odehrálo KP družstev dorostu naše družstvo a přivezlo bronzové medaile, když po boji prohráli shodně s Krumlovem i s Křemží 2:3. Gratulujeme.

  Ve Vodňanech se také v sobotu odehrálo 2.kolo KP žactva 2.tř. Po řadě úprav a doplnění hráčů v sestavách našich družstev se podařilo obhájit výsledky z 1.kola. "B" družstvo získalo 5.místo a "C" družstvo 8.místo z 10 družstev. Rovněž blahopřejeme.

 • V sobotu 17.1. proběhl u nás v sokolovně Krajský přebor jednotlivců dospělých pro rok 2015. Naši hráči získali 1x stříbrnou a 5 bronzových medailí na kterých se podíleli 2x Lucka Matějková, Albert Hadáček, Petr Hohenberger a jednu doplnili Bára Hadáčková , Pavel Hodiánek a Jan Lapáček. Blahopřejeme.

  V neděli se hrál GPC U15 v Českém Krumlově kde výrazný výsledek vybojoval Jan Janoštík druhým místem ve dvouhře. V ostatních disciplínách startovat nemohl ,má již přímou účast na GPA zajištěnou umístněním na žebříčku GP. Ostatní naši bojovali také dobře, ale na soupeře to ještě vesměs nestačilo. Ale hlavně že to zkoušejí. Gratulujeme.
   

 • Ještě o tomto víkendu startoval J.Janoštík v Českém výběru v mezinár. turnaji v Maďarsku Nations Nations a celý turnaj vyhráli !! Blahopřejeme.
  Tým startoval ve složení Jan Janoštík (Sokol České Budějovice), Tomáš Švejda (SKB Český Krumlov) Adam Ehm, Lucie Krpatová (oba Sokol Polabiny Pardubice), Nela Němcová (Orlová-Lutyně), Klára Petrušková (Sokol Klimkovice). Role vedoucích se zhostila hned trojice dospělých v podobě českokrumlovského trenéra Radka Votavy, Lindy Janoštíkové a Martina Krpaty.           
   Podrobnosti zde

 • Po Novém roce se zase rozběhl kolotoč turnajů ,u nás jsme skončili a u nás jsme v sobotu 10.1. opět začali ,turnajem KPJ U19 a turnajem GPD U13. V krajském přeboru U19 jsme brali 1x stříbro v deblu J.Lapáček-A.Hadáček a čtyři bronzy, dva ve dvouhrách a dva v mixu na kterých se podílel taky ještě dvakrát Honza a Voj. Lapáček s Krumlovskými děvčaty v mixu.

  V turnaji GPD U13 v chlapcích zvítězili naši : 1.místo Daniel Dvořák 2.místo Adam Janů v děvčatech 3.místo A.Čápová a v deblu také třetí A.Čápová s Kl.Neubauerovou. Hoši D.Dvořák s A.Janů ještě vyhráli čtyřhru ! A mix vyhrál překvapivě J.Karafiát s Krumlovskou Berkovou. Ve spojení těchto dvou jsem měl šťastnou ruku, Berková excelovala.
  Za zmínku stojí i vítězství Táborských děvčat ve čtyřhře. Zápal, nadšení a elán - to pomohlo.

 • Poslední turnaj v kraji v letošním roce jsme uspořádali v sokolovně 20.12. Turnaj přípravek pro ročníky 2004 - 2006 byl zdařilý ,startovalo 33 dětí. Naše děti získali 7 medailových umístnění.
  Nejcennější zlatou získala Anička Dušátková v ročníku 2006. Další medailové posty získal Jak. Karafiát, Dom.Kryeziu, Max Podolka, Kl.Neubauerová, Ter.Zavadilová ,Nat.Irovská .
  V silné konkurenci v ročníku 2005 byl J.Sukdol čtvrtý a další naše děti se také dobře činili.
   

 • 13.-14.12. v Podolí u Brna na GPA U17 zahrál skvěle Vojta Lapáček s kompletní sadou medailí ,nejcennější zlato vyhrál v mixu s Ter.Švábíkovou, v deblu byl třetí a ve dvouhře super 2.místo. Vynikající byla i Bára Hadáčková s třetím místem ve dvouhře ! Blahopřejeme.

  V sobotu 13.12. u nás v sokolovně jsme uspořádali GPD U13 a U15. Vítězná byla v U15 Ter. Vondrů ,na 3.místech ještě Ter.Ježková a Van.Kryeziu. V U13 zvítězil F.Zavadil a třetí byl Dan Dvořák a ve čtyřhře zvítězili spolu. Na druhém místě byl ještě A.Janů s Domin.Kryeziu ! A smíš.čtyřhru vyhrál A.Ječmínek s M.Jedličkovou.
  K těmto pěkným výsledkům jsme si připsali několik třetích míst. Blahopřejeme.
   

 • O tomto víkendu 6.-7.12. se konal GPA U15 v Hrad.Králové kde startovala Bára a Honza.
  Skvělá Bára Hadáčková se stala dvojnásobnou vítězkou ! Ve dvouhře a ve čtyřhře s Vackovou ! V mixu přidala ještě třetí místo s Honzou Janoštíkem. Druhé třetí místo vybojoval Honza ve čtyřhřes T.Švejdou. Na to že je hráčem U13 ,skvělý výsledek. Blahopřejeme.

  V Č.Krumlově se hrálo 1.kolo družstev dospělých. Naše družstva se dala bezvadně dohromady a sehrála výborná utkání. "A" družstvo skončilo o bod na druhém místě a "B" družstvo je po po výborných zápasech na 4.místě. "A" družstvo hrálo v sestavě : R.Liebl, V.Lapáček, P.Hodiánek, A.Hadáček, J.Lapáček, K.Bočková a Linda a Ter.Janoštíková "B" družstvo bylo v této sestavě : J.Šťastný ,J.Matějka, M.Dvořák, L.Novák ,J.Šinogl, Luc.Matějková a Kat. Šamalová. Za přístup, bojovnost a reprezentaci oddílu všichni zaslouží uznání . Blahopřejeme k výkonům a výsledkům.

  Také v sobotu proběhl v Táboře turnaj GPD U13 a přípravek. V GP D zvítězila Žof.Podolková a D.Dvořák V turnaji přípravek zvítězila Luc.Košanová a jen v chlapcích jsme brali 2.místo zásluhou Jak.Karafiáta. Super. Všem blahopřejeme.

  A v neděli jsme měli přípravu s 1.trénink.skupinou mládeže, která byla dobrou tréninkovou jednotkou. 12 dětí bylo super ,ani se jim domů nechtělo ! Pár fotek je na výsled. stránkách v informacích.
  Jan Janoštík zvítězil v GPA U13 v Č.Krumlově 29.-30.11. ve čtyřhře s T.Švejdou. Z dvouhry a mixu ještě přivezl druhá místa. Skvělý počin. Blahopřejeme.

  Bára Hadáčková startovala ve výběru ČR v mezinárodním turnaji družstev v Maďarsku. Tato reprezentace přivezla celkové 2.místo a Bára má na tomto úspěchu velký podíl.
  Blahopřejeme ! Více o turnaji s fotem na výsledkových stránkách.
   

 • V sobotu 15.11. byl v sokolovně GPC dospělých ,z našich byl ve dvouhře mužů na 3.místě Marek Mi a na 4.místě J.Matějka. V ženách byla Luc.Matějková na 3.-4.místě Blahopřejeme. Z našich ještě hrála K.Šamalová, A.Hadáček a J.Lapáček. Zahráli si dobře.

  V neděli se také u nás hrálo 1.kolo družstev žactva II,tř. Startovalo všech 10 přihlášených družstev. Vše šlo jak na drátku ,byl to radostný pohled na zápolení dětí. Naše "B" družstvo ve složení A.Bartošík, F.Zavadil, T.Kalina, T.Ježková a V.Kryeziu vybojovali pěkné 5. místo za třemi Krumlovskými se Štěpánovickým družstvem na které již nemáme. V loňském roce jsme obsadili 7.místo. Nové "C" družstvo se umístnilo na 8.místě v sestavě A.Janů, Z.Mesiarik, D.Sklenář, T.Vondrů a Ž.Podolková. Blahopřejeme všem za výsledky, snahu a úsilí.

   

 • Tento víkend startoval na mezinárodním mistrovství republiky juniorů v Orlové Vojta Lapáček kde dosáhl dobrých výsledků v párov. disciplínách.
  V obou byl na 9.-16.místě , v mixu s T.Švábíkovou a v deblu s P.Beranem.

  Ve dvouhře byl na 17.-32. místě. Blahopřejeme.
  O víkendu 8.-9.11. se opět uskutečnila řada turnajů na kterých nechyběli ani naši hráči.
  Na YONEX Slovak Youth 2014 vybojoval vítězství ve čtyřhře J.Janoštík s Papaiem a třetí místo přivezl z dvouhry. Blahopřejeme.

  Na YONEX Slovak Junior 2014 mezinárodním turnaji Slovenska v nabitém turnaji startoval Voj.Lapáček tentokrát bez výraznějšího výsledku.

  V Praze Vinoři na PČOS hráli F.Zavadil a T.Kalina a shodně v U13 i v U15 získali 5.-8.místo což ve velmi početné startovní listině je dobrý výsledek.

  V Táboře nám udělali radost žáci na GPD U13 a na přípravkách a v neregistrovaných. 4 vítězství přivezli zásluhou Ž.Podolkové, A.Ječmínka, L.Košanové, J.Karafiátovi a pak ještě druhá místa -V.Kryeziu,J.Sukdol,v neregistrovaných Pufferová a třetí místo Kl.Neubauerová.

  Blahopřejeme .

 • Tento víkend 1.-2.11. naši hráči startovali na třech turnajích.

  Skvěle zahrál Vojta Lapáček na Kypru kde se stal dvojnásobným vítězem ! V mezinárodním turnaji CYPRUS Junior Internacionál !
  Zvítězil v mixu s T.Švábíkovou a ve čtyřhře vyhrál s P.Beranem. Ve dvouhře vzal pozdějšímu vítězovi set. Super. Blahopřejeme.

  Na GPB U19 v Brně postoupil Albert Hadáček do čtvrtfinále čtyřhry i dvouhry. Ve dvouhře přešel přes nasazenou jedničku, ale dál to nešlo. Se Štroblovou v mixu vybojoval semifinále. Bezva. Blahopřejeme.

  Na GPC U15 v sokolovně se stal dvojnásobným vítězem J.Janoštík. Ve čtyřhře s T.Švejdou a ve dvouhře zvítězil ve finále nad Tomášem ! Super. Výborné 2.místo v mixu uhrál F.Zavadil se Z.Matouškovou. Oběma blahopřejeme.
   

 • Na prvním GPA U17 v Č.Krumlově zvítězil ve čtyřhře Voj.Lapáček s P.Beranem !
  Ve dvouhře a v mixu se shodně dostal do čtvrtfinále. Bára Hadáčková na turnaji postoupila ve dvouhře a smíš.čtyřhře do 2.kola. Blahopřejeme !

 • 25.10.2014 budeme pořádat v sokolovně turnaj přípravek pro ročníky 2004, 2005, 2006 a mladší !

 • 18.-19.10. startovali ve Slovinsku Honza Janoštík a Bára Hadáčková. Honza přivezl stříbrnou a Bára bronzovou medaili! Super. Blahopřejeme.
  Ve Slovinsku startoval na jiném turnaji také V.Lapáček, ale v těžkých zápasech byl vždy poražen.

   

 •  

 • Tento víkend 11.-12.10. startoval Honza Janoštík na GPA U13 v Mostu a stal se tam dvojnásobným vítězem! Rozdílem třídy zvítězil ve dvouhře i ve čtyřhře. V mixu byl na druhém místě. Blahopřejeme.
  U nás v sokolovně v Č.Budějovicích se v sobotu odehrál turnaj GPD U13 a GPD U15. Všichni naši získali cenné skalpy a krásná umístnění. V U15 tři naši hoši na bedně. Vítězem se stal Filip Zavadil a Tomáš s Kevinem jsou třetí. Obě Terezy také třetí.
  V U13 Žofka ve dvouhře třetí a ve čtyřhře Adéla s Klárkou druhé ! Hoši Adam Ječmínek druhý, Adam Bartošík třetí, v deblu A. Ječmínek s T.Feiglem druzí, Adamové Janů s Bartošíkem třetí, v mixu dvě třetí místa ,všechno se ani nedá vypsat.
  Máme radost. Super. Blahopřejeme.

  V neděli GPC U19 otevřený, nepostupový vyhrál Vojta Lapáček
   

 • Grandiózní výsledky Báry Hadáčkové a Jana Janoštíka na GPA U15 v Hustopečích 4.-5.10. Bára 2x vítězná !! Jednou ve dvouhře a jednou ve čtyřhře s Vackovou. ve smíšené čtyřhře s Honzou přidává semifinále do kterého přešli přes Sivigliu. Skvělé, blahopřejeme . Více na výsledkových stránkách.

  Tento víkend hrál také Vojta Lapáček v Chorvatsku a Podolkové a V.Kryeziu v Táboře.
   

 • V neděli 28.9. se uskutečnil GPC U15 v Č.Krumlově. Bára a Honza vyhráli všechny disciplíny !
  Ve čtyřhrách Bára s Matouškovou /Křemže/ a Honza se Švejdou /Č.K./ Ostatním našim chlapcům ještě chybí dost aby uspěli.
   

 • V neděli 21.9. se hrál v Č.Krumlově GPC U17 a GPC U13.
  V U17 zvítězil ve dvouhře V.Lapáček, ostatní disciplíny nemohl (měl zajištěnou přímou účast na GPA). J.Janoštík a B.Hadáčková se ve všech disciplínách dostali na bednu a Bára si 2.místem ve dvouhře zajistila účast na GPA. Blahopřejeme.
  V U13 se dle očekávání nejlépe umístnil z našich F.Zavadil, ve všech disciplínách na 3.-4.místě ve dvouhře čtvrtý. Blahopřejeme. Zarážející bylo méně početné startovní pole.
   

 • Tento víkend (12.-14.9.) naši bojovali na třech frontách. Husarský kousek se povedl Honzovi Janoštíkovi v Chorvatském Záhřebu kde zvítězil ve všech disciplínách. Ve dvouhře, ve čtyřhře s maďarským Papaiem, a v mixu s Luc.Krpatovou. ! Blahopřejeme .
  V Orlové na GPA U19 bylo maximum Voj.Lapáčeka a Kat.Bočkové 2.kolo.
  Stejně si vedli v Praze na Astře A.Hadáček a J.Lapáček. 2.kolo bylo stop pro naše hráče. Nějak se výkonnost a zkušenosti musí získat ! Bravo za odvahu a snahu !
   

 • Po dvou dnech s mládeží ve Vodňanech je ve fotogalerii na rajčeti mraky fotek od Radka L. a to ještě budou další.


  Roman Vokoun - informace na výsledkových stránkách
   

 • Letní příprava medailistů a mistrů ČR pokračuje v Praze.

  Bára Hadáčková, Honza Janoštík a Vojta Lapáček pokračují v letní přípravě v Praze. Pod vedením Michala Turoňe, bývalého trenéra juniorské reprezentace ČR absolvují intenzivní přípravu v MT YONEX Badminton Academii. Týdenní dril je tentokrát zaměřen výhradně na pohybovou práci na kurtu a čistotu úderů. Je to logický přechod z kondiční přípravy. Dle informací jsou naši hráči výborně fyzicky připraveni a náročný program zvládají velmi dobře. Prakticky pro všechny tři je to již třetí kemp, pro Honzu bez přerušení. Jejich příprava vyvrcholí na oddílovém kempu ve Vodňanech společně s dalšími borci z našeho klubu. Zcela jistě vnesou do našeho kempu řadu novinek včetně zahraničních praktik. Vzhůru do Vodňan!

  Roman Janoštík
   

 • Všem členům, rodičům a příznivcům přejeme krásné léto se sluníčkem,vodou a prima prázdniny a dovolenou.                                   Za oddíl Roman Vokoun.
   

 • Naše výprava ve Friedrichshafenu 30.5.-1.6. dosáhla skvělých výsledků
  U11: 1. místo v singlu Honza Janoštík, 1. místo v deblu Janoštík/Gotesman(CRO)
  U13: 2. místo v singlu Bára Hadáčková, 3. místo v deblu Hadáčková/Adámková
  U15:   5. místo v singlu Vojta Lapáček, 2. místo v deblu Lapáček/Beran
  Výsledky zde

 • V sobotu 31.5. dokončili naši hráči 3 dílný seriál přípravek v ČK.
  Na bronzovou medaili dosáhl Daniel Dvořák /2005/ a Klára Neubauerová /2004/ !
  Další skvělá konečná umístnění získala :
  4.místo Vanesa Kryeziu ,5.místo Adéla Čápová / 2003 /
  6.místo Lucie Košanová, / 2004 /
  4.místo Dominik Kryeziu , 6.místo Jakub Karafiát / 2005 /

  Všem blahopřejeme !

 • 24.-25.5. se konal v Č.Krumlově turnaj krajských výběru U13. V jihočes. výběru startovali z našeho oddílu Bára Hadáčková a Jan Janoštík. Jihočeské družstvo dále tvořili T.Švejda /ČK/ R.Šimoník /Vodňany/ a J.Hejnová a G.Klampflová /ČK/ . Družstvo sice prohrálo v základ. skupině ale lepším skorem postoupili do finálové ,kde svá dvě utkání vyhrálo a celý turnaj vyhrálo. Bára Hadáčková neztratila v celém turnaji set a byla jednou z nejvýraznějších postav výběru.
  Blahopřejeme všem hráčům družstva.
   

 • V sobotu 17.5. jsme pořádali P ČOS družstev mládeže a jelikož jsme se rozhodli odehrát to za sobotu tak to byl náročný maraton. Výsledky našich jsou nám odměnou za snahu a práci. V dorostu 1.místo vybojoval tým Sok.ČB "B" / V.Lapáček, M.Jindra, M.Fuchsová / a 3.místo v dobré konkurenci a druhý pohár má další naše družstvo Sok.ČB "A"v sestavě A.Hadáček, J.Lapáček, T.Janoštíková . v kategorii U15 1.místo získal také Sok.ČB / J.Janoštík,R.Šimoník, B.Hadáčková, L.Krpatová/v kategorii U 13 bylo naše nezkušené a v děvčatech mladé družstvo na 5.místě.
  Hráčům blahopřejeme , rodičům ,vedoucím a organizátorům děkujeme.
  Kompletní servis je na výsled. stránkách a fota ve fotogalerii.
   

 • Do třetice medailová smršt !
  10.-11.5. se odehrálo MČR U17 v Č.Těšíně. V.Lapáček 2 medaile a K.Bočková 1 medailipřivezli a skvěle tak reprezentovali TJ a náš oddíl. Vojtu vyřadili vždy pozdější vítězové disciplín. s K.Bočkovou v mixu vybojoval medaili Křemžský J.Kukač . V deblu s Vojtou hrál P.Beran /Křemže/ . Všem blahopřejeme.

 • Fantazie : 3.-4.5.2014 v Liberci na MČR Bára Hadáčková i Honza Janoštík - oba mají 3 medaile !

  Bára Hadáčková je přebornicí ČR ve dvouhře na tomto MČR U13 ! Bára má jedno zlato a dvakrát stříbro, Honza jedno stříbro a dva bronzy. Blahopřejeme !

  Tento víkend startovali také K.Bočková a T.Janoštíková na GPA U19 v Brně. Každý vyhraný zápas je zde cenný , tak i ten jejich ve čtyřhře. Blahopřejeme.
   

 • Bomba ! 2 x zlatá medaile z MČR U15 skvělého Vojty Lapáčka !!
  Tento víkend 26.-27.4. se odehrálo MČR U15 v Hradci Králové. Dvě zlaté medaile vybojoval Voj.Lapáček, ve čtyřhře s P.Beranem a v mixu s T.Švábíkovou. Další výbornou medaili a to bronzovou přivezl M.Jindra ze čtyřhry s M.Hubáčkem.
  Blahopřejeme a dík patří nejen hráčům , ale i rodičům a trenérům. Super výsledek.                                                                        
  Podrobné info zde

   

 • V sobotu se hrál v Č.Krumlově druhý přípravkový turnaj a v něm i naše naděje uspěli. Nejcennější , stříbro uhrál D.Dvořák na bednu se dostali čtvrtými místy A.Čápová a Kl.Neubauerová . Skvělé. A další také přivezli krásná umístnění. 5.místo D.Kryeziu6.místo V.Kryeziu, L.Košanová, 7.místo A.Ječmínek, 8.místo Ž.Podolková, 9.místo J.Karafiát , 10.místo G.Fejglová, 11.místo J.Sukdol vesměs všichni v horních polovinách startovního pole.Všechny kompletní výsledky najdete tradičně hned po turnaji na výsledkových stránkách.

 • Ještě na velikonoční pondělí bojovali naši na dvou frontách.
  Skvělý Vojta Lapáček zvítězil v Berlíně ve čtyřhře s P.Beranem, ve dvouhře i v mixu s Ausbergerovou byl vždy druhý. Super bilance ! Z ostatních hráčů se dostali do závěrečného pavouka do čtvrtfinále mix T.Janoštíková-Kukač. Blahopřejeme.

  V Belgii zářila Bára Hadáčková - 3.místo ,dostala se do semifinále kde podlehla pozdější vítězce. V U11 J.Janoštík také prohrál s pozdějším vítězem ale narazil na něj v pavouku brzo. V mixu U13 se dostali Honza s Bárou do 3.kola. Do 2.kola se dostala ve čtyřhře Bára s Adámkovou. Naši tedy výborní. Blahopřejeme.

 • V sobotu 5.4. se uskutečnil v ČK turnaj GPC U19 a GPD U13. Výsledků jsem se dopátral v úterý dopoledne. O GPD jsem měl částečnou informaci v sobotu večer a tak jsem podal krátkou zprávu na výsled. stránkách. Teď již máme vše.
  GPC se zúčastnilo velmi málo hráčů ,ale i tak si zahráli. Jedno vítězství uhrála dvojice T.Janoštíková - K.Bočková . Ostatní uhráli druhá ,případně třetí místa.
  GPD U13 přinesl další dobrou zkušenost těm co se zúčastnili. Více se dařilo v párových disciplínách ,nečekané druhé místo vybojovala Ž.Podolková s Jelínkovou a také A.Janů s Ječmínkem a 3.místo ještě A.Bartošík s D.Dvořákem.

  Blahopřejeme všem. R.V.
   

 • Tento víkend 29.-30.3. startovali naši 4 hráči v Brně na GPA U17. Hrál A.Hadáček, V.LapáčekT.Janoštíková a K.Bočková. Nejlépe do čtvrtfinále se dostali naše páry - Lapáček V., Švábíková kteří porazili Berana s Krpatovou ,dále Kukač s Janoštíkovou přešli Pistulku s Legátovou, pak P.Beran s V.Lapáčkem a K.Bočková s T.Janoštíkovou. Ve dvouhrách šli naši max. do 2.kola. Blahopřejeme.

  V sokolovně jsme v sobotu 29.3. pořádali KPJ U13. Všechny tituly zůstali u nás doma ! Postarali se o to B.Hadáčková a J.Janoštík. Sekundovali jim v pár. disciplínách L.Koudelková a R.Šimoník. Bravo ! Ještě jednu medaili bronzovou získala ve čtyřhře T.Ježková.
   

 • V sobotu 22.3. proběhl první přípravkový turnaj v ČK. Jednu krásnou stříbrnou medaili vybojoval Daniel Dvořák v ročníku 2005. V tomto našem silném ročníku byl ještě na 7.místě Jak.Karafiát na 6.místě Max Podolka a na 4.místě Dom.Kryeziu. V ročníku 2004 byla Kl.Neubauerová na pěkném 4.místě. Děvčata ročníku 2003 se umístnila uprostřed start. pole ,všichni podali dobré výkony a dobře si zahráli. Všem blahopřejeme.

  V neděli 23.3. se odehrál KPJ U15 též v ČK. Všichni naši hráči si přivezli medaile, celkem jich bylo sedm ,nejcennější, titul přeborníka získal pár V.Lapáček - P.Beran . O medaile se podělili B.Hadáčková, V.Lapáček, J.Janoštík a M.Jindra . Blahopřejeme.

 • Tento víkend byla poslední kola soutěží všech družstev.

  Sobota 15.3. se hrála v ČK nejvyšší krajská soutěž družstev dospělých .
  Naše "A" družstvo v boji o prvenství remízovalo s Křemží což nestačilo a tak skončilo na celkově 2.místě. Ale i remíza také svědčí o síle našeho družstva.
  Naše "B" družstvo v boji o 3.místo remízovalo s ČK a to jim stačilo na to udržetbronzovou pozici. Super.

  Neděle 16.3. - Vodňany KP 2 dospělých. Naše "C" družstvo díky předešlým kolůmudrželo 4.místo - určitě výborné zápasy pro všechny. Družstvo hrálo ve složení :M.Byss, O.Bednárek, P.Hadáček, M.Ujcová

  Neděle 16.3. - Sokol ČB ,sokolovna hrát se mělo poslední kolo KP druž. žactva 1.tř. O vítězi bylo rozhodnuto již po 2.kole ,pouze by se hrálo o 2.místo ,možná bez šťávya atmosféry. A tak to bylo odpískáno a místo ponuré atmosféry a některých nic neříkajících zápasů byl užitečnější trénink RSC , s kterým všichni souhlasili byl užitečnější ,super.

  Neděle 16.3. - ČK , KP 2.tř. žactva opět o účasti 10 družstev. Naši skončili na solidním7.místě ,když prohráli jen se S.Vodňany 2:3 a vyhráli nad Táborem "A" 3:2, Táborem "B" 5:0 a Křemží "B" také 5:0. Spokojenost.

  Podrobnosti tradičně na výsledkových stránkách. R.V.

 • 7.-9.3. ve Slovinské Kungotě startoval Honza Janoštík který zvítězil v kategorii U11 ve dvouhře i ve čtyřhře. Startoval také v U13 kde byl na druhém místě ! Odehrál 18 zápasů s jednou porážkou ve finále U13 ,ostatní vítězné !
  V kategorii U15 hrál Vojta Lapáček a skončil na 3.místě a hrál i U17 kde se umístil také na 3.místě.
  Skvělé ! Oběma blahopřejeme !

  V sokolovně jsme hráli 9.3. turnaj GPD U13, účast opět výborná, z našich nejlépe uspěli ve čtyřhře A.Mikeš s T.Kalinou kteří se umístili na 3.místě. Blahopřejeme.
   

 • V neděli 9.3.2014 hrajeme v sokolovně GPD U13 ! Nominace na výsled.stránkách !
   

 • O víkendu 1.- 2.3. jsme měli hráče na třech frontách.

  V Brně se hrálo GPA U13. Honza Janoštík přivezl nejlepší výsledky letos z těchto turnajů. 2x druhé a jedno třetí místo ! Stříbrný byl ve dvouhře a ve čtyřhře a bronz měl v mixu s Bárou Hadáčkovou ,která pro nemoc nemohla řádně dohrát žádnou disciplínu. A tak přidala bronz ve čtyřhře s Kobylákovou. Blahopřejeme oběma !

  U nás v sokolovně jsme hráli GPC U17 ,všechna místa na bedně ve dvouhře kluků byla naše. 1.místo Vojta Lapáček, 2.místo Albert Hadáček, 3.místo Martin Jindra ! Děvčata jsme hráli každá s každou a bylo to nakonec na počítání míčků. Skvělé 2.místo - postupové na GP A získala Tereza Janoštíková ! Blahopřejeme

  Souběžně s U17 jsme hráli přípravky ,účast 18 kluků a 11 děvčat potvrzuje oprávněnost soutěže pro nejmenší ! A tak klucí mohli hrát každý ročník zvlášť a děvčata 2003 zvlášť a 2004 a 05 spolu zvlášť. U kluků 2003 byl A.Ječmínek třetí, 2004 nemáme a 2005 jsme ovládli. 1.místo Jak.Karafiát 2.místo Domin. Kryeziu a 4.místo Jan Sukdol ! V děvčatech 2003 2.místo Van. Kryeziu , 3.místo A.Čápová, 4.místo Ž.Podolková. V děvčatech 2004-05 jsme to měli o jedno místo dál, 3.místo Kl. Neubauerová, 4. místo Luc.Košanová, 5. místo G.Fejglová.

  Všem blahopřejeme ! Výsledky si již převážně všichni dokážou najít na výsledkových stránkách to dokazuje návštěvnost a je to nutnost ,jsou tam a nadále budou propozice i nominace našich mladých na turnaje i krajské !

 • V sobotu 1.3. budeme v sokolovně pořádat GPC U17 ,který je kvalifikačním turnajem na GPA U17 do Orlové. Zároveň bude probíhat turnaj přípravek !

  Na GPA U15 v Orlové 23.2. získali naši hráči 4 medailová umístnění ! Finále mixu bylo oddílovou záležitostí ! Zvítězil Voj.Lapáček s T.Švábíkovou ,druhý byl M.Jindra s V.Srncovou. Skvělé 3.místo ve dvouhře vybojoval M.Jindra a 3.místo ve čtyřhře přidal V.Lapáček se Sieglem.
  Postup do 2.kola dvouhry přidala B.Hadáčková a završila tak skvělé naše vystoupení.

  Blahopřejeme. R.V.
   

 • V Č.Krumlově se hrál GPC U15 kde startoval pouze Jan Janoštík , Bára Hadáčková byla bohužel nemocná. Honza si vedl skvěle ,ve dvouhře přešel přes Šimoníka a o 3.místo porazil Švejdu a získal pozici náhradníka na GPA. Ve čtyřhře s R.Šimoníkem a v mixu se Z.Matouškovou byl vždy druhý ! Blahopřejeme.
  V Orlové na MČR U19 se již tolik K.Bočkové nedařilo a ve všech disciplínách skončila v poli poražených. Ale komu se podaří již účast na MČR v nejstarší mládež. kategorii ?
   

 • V neděli 2.2. se hrál v ČK GPC U13 kde hráli z našich F.Zavadil, A.Bartošík a T.Kalina. J.Janoštík a B.Hadáčková nemohli, tak jak všichni kteří mají zajištěné přímé právo účasti na GPA ze žebříčku GP podle nového nařízení. Filip Zavadil se už prosadil a skončil na 4.místě a i ve čtyřhře kde s A.Bartošíkem vybojovali 3.-4. místo. Blahopřejeme.
   

 • O víkendu jsme měl 5 družstev v akci. V sobotu hráli v sokolovně dospělí 2.kolo nejvyšší soutěže kraje. A družstvo ve složení R.Liebl, M.Marek ,P.Hodiánek ,J.Šťastný, V.Lapáček,T.Janoštíková prohrálo po boji s Křemží a kleslo na průběžné druhé místo. Nehrála zraněná K.Bočková která moc chyběla. "B" družstvo také neopakovalo vítězství nad Krumlovem /tady nám zase chyběl nemocný J.Lapáček/ ale remízou udrželo 3.místo v soutěži. Dík všem za úsilí a výkony.
  V sobotu ještě hrálo "B" družstvo žáků ve Vodňanech nižší soutěž a skončilo na 7.místě z 10 druž. jako v prvém kole. Jedna těsná porážka 2:3 se Sok. Vodňany a dvě vítězství ,nad Táborem a Křemží "B" 4:1 a 5:0 ! Pěkný, spokojenost. Naši hráli v sestavě : F.Zavadil, A.Mikeš, T.Kalina, A.Čápová,Kl.Neubauerová, V.Kryeziu.
   

 • V neděli se hrála u nás nižší soutěž dospělých, z 10 utkání jich 7 skončilo 4:3. Naši bohužel opět dvakrát prohráli 3:4 a sice dvakrát vyhráli ,ale skore je podrželo opět na 4.místě. Tři družstva měla shodný počet bodů ! Naši v sestavě : M.Byss, O.Bednárek, J.Komenda, M.Jindra, I.Chrtová, M.Ujcová, a v prvním zápase zraněná K.Zevlová. . Klobouk dolů před snahou a bojovností. Blahopřejeme.
  Obsáhlejší komentář je na výsledkových stránkách. K této soutěži je úprava v organizaci pro 3.kolo uvedena ve zprávách STK č.4.

  V neděli se také hrálo KP družstev žactva v ČK - nejvyšší soutěž kraje. Naše družstvo prohrálo s Krumlovem i Křemží 3:4 ,více se nedalo uhrát. Máme méně vyrovnaný kádr.
  Družstvo hrálo v sestavě : M.Jindra, V.Lapáček, J.Janoštík, B.Hadáčková, T.Ježková, T.Vondrů.

  Za bojovnost a snahu určitě dík. R.V.

   

 • V sobotu se odehrál v Č.Krumlově krajský přebor jednotlivců dospělých.
  Naši přivezli 6 medailí , dvě Radek Liebl stříbro a bronz, dvě Lucka Matějková 2x bronz Petr Hohenberger nakonec taky dvě jedno stříbro s Radkem ve čtyřhře a bronz ve dvouhře.
  Skvělý bronz má senzačně Vojta Lapáček z dvouhry a též výborný bronz Tereza Janoštíková ze smíšené čtyřhry. V kompletní konkurenci je to vynikající. Blahopřejeme ! R.V.

 • V sobotu se odehrál v Č.Krumlově KPJ U19 z kterého naši borci přivezli 7 medailí ! Famózní byl Voj.Lapáček který přivezl 1x zlato a 2x stříbro. Medaile ale brali také K.Bočková, T.Janoštíková, J.Lapáček, A.Hadáček,
  P.Marek a M.Jindra. To znamená všichni !! Blahopřejeme.

  V neděli jsme pořádali v sokolovně GPD U13 a vložený miniturnaj přípravek. Medailová umístnění vybojovala z našich hráčů T.Ježková 3.místem ve dvouhřea 2.místem ve čtyřhře. Blahopřejeme

  V přípravkách bylo finále naše, vyhrál tentokrát Dom.Kryeziu před Jak. Karafiátema mezi chlapci jediná dívka naše Luc.Košanová byla čtvrtá ! Super. Blahopřejeme !

  Výsledkový dokument jako vždy na výsledkových stránkách. R.V.

   

 • Mezinárodní program našich nadějí.

  Bára Hadáčková a Honza Janoštík absolvují během 4 následujících měsíců 3 mezinárodní turnaje. 9.ledna 2014 odcestují s výběrem ČR do 13 let na NATION to NATION do maďarské Pécsi. První víkend v březnu pak absolvují KUNGOTA DONUT Cup ve slovinském Mariboru a na velikonoční svátky odcestují pod hlavičkou výběru ČR do belgických Antwerp na prestižní OLVE Junior.
  Také o velikonocích pak další borci našeho klubu budou startovat v Berlíně na VICTOR Junior, kde se jim v posledních dvou letech velmi dařilo.
  Další turnaje organizačně připravujeme, zejména účast v chorvatském Záhřebu, německém Friedrichshafenu a Slovenské Ilavě je prakticky jistá.
  Na mezinárodní scéně přejeme hodně úspěchů.

  Roman Janoštík
   

 • Naše "A" družstvo na 1.místě na skore ! V sobotu u nás proběhlo 1.kolo družstev dospělých. Naši v posledním kole turnaje hráli s posledním vítězem a favoritem S.Křemže a i když prohrávali již 0:4 dokázali vyrovnat na 4 : 4. Na sety máme lepší skore. "B" družstvo také skvěle zabojovalo a porazilo družstvo Č.Krumlova a je tedy zatím na 3.místě. Výbornými vyrovnanými zápasy se všichni postarali o nejlepší úroveň soutěže za posledních pár let i když startují jen 4 družstva. Blahopřejeme.

  Dorost hrál v neděli opět u nás a jediným rozhodujícím kolem rozhodl o konečném pořadí této sezony. Naše "A" družstvo vybojovalo třetí místo i když do posledního zápasu bojovali o druhé místo s Křemží. O celkové vítězství Č.Krumlova se postaral hlavně J.Janáček se S.Milovou. I tato soutěž měla dobrou úroveň s řadou dramatických zápasů.
  Blahopřejeme. R.V.

 • V Táboře se pořádal v neděli 15.12. turnaj přípravek. Naši nejmladší byli skvělí ! 3 x 1.místo. To je nad očekávání.
  Chlapci : 1.místo Karafiát Jak., 3.místo Kryeziu Dom., 4.místo Sukdol J.  , 8.místo Podolka Max.
  Děvčata : 1.místo Kryeziu V., 3.místo Podolková Ž. ,
  Děvčata mladší : 1.místo Košanová Luc.
   

 • Na GPA U17 v Orlové vybojoval Voj.Lapáček s P.Beranem výborné 3.místo ve čtyřhře, K.Bočková ve dvouhře a s T.Janoštíkovou ve čtyřhře se dostali do čtvrtfinále. Blahopřejeme.
  Ve Vodňanech se uskutečnil Vodňanský kapr , turnaj GPD dospělých kde se skvěle zadařilo M.Byssovi ,ve čtyřhře společně s J.Holcem získali 1.místo ve čtyřhře a ve dvouhře se umístil na 5.-6.místě. Blahopřejeme . Foto je na výsledkových stránkách.

  R.V.
   

 • Na GPA U15 v Mostě byli naši skvělí v párových disciplínách ! Přivezli 3 medaile ! Vojta Lapáček 1.místo ve čtyřhře s P.Beranem, Martin Jindra 2.místo s Hubáčkem. V mixu ještě 2. místo V.Lapáčka se Švábíkovou. Blahopřejeme. R.V.

 

 • V Sokolovně jsme uspořádali opět výborný GPD U13. 1.místo ve čtyřhře vybojoval Adam Bartošík s Volčekem /Rad.Praha/ ,ve dvouhře získal 3.místo. Blahopřejeme.
  Zúčastnilo se 30 chlapců a 15 dívek. V souběžném GPD U15 hrálo 8 kluků a 9 děvčat.
   

 • Na GPA U13 v Mostě zvítězila ve dvouhře skvělá B.Hadáčková a ještě dvě druhá místa obsadila ve čtyřhře s Kobylákovou a v mixu J.Janoštíkem. Též výborný byl Honza Janoštík který přidal dvě třetí místa ,ve dvouhře a ve čtyřhře s R.Šimoníkem .

  Skvělé vystoupení našich hráčů. Blahopřejeme. R.V.

 • O body a postup na GPA se hrálo v sobotu v sokolovně v turnaji GPC U15. Ve dvouhře vybojovala skvělé vítězství Bára Hadáčková. Velmi dobře zahrál i Honza Janoštík, který ve dvouhře uhrál čtvrté místo a ve čtyřhře R.Šimoníkem získali 2.místo v mixu s Bárou 3.-4.místo.    Blahopřejeme, R.V.
   

 • Tento víkend jsme hráli v sokolovně 1.kola kraj. přeborů družstev žactva. V sobotu se hrála nižší soutěž 2.třída ,mezi 10 družstvy jsme skončili na 7.místě i když chlapci neprohráli dvouhru. V neděli se hrála nejvyšší soutěž ,naši skončili na 2.místě. Po vítězství nad Křemží 5:2 jsme prohráli s Č.Krumlovem 1:6. I vyrovnané zápasy jsme prohráli, Krumlov má o proti nám vyrovnané družstvo.                              R.V.
   

 • V Č.Krumlově na GPC U17 tuto sobotu zářil skvělý V.Lapáček , který vyhrál všechny 3 disciplíny a pozadu nezůstala B.Hadáčková která opravdu senzačně zvítězila ve dvou disciplínách ,ve dvouhře a ve čtyřhře ! Další hráči T.Janoštíková s jedním vítězstvím ,K.Bočková a M.Jindra byli v každé disciplíně na bedně ! A ještě ve dvou disciplínách byl na pomyslné bedně J.Janoštík. Skvělá bilance. Blahopřejeme.

 • V turnaji GPC U13 byl ve dvouhře na velmi dobrém 5.-8.místě F.Zavadil i A.Bartošík. 5.-8.místo ve čtyřhře získali A.Mikeš s T.Kalinou. Již tradičně bojovné výkony našich. Blahopřejeme.

 •  Do třetice se hrál turnaj dospělých GPC u nás v sokolovně. Při tradiční již nižší účasti ,ale s účastí velmi dobrých hráčů prokázali naši R.Liebl / dvě druhá místa/ J.Šťastný a P.Hodiánek umístněním na bedně velmi dobrou výkonnost a slušnou formu. I M.Marek s 5.-6. místem uhrál slušný výsledek. Pav.Marek hrál výborný jeden set s vítězem J.Kukačem v kterém mu podlehl v nastavení. I toto je velmi pozitivní.
  Všem našim blahopřejeme. Pavouky turnajů jsou již tradičně ve výsledkových stránkách. Klikněte na odkaz nahoře.

  R.V.

 • Na otevřeném P ČOS U13 v Plzni dosáhl nejlepšího výsledku pár F.Zavadil - A.Bartošík 5.-8. místo , ve dvouhrách 9.-16.místo F.Zavadil i A.Bartošík, 17.-24. byl A.Mikeš to je v horní polovině startovního pole , T.Kalina nepostoupil ze skupiny. Máme toho ještě málo nahráno. Věříme, že jim to hodně přineslo do dalších turnajů.

 • Na GP A U19 v Hradci byli z našich nejúspěšnější K.Bočková -T.Janoštíková ve čtyřhře ve čtvrtfinále. Potkali jsme vesměs velmi těžké soupeře.
   

 • Na třech frontách startovali naši hráči v tomto víkendu.
  V Mirně ve Slovinsku startoval J.Janoštík .Po vítězství ve skupině hrál pavouka s vítězi ostatních skupin kde opět s přehledem dominoval a pouze ve finále se mu soupeř snažilvzdorovat. Honza ale zvítězil bezpečně ! Blahopřejeme !
  U nás v sokolovně se hrál GPD U15 a GPD U13. Turnaje se zúčastnilo 70 dětí a tak jsme se s děvčaty u stolku společně zapotili. v U 15 prokázal M.Dvořák svoji technickou vyspělost a byl 2x zlatý , a jen jednou ve čtyřhře chlapců byl druhý. V U13 se nejvíce dařilo našim v párovkách kde A.Bartošík zvítězil ve čtyřhře s Krumlovským K.Filipem. Na 2.místě byli naši A.Mikeš s T.Kalinou a v mixu uspěl opět A.Bartošík s T.Ježkovou - 2.místo ! Blahopřejeme.
  V Č.Krumlově se hrál v sobotu a v neděli GPA U17. K.Bočková ve dvouhře a pár Kukač-Janoštíková se dostali do výborného čtvrtfinále a T.Janoštíková ve dvouhře a pár A.Hadáček-Kukač se probojovali do 2.kola. Fajn. V turnaji ještě startovali v deblech V.Lapáček a B.Hadáčková ,ale neměli příliš dobrý los ,na Báru jsou mnohem starší hráčky nad její síly ,ale i v této kategorii její čas teprve přijde. I jim hlavně za výkony blahopřejeme !
   

 • Výborný výsledek ve slovinské MIRNĚ!

  Honza Janoštík se mimořádným výkonem prosadil na mezinárodním mládežnickém turnaji ve slovinské Mirně. S velkým přehledem vyhrál dvouhru kategorie U11 a také debla kategorie U13 s tradičním maďarským partnerem Bálintem Papáiem. V deblu byl Honza jednoznačně nejlepším hráčem kategorie. Velká gratulace!!! V singlu vyhrál Honza již třetí mezinárodní turnaj v řadě.

 • Břeclav GPA U13 ,skvělé vystoupení B.Hadáčkové a J.Janoštíka ! Dvě vitězství našich hráčů. 1.místo mix J.Janoštík - B.Hadáčková , 1.místo dvouhra B.Hadáčková !! A k tomu jedno druhé místo a dvě třetí místa Honzy a Báry. Ve všech disciplínách na bedně ! Blahopřejeme.
  V neděli v sokolovně se odehrálo GPC U19. Vítězství ve čtyřhře si odnesl V.Lapáček s P.Beranem a cenné druhé místo ve dvouhře vybojovala T.Janoštíková a získala tím nominaci na GPA. Blahopřejeme !
  V sobotu se ještě hrálo GPD dospělých ve Vodňanech. Výsledky jsou též na výsledkových stránkách.
  R.V.

 • Přátelé z Kaiserslauternu byli nadšeni.
  Máme za sebou ojedinělou družební akci - čtyřdenní návštěvu badmintonových přátel z německého BV Kaiserslautern. 39 hráčů a rodičů prožilo dle jejich vyjádření u nás skutečný "Erfahrung". Začali jsme ve čtvrtek ubytováním a dále večeří u Pepe Bočka ve Štěpánovicích.......

            celý článek zde

   

 • Vítězní Martin Jindra a Vojtěch Lapáček ! Na prvním republikovém turnaji GPA U15 vyhráli naši hráči dvě disciplíny ! Mar.Jindra s M.Hubáčkem vyhrál čtyřhru a V.Lapáček s T.Švábíkovou vyhráli mix. Třetí místa ještě přidal V.Lapáček ve dvouhře a s Kuralem ve čtyřhře. 5.-8.místa získal M.Jindra ve dvouhře a v mixu se Srncovou. B.Hadáčková se dostala ve dvouhře do 2.kola.
  Všem blahopřejeme ! R.V.

 • O minulém víkendu jsme hráli v sobotu v sokolovně turnaj GPC U17 a turnaj GPC U13. V GP U17 jsme vyhráli 4 disciplíny a to zásluhou Kat.Bočkové , A.Hadáčka s K.Bočkovou, A.Hadáčka s V.Lapáčkem a B.Hadáčkové se ŠImoníkovou B. Ve dvouhře děvčat první tři místa naše ,ve dvouhře chlapců 2. a 3.místo naše. Bravo ! Lépe to už nešlo ! Blahopřejeme. Kompletní dokument je na výsledkových stránkách. V souběžném turnaji GPC U13 je pro nás úspěchem že naši hráči ,kteří toho mají nahráno podstatně méně než většina startovního pole se snaží těm lepším či nejlepším přiblížit. A tak je úspěchem 2 .místo páru Zavadil F.-Bartošík A. a třetí páru Ječmínek A.- Soběslavský a také 5.-8. místo F.Zavadila ve dvouhře. I těmto našim hráčům blahopřejeme. Kompletní a aktuální výsledky na novém odkazu výše....
   

 • V Mostě na GPA U19 vybojovala Kat.Bočková skvělé semifinále ve čtyřhře s P.Drapáčovou ve dvouhře byla mezi osmi - super ! a také výborný je postup do druhého kola V.Lapáčka ve dvouhře i když patří teprve do kateg.U15.
  U nás v sokolovně se hrál GPC U15 - nominaci na GPA získala B.Hadáčková druhým místem. Druhá místa získali také páry J.Janoštík- B.Hadáčková a J.Janoštík - R.Šimoník. Ve dvouhře byl J.Janoštík na 3.místě. Všechna tato umístnění zaručují náhradnická místa v nominaci na GPA.       R.V.

   

 • V sobotním GPC U19 získali dvě cenná vítězství Bočková Kat. a pár Lapáček V. - Beran P. V souběžně hraném turnaji GPD U13 se prosadil Zavadil F. a Zavadil F.- Maštera O. druhými místy.
  Kompletní dokumenty výsledkové / pavouky / jsou od tohoto víkendu na odkazu výše.
   

 • 1st International YOUTH Badminton Tournament - ZAGREB YOUTH OPEN 2013

   

  Naše minivýprava odváží z chorvatské metropole dvě zlata a jedno stříbro a také ocenění Best player. Skvělý výkon Honzíka v U11. Celý turnaj opanoval a soupeřům nedovolil celý turnaj uhrát více jak 8 bodů. Ve finále pak doslova roznesl Ivana Gotesmana (CRO) 21:3 a 21:8. Odměnou mu pak bylo vyhlášení nejlepším hráčem. V deblu pak nastoupil po boku Bálinta Pápai v kategorii U13. Na cestě do finále museli zabojovat proti dvojici Cizej-Gotesman, když prohráli úvodní set. Ve finále pak nastoupili proti finalistů ze dvouhry Ban/Hanzek. Kluci bojovali, ale prohráli 12:21, 20:22. Odměnou jim pak byla stříbrná medaile.Vojta pak podlehl již ve čtvrtfinále pozdějšímu vítězi Domenu Laznikovi (SLO) 19:21, 21:19, 21:16. Chuť si pak spravil s Balasz Pápaiem v deblu, když vybojovali zlatou medaili proti dvojici Laznik/Kolenc 21:17, 18:21, 21:17.V mixu pak spolu s Luciji Buchbergerovou skončili na 5. místě.
                                                                                             Roman Janoštík

 

 • Klubové soustředění začíná tuto neděli. Tradiční klubové soustředění zahájíme tuto neděli ve Vodňanech. Stejně jako loni budeme pilovat techniku a pohyb, zejména potom footwork. Zúčastní se 18 borců a i letos bude mít kemp mezinárodní nádech v podobě bratří Horákových ze slovenské Ilavy. Adam je slovenský reprezentant do 17 let a první hráč žebříčku U15, Jakub pak třetí hráč žebříčku U13. Jistě tedy skvělý sparing.Pevně doufám, že kondici hráči nabrali individuálně během prázdnin. Kemp počítá s tím, že fyzicky přijedou všichni připraveni.Více informací o kempu na:

  na tomto odkazu

  Za organizační tým se na všechny těší Roman Janoštík

           Nový termínovaný kalendář zde

           Souhrn medailí za minulou sezónu k nahlédnutí zde
   

  • V sobotu a v neděli startoval jihoč.výběr U15 na Libereckém turnaji Falco Cup. Z celkového počtu 10 družstev se jihočeský tým umístnil na druhém místě !
   Z našich hráčů startovali M.Jindra a B.Hadáčková s nimi P.Beran /Křemže/ a B.Šimoníková /Vodňany/

   Gratulujeme. R.V.

   

 • V sobotu se hrál v Č.K. poslední turnaj přípravek. Naši nejmladší se opět zlepšili a zahráli lépe než v posledním turnaji. Adam Ječmínek se umístnil na 2.místě /2003/ Adam Bartošík byl na 5.místě /2002/ i všichni ostatní dosáhli lepších výsledků.

  Blahopřejeme. R.V.
   

 • Regionální výběry U13.

  Naši hráči Jan Janoštík a Bára Hadáčková byli členy výběru Jihočechů na neoficiální mistrovství družstev do 13. let.Oba podali skvělé výkony a v konkurenci 9 družstev obsadili výborné 3. místo. Jihočeský výběr startoval ve složení:N. Siviglia - ČK, J.Janoštík - ČB, R.Šimoník - Vodňany, B.Hadáčková - ČB, Z. Matoučková a L.Koudelková - obě Křemže.K výbornému výsledku blahopřejeme. Předvedené výkony našich "třináctek" tak dávají do následující sezony hodně šancí.

  Roman Janoštík

              Výsledky                            Foto

 • VELKÝ ÚSPĚCH NAŠICH HRÁČŮ V NĚMECKU!

  Ve dnech 17.-19.5.2013 se pětice našich hráčů zúčastnila JUNIOR Open v německém Kaiserslauternu. A mezi 307 účastníky se rozhodně neztratili! Z deseti možných pohárových umístění jsme přivezli hned 9. Na turnaji bylo na 19 kurtech sehráno 1 207 utkání!

  V U13 Honza Janoštík výborné druhé místo v singlu a v deblu s M.Dummlerem dokonce zlato. Bára Hadáčková v singlu U14 výtečné zlato a v deblu U13 s L. Zitt zlato druhé. Vojta Lapápáček v singlu U15 zlato, v deblu U17 s Bertem Hadáčkem stříbro. Terka Janoštíková po zranění výborný výsledek, v singlu U17 stříbro, v deblu U17 se S. Hammes také stříbro. Bert Hadáček v U17 bojoval výborně, tentokrát to na bednu nestačilo. Vše si vynahradil v deblu U17 s Vojtou.

  Turnaj byl jako vždy výborný, každý odehrál 10 zápasů, V.Lapáček dokonce 11. Na závěr sezóny skutečně velký úspěch.

  Blahopřejeme

  Roman Janoštík
  Otevřený přebor ČOS v Sokolovně byl po všech stránkách úspěšný Naše družstva byla skvělá :

          U 13 zlato - J.Janoštík, R.Šimoník ,B.Hadáčková,Z.Matoušková
          U 15 zlato - V.Lapáček, M.Jindra, M.Tůmová, B.Šimoníková
          Dorost bronz - J.Lapáček, V.Baloušek, T.Janoštíková, K.Bočková
                                                                                                Blahopřejeme. R.V.

 
             Výsledky                            Foto

 

 • Do třetice z MČR U13 opět medaile pro naše barvy zásluhou Báry Hadáčkové !2 bronzové medaile Bára získala a to, ve dvouhře, ve třísetovém zápase podlehla v semifinále s vítězkou T.Švábíkovou a také v semifinále čtyřhry s A.Vackovou podlehli po boji ve třech setech ve třetím 20:22. Dvě medaile jsou skvělé !
  Blahopřejeme. R.V.
   

 • Předběžná nominace na otevřený přebor ČOS družstev mládeže u nás v sokolovně 11.5. 2013 je zde :

      "A" U15 - Lapáček V., Jindra M., Tůmová M., Šimoníková B., / Baloušková/

      "B" U15 - Dvořák Mi., Kubeš J. ,Baloušková KL., Končoková D., Dundová J.

      "A" U13 - Janoštík J., Šimoník R., Hadáčková B., Matoušková ,

      "B" U13 - Mikeš F., Zavadil, /Bartošík/ Kahudová, Volková, Kadlecová

      Dorost - Lapáček J., Baloušek V., Bočková K., Janoštíková T.

 

 • Medaile z mistrovství České republiky pro naše hráče
  Z MČR U15 v Plzni vezou naši dvě medaile ! Chlapcům se podařil husarský kousek. Oba naše páry přešli nejvýše nasazené. Voj.Lapáček s T.Rybou /při neůčastiBerana / přešli nasazený pár č.1 a vybojovali bronzovou medaili ! Martin Jindra s Mat.Hubáčkem šli přes nasazený pár č.2 a došli do finále ,získali stříbrnou medaili !! Bravo hoši ! Blahopřejeme. R.V.

 

  • Skvělou bronzovou medaili přivezla z MČR U17 z Orlové Kat.Bočková kterou uhrála ve čtyřhře s Drapáčovou ,vyřadili je až vítězky ! Ve čtvrtfinále skončil pár Lapáček V. -Kukač ,nepustila je opět dál vítězná dvojice s kterou prohráli ve třech setech ! Ve čtvrtfinále také skončil pár Kukač - Bočková .Skvělé zápasy. Blahopřejeme. R.V.
    

  • 2.turnaj přípravek se konal v Č.Krumlově. Nikdo sice vyloženě nezazářil ale nikdo nezklamal a každý nějaké vítězství uhrál. U děvčat jsme rádi že konečně také startovala sice nevyhrávali ,ale uhráli i vyrovnané sety. Bezva. Blahopřejeme. R.V.

               výsledky                            průběžné výsledky

  • KPJ U13 ,který se konal v neděli 14.4.2013 v ČK přinesl našim nejlepším plný počet medailí ! Jan Janoštík 1x titul se Šimoníkem a další dvě stříbrné medaile. Bára Hadáčková 1x titul - dvouhra ! ,a jedno stříbro a jeden bronz. Bronz má také Zavadil F. s Matouškovou a výborné 5.-6.místo má Fil. Mikeš z dvouhry při kompletní účasti nejlepších ! Radost máme ze startu i ostatních našich chlapců. Blahopřejeme. R.V.

  • V sobotním KPJ U17 v Č.Krumlově si naši přivezli řadu medailí. Nejúspěšnější byla Kat.Bočková 1x stříbro a dvakrát bronz. Voj. Lapáček má sice dvě medaile ale zato ve čtyřhře titul s P.Beranem Medaili mají i M.Tůmová , J.Lapáček / oba stříbro / a V.Baloušek s M.Jindrou bronz. Blahopřejeme. R.V.
    

   

 • V sobotu jsme pořádali v sokolovně KPJ U15 . Nejúspěšnějším byl Voj. Lapáček. Dvě stříbra a jedno zlato s P.Beranem ve čtyřhře. Z děvčat získala medaili ve všech disciplínách Mich. Tůmová. Obzvlášt ve dvouhře kde musela přejít přes nasazenou hráčku to bylo nečekané a skvělé ! Ale i ostatní naši startující si odvezli medaili ! Jan Janoštík, Kl.Baloušková, Den.Končoková. To bylo super. Máme velkou radost !
   

 • VICTOR JUNIOR CUP - BERLÍN
      Tři hráči našeho klubu startovali o velikonočním víkendu na silně obsazeném mezinárodním turnaji v Berlíně. Honza Janoštík, Honza a Vojta Lapáčkovi dosáhli velmi dobrých výsledků.
      Honza Janoštík byl druhý v singlu U11 a jako jediný hráč se dokázal prosadit mezi výborné dánské hráče, kteří obsadili první a třetí místo. Každý skalp dánského hráče je super. K tomu přidal třetí místo v mixu a také v deblu. Vojta a Honza Lapáčků sehráli také dobré singly, k postupům ze skupiny ale nestačily. Vše si ale Lápové vynahradili v deblu U17, když po velmi dobrém výkonu vyhráli skupinu "B" a přivezli tak zlatý pohár. Myslím, že pro všechny hráče to byla velká zkušenost a velká inspirace k dalšímu tréninku. Také pro mě to byl další impuls k tomu, na co se při tréninku zaměřit.
      Všem k výsledkům blahopřeji a na dalším mezinárodním turnaji v německém Kaiserslauternu přeji hodně úspěchů.

  Roman Janoštík
   

 • V sobotu 23.3. se hrálo poslední kolo družstev dospělých KP1 u nás v sokolovně.V tomto kole zahrálo naše A družstvo nejlépe. Porazili naše B družstvo, Č.Krumlov a v zápase s nejlepším družstvem Křemží měli blízko k vítězství - 3 zápasy na tři sety jsme prohráli a pak celkově 3:5. I tak všem patří nejvyšší uznání. V tomto kole hrálo družstvo v sestavě : R.Liebl, P.Hodiánek, M.Marek, Z.Jerson, K.Bočková a T.Janoštíková
  Naše družstvo je stříbrné. Blahopřejeme.

  "B" družstvo také hrálo dobře. Potrápili Č.Krumlov a těsně podlehli a pak bezpečně porazili D.Vodu. Družstvo hrálo v sestavě : J.Matějka, M.Samohejl, J.Lapáček ,L.Novák, J.ŠinoglJ.Sýkora, K.Šamalová, L.Matějková a umístnilo se na 4.místě. Blahopřejeme.

  V sobotu se také konalo 1.kolo turnajů přípravek v ČK. Naši nejmladší si vedli dobře. V kategorii roč.2002 se umístnil na 5.místě F.Zavadil za mnohem zkušenějšími hráči.V kategorii roč. 2003 byl O.Maštera na 6.místě a A.Ječmínek na 8.místě. Startoval ještě T.Feigl . Za dobré výkony a umístnění gratulujeme. R.V.
   

 • V neděli 24.3. se hrálo třetí a závěrečné kolo KPDD II. třídy. Výsledky 3 kola KPDD II. tř. a konečné výsledky přeboru jsou zde:3. kolo vyhrálo družstvo domácího Sokola Vodňany, před ČZ Strakonice a Sokolem Č. Budějovice C. Krajským přeborníkem se stalo družstvo ČZ Strakonice - Gratulujeme.

  Konečné pořadí KPDD II. tř. v sezóně 2012-2013:
  1. ČZ Strakonice
  2. Sokol Vodňany
  3. Sokol Č. Budějovice "C"
  4. Spartak Sezimovo Ústí "A"
  5. Sokol Křemže "B"
  6. Spartak Sezimovo Ústí "B"

   

 • Na turnaji GPA U13 v Brně Jehnicích došla ve čtyřhře B.Hadáčková do skvělého semifinále a super čtvrtfinále uhrála taktéž ve dvouhře také jako Jan Janoštík. Oba opravdu super.
      V sobotním turnaji GPD U 13 v sokolovně startovali z našeho oddílu 4 chlapci a 2 dívky.Nejlepšího výsledku dosáhla Ter.Kahudová 3.-4.místem ve dvouhře a téhož výsledku dosáhly páry Zavadil-Bartošík a Kahudová-Kadlecová . Ještě ve dvouhře chlapců se Fil.Zavadil po těžém losu vyškrábal v pavouku útěchy na pěkné 5.-6. mnísto. Solidní 7.-8 místo vybojoval Ad.Mikeš. Blahopřejeme.
      V souběžně hraném turnaji GPC U19 jsme také získali medailová umístnění. Vítězství ve čtyřhře urval Jan Lapáček s J.Kukačem Kat.Bočková byla druhá ve dvouhře ,druhá ve čtyřhře a také druhá v mixu s Voj.Lapáčkem.Ve dvouhře chlapců z našich byl Voj.Baloušek na čtvrtém místě.

 Gratulujeme. R.V.

 

 • VÝBORNÝ VÝKON JANA JANOŠTÍKA VE SLOVINSKU                             Na skvěle připraveném turnaji ve slovinské Kungotě obsadil Honza výborné 2. místo v singlu kategorie U11. Náročným turnajem prošel skvěle až do finále, kde těsně prohrál s maďarskou jedničkou Balinem Papaiem. Nutno říci, že tento o téměř dva roky starší a deset kilo těžší "řízek" má velké mezinárodní zkušenosti. Honza si ale získal přízeň publika a také pozvání od maďarských kolegů na letní akademii. Finále se hrálo před plnou tribunou a televizní kamerou. Záznam finále dodáme po obdržení materiálu od regionální televize.

          výsledky                  Odkaz na televizní přenos zde

Blahopřejeme

Roman Janoštík

 

 • V neděli v Č.Krumlově i naše "B" družstvo žactva získalo medaile a to bronzové ! Úspěšné boje vyválčila Denisa Končoková ke které vždy přidali bodíky někteří další naši hráči J.Dundová ,N.Kelblová, J.Kubeš, F.Mikeš,F.Zavadil a A.Bartošík.
  Ve Slovinsku na mezinár.turnaji se umístnil Jan Janoštík na skvělém 2.místě.

Blahopřejeme. R.V..

 

 

 • V sobotu 9.3.2013 se v Č.Krumlově odehrálo třetí a poslední kolo krajského přeboru 1.tř. žactva. Ve hře o titul byly stále tři družstva , Č.Krumlov , So ČB a Křemže. Naše družstvo si poradilo s těžkým soupeřem Křemží 4:3 ,s B družstvem Č.Krumlova 7:0 a A týmu Č.Krumlova podlehli 2:5. Soupeři byli silnější. Naše družstvo se umístnilo i tak na krásném  2.místě. Hráčům blahopřejeme. Družstvo hrálo v sestavě : V.Lapáček ,M.Jindra, M.Dvořák, B.Hadáčková ,Kl.Baloušková a M.Tůmová.


Všem blahopřejeme. R.V.

 

 • MIMOŘÁDNÉ OCENĚNÍ PRO MLÁDEŽ!!                                                         V anketě jihočeský sportovec roku 2012 v kategorii kolektivů do 15. let se naše družstvo žáků umístilo na 1. místě! Naši borci si tuto poctu vysloužili především mistrovským titulem na MČR družstev v Benátkách nad Jizerou. Je to skutečně mimořádná pocta pro všechny hráče, trenéry a rodiče, kteří borce podporují. Toto družstvo jsem připravoval společně s předsedou oddílu Romanem Vokounem 6 let. Toto je i pro nás dva velká odměna. Velký dík ale patří také rodičům, kteří s organizací pomáhají. Družstvo startovalo ve složení: Terka Janoštíková, Kačka Bočková, Barča Hadáčková, Bert Hadáček, Vojta Lapáček a Vojta Baloušek.

  Všem hráčům přeji hodně úspěců, zdraví a chuťi k tréninku.

  Roman Janoštík

   

 

 

 • Máme vítěze ankety Jihočeský badmintonista 2012                                      Náš hráč - Honza Janoštík (19.11.2003) byl vyhlášen Jihočeským badmintonistou roku 2012. Honza je teprve devítiletý klučina, který je ve své věkové kategorii nejlepším hráčem v České republice. Prosazuje se ale i v kategorii U13 a na regionální úrovni i v U15. Honza sklízí velice dobré výsledky i na mezinárodních turnajích mládeže, ve dvouhře i čtyřhře zvítězil v německém Kaiserslauternu a v dánské Fredericii. Aktuálně odjíždí 8.3.2013 do slovinského Mariboru-Kungoty, kde se zúčastní mezinárodního turnaje.                                                        Hodně štěstí a blahopřejeme.
   

 • Tento víkend na turnaji GPA U15 v Pardubicích vyhrál čtyřhru V.Lapáček s P.Beranem ! Dalšího výborného výsledku dosáhl M.Jindra který se dostal do čtvrtfinále a v boji o semifinále prohrál s Vašátkem. Do čtvrtfinále se ještě dostal V.Lapáček se Švábíkovou. Na turnaji ještě startovala B.Hadáčková ,která na výraznější výsledek čeká ,její čas alepřijde.

 Všem blahopřejeme. R.V.
 

 

 • V neděli 17. 2. jsme uspořádali v sokolovně GPC U13. Roli favorita splnili naši B.Hadáčková s J.Janoštíkem , zvítězili v mixu , Honza Janoštíkvyhrál ještě čtyřhru s R.Šimoníkem a ve dvouhře mu tentokrát podlehl a byl druhý. F.Zavadil s A.Bartošíkem byli ve čtyřhře třetí . Startoval ještě A.Ječmínek a M.Volková.

 •  Bára Hadáčková již dvouhru a čtyřhru nehrála jelikož v sobotu startovala na otevřeném GPC U13 kde zahrála výtečně. 1.místo ve dvouhře ,2.místo ve čtyřhře / s Vackovou -Praha/ a v mixu byla pátá / se Seibertem -Most/            

         - Výsledky Memoriálu Z. Kožešníka v Liberci                                             Blahopřejeme

 

 • O dalším víkendu pořádáme v neděli 17.2. v sokolovně turnaj GPC U13 nominační na GPA.
  Přijďte povzbudit naše naděje. R.V.
   

 • V Č.Krumlově na MČR U19 startovali z našich T.Janoštíková, K.Bočková a P.Marek. Nejvíce se dařilo Kačce Bočkové která se dostala do skvělého čtvrtfinále. Blahopřejeme
  Kompletní výsledky najdete na tournament softwar. R.V.

 

 • V sobotu jsme uspořádali v sokolovně turnaj GPC U17 a souběžně turnaj GPD U13. Bylo to opět trochu maso. Účast byla dobrá ! Našim se v U17 mimořádně dařilo ! Tereza Janoštíková dvě první místa a jedno třetí v mixu.Tak že velmi cenné vítězství ve dvouhře. Kat.Bočková jedno první a jedno třetí. Pavel Marek dvě druhá místa a jedno třetí, Albert Hadáček třikrát třetí místo, Voj.Lapáček jedno čtvrté a jedno první místo / ve čtyřhře s P.Beranem /. Třetí místa J.Lapáček,M.Tůmová s Kl.Balouškovou. Super. Blahopřejeme. V turnaji GPD U13 naše nové naděje také dobře zabodovali. Adam Bartošík jednou první a jednoudruhý, Filip Zavadil také první / s Adamem ve čtyřhře / a ve dvouhře třetí za A.Bartošíkem. 2.místo Ječmínka s A.Mikešem a oba třetí v mixu. Pěkné. Všem blahopřejeme. R.V.

 • výsledky dvou turnajů a návrh nominace  na GPA U17:

  - GPC U17 výsledky

  - GPC U13 výsledky

  - nominace JC GPA U17 Radotín Praha

 

 • HONZA JANOŠTÍK VÍTĚZÍ V HRADCI KRÁLOVÉM

  V konkurenci 60 hráčů z celé republiky zvítězil Honza Janoštík v singlu v kategorii U11. Těsně před vánocemi tak zakončil velmi úspěšný sportovní rok.

  Blahopřejeme.

  Roman Janoštík

   

 • Ve dnech 28.12. - 30.12. 2012 se v sokolovně uskuteční tradiční soustředění mládeže. Již nyní je přihlášeno 20 borců, z čehož mám velkou radost a svědčí to o zájmu o náš nádherný sport. Hráči budou rozděleni do kategorií a budou absolvovat kombinaci kondičního tréninku s nácvikem úderové techniky. V sobotu večer pak posezení s rodiči. Věřím, že všichni přihlášení přistoupí k tréninku odpovědně. Realizační tým udělá vše pro to, aby soustředění bylo pro všechny přínosem.

  Roman Janoštík

 

 

 • První a druhý den v prosinci - nadmíru vydařená sobota a neděle našich družstev.

  V sobotu v sokolovně v Č.B. se hrála nejvyšší soutěž družstev dospělých KP 1 kde si vedlo naše „A“ družstvo výborně. I přes absenci hráčů dalo družstvo dohromady dobrou sestavu  a všechna svá utkání vyhráli. Sice nehráli s nejtěžším soupeřem Křemží ,která je čeká v druhém kole, ale i tak to bylo  na jedničku......

  Celý článek zde

   

 • Na GPA U15 v Břeclavi se sice naši hráči nedostali na bednu ale získali řadu 5.-8. míst a slušné body a cenné zkušenosti. 5.-8. místa : M.Jindra /dvouhra/, V.Lapáček – Beran /debl/Jindra - J.Král /debl/ ,V.Lapáček -Švábíková /mix/, M.Jindra -Srncová /mix/ i 9.místo je pro B.Hadáčkovou /dvouhra/ cenné umístnění.

  Blahopřejeme.

   

 • Na sobotním GPC dospělých v Č.Krumlově zazářil Radek Liebl , který zvítězil ve dvouhře a byl v semi ve čtyřhře s M.Markem. Vítězství si připsal taky pár Hodiánek s Hohenbergrem ve čtyřhře. Vítězná Luc.Matějková a druhá Kat.Šamalová si moc nezahráli, když měli za soupeřku jedinou ženu Duškovouz ČK.

  Blahopřejeme.

 

 • HONZA JANOŠTÍK DVOJNÁSOBNÝ VÍTĚZ PŘEBORU ČOS!
  O víkendu bojovalo 5 žáků našeho klubu na celostátním přeboru ČOS v Plzni. Skvělého výsledku dosáhl v kategorii U13 Honza Janoštík. Zvítězil v singlu i v deblu! Bojovala také B. Hadáčková, která v U15 získala 3. místo v deblu a 5. místo v singlu. Turnaj byl také prvním seznámením s "republikou" pro F.Zavadila, F.Mikeše a A.Bartošíka. Všichni tři bojovali statečně a byla to pro ně dobrá škola.

  Všem za reprezentaci klubu blahopřeji.

  Roman Janoštík
   

 • Honza Janoštík se stal vítězem Czech Talent 2012 U11 v Č. Krumlově. Bojoval i Filip Zavadil, který obsadil hezké 19. místo.

  Blahopřejeme.

 

 • V sobotu 10.11.2012  jsme v sokolovně pořádali souběžně turnaj GPC U15 a U 19. Skvěle si vedli všichni. V U15 bezvadně zabodoval Martin Jindra prvním /dvouhra ! / , druhým a třetím místem, dvě druhá místa urval Voj. Lapáček a třetí 2.místo v deblu ještě v U19 . Výborná jsou umístnění Báry Hadáčkové - 1.místo ve čtyřhře a 2.místo ve dvouhře je super. Ale i ostatní dobře bodovali. Medailová umístnění získala M.Tůmová, Kl.Baloušková a D.Končoková a ještě výborný byl také Mich. Dvořák čtvrtý ve dvouhře a druhý ve čtyřhře. V kategorii U 19 výborně zabojovala Kat. Bočková, opět porazila S.Milovou a získala jedno první, jedno druhé a jedno třetí místo. Al.Hadáček byl ve všech disciplínách třetí, medail. umístnění uhráli i J.Lapáček a Voj.Baloušek. V závěrečné čtyřhře si všichni určitě výborně zahráli ,když jsme hráli ve skupině.

  Výsledky GPC U15

  Výsledky GPC U19

  Všem blahopřejeme.

   

 • Na GPA U17 v Č.Krumlově zahráli skvěle naše děvčata ve čtyřhře. Vítězství si přivezla K.Bočková hrající s Drapáčovou, a druhé místo vybojovala T.Janoštíková s E.Kelnarovou. Dobrým výsledkem je i  5.-8. místo V.Lapáčka s P.Beranem také ve čtyřhře.

  Blahopřejeme, R.V. 

   

 

 • Tento víkend v Benátkách na GPA U 13 výborně zahráli B.Hadáčková a J.Janoštík ve čtyřhrách a Bára i ve dvouhhře. 2. místo B.Hadáčková - Vacková a 3.místo J.Janoštík - R.Šimoník - skvělé výsledky a k tomu B.Hadáčková 5.-8.místo ve dvouhře. To jsou cenné body do GP i 9.-16.místo páru J.Janoštík -B.Hadáčková v mixu.

  Blahopřejeme, R.V

   

 • V sobotních turnajích v sokolovně které jsme pořádali se nám dobře uvedli naši v GPC U17. Získali jsme dvě vítězství zásluhou Katky Bočkové ve dvouhře kde získala cenný skalp Milovou a Vojty Lapáčka s P.Beranem ve čtyřhře. Třetí místa získali ve dvouhrách Ter.Janoštíková a Albert Hadáček Druzí v deblu Ter.Janoštíková s Kat.Bočkovou a povedená byla čtyřhra hochů kde mimo vítězného Vojty ještě třetí místa získali J.Lapáček s A.Hadáčkem a V.Baloušek s M.Jindrou.
  V souběžně hraném turnaji GPD U13 se dařilo Mikešovi Filipovi  vybojoval 2.místo. Dobře se umístnili hoši ve čtyřhře. Třetí místa získali A.Bartošík s F.Zavadilem a Mikeš F. s O.Mašterou.

   Všem blahopřejeme
   

   

 • Honza Janoštík zvítězil v dánské Fredericii ve dvouhře i ve čtyřhře v nejsilnější skupině A kategorie U11!! Sehrál 12 vyčerpávajících zápasů. Partnerem v deblu mu byl dán Mikkel Lindthard. Dobře bojovaly ve skupinách také Michaela Tůmová a Denisa Končoková. Turnaje se účastnilo 947 hráčů ze 136 klubů, z ČR pak startovalo 23 borců.

  Celkové výsledky budou později.

  Roman Janoštík

   

 • V sobotu 13.10.2012 se konal první GPC dospělých u nás v sokolovně,  kde nejúspěšnější  z našich byl Radek Liebl jednou první a dvakrát druhý /s Pavlem Hodiánkem v deblu a s Lindou Janoštíkovou v mixu/ Tereza Janoštíková druhá ve dvouhře a Pavel Marek 3.-4. ve dvouhře. Skvělé.

   Blahopřejeme

  V Českém Krumlově byl zase první GPC U13 kde si dvě vítězství uhráli Bára Hadáčková a J.Janoštík , který přidal ještě druhé místo ve dvouhře.

  Gratulujeme

   

 

 

 • Dvě skvělá umístnění z Č.Těšína z GPA U15 přivezli V. Lapáček a M.Jindra. Vojta přivezl 1.místo ze čtyřhry, které vybojoval s P.Beranem a M.Jindra získal vynikající 3.místo z dvouhry. 9.-16. byl V.Lapáček a další pěkné umístnění 5.-8. uhrál M.Jindra se Srncovou v mixu když přešel přes nasazený první pár. Na turnaji startovala také B.Hadáčková.

  Blahopřejeme, R.V. 

   

 • Před 14 dny startovali naši nejmladší v Podolí u Brna. Bára Hadáčková byla dvakrát první a jednou druhá v mixu s J.Janoštíkem ten přidal ještě 3.místo ve dvouhře vše v kateg. U15. Skvělé.

 

 

 • V sobotu na GPC U15 v ČK hráli naši skvěle. Voj.Lapáček 2x první + 1x3.místo , Mar.Jindra 2x 1.místo + jednou druhé místo  J.Janoštík jednou třetí a jednou čtvrtý, Bára Hadáčková 1x první,druhé a třetí místo, Klárka Baloušková 1x první místo ,jedenkrát třetí, De.Končoková 2x 3.místo

  Výsledky GPC U15

  Výsledky GPD U15

  Výsledky GPD U13

  Blahopřejeme.

   

 • Již známe i z Plzně výsledky z mezinárodního  Sokol cupu, kde úspěšně bojoval P.Marek.

  Jednou první místo , jednou třetí místo !
  Na mezinárodním Sokol cupu v Plzni Pavel Marek potřetí za sebou vyhrál čtyřhru. Tentokrát s Legátem. Ve dvouhře v semifinále prohrál ve třech setech s Legátem. O třetí místo porazil také ve třech setech slovince Hozjana.

  Super. Blahopřejeme.

   

 • Před týdnem na GPC U19 v Č.Krumlvově jsme posbírali řadu medailové umístnění : T.Janoštíková dvakrát první místo ! jednou v mixu s P.Markem a druhé vítězství si připsala s K.Bočkovou ve čtyřhře ,ve dvouhře přidala 4.místo . K.Bočková si připsala cenné druhé místo ve dvouhře a pojede tak na GPA do Orlové. Skvělé 1.místo vybojoval V.Lapáček ve čtyřhře s P.Beranem. a druzí byli večtyřhře ještě aké naši A.Hadáček s J.Lapáčkem 4.místo ve dvouhře ještě získal P.Marek Skvělá bilance.

  V souběžně hraném GPD U13 do kterého jsme vyslali samé krátce hrajícínaše hráče, tak také v turnaji obstáli. První kolo nepřežil ve dvouhře jen malý Maštera, ale byl ve čtyřhře na třetím místě s Fil. Zavadilem. Maruška Volková byla ve všech disciplínách na 5.místě. Fil.Mikeš byl ve čtyřhře také na 3.místě. Výborný vstup.

  V sobotu 15.9. v Orlové bojovala na GPA U19 Kat.Bočková a postoupila ve dvouhře i ve čtyřhře /porazila Milovou-Světničkovou/ do druhého kola. Veze tak cenné body a zkušenosti.

  Všem blahopřejeme, R.V.

   

 

 • Letošní soustředění se vydařilo ,všichni do toho dali co mohli, natrénovali objem z kterého můžou půl sezony čerpat. Klobouk dolů za úsílí a snahu všech účastníků včetně vedoucích. R.Vokoun

 • Ve fotogalerii jsou nová fota z regionál. výběrů U13 a z RSL Cupu

 • Nepřehlédněte v sekci "Doplňkové info"  zápis ze sněmu konaného 16.6.2012.

 • Dále v sekci "Rychlý přehled" je nový termínový kalendář 2012/2013 a souhrn medailí za rok 2012.

Roman Janoštík

 

 • Na mezinárodním turnaji v Č.Krumlově družstev U15 se umístnil jihočes.výběr na skvělém 4.místě z 12 družstev. V družstvu startovali hráči našeho Sokola - A.Hadáček, V.Lapáček K.Bočková, a B.Šimoníková /Vodňany/, J.Kukač /Křemže/
  Blahopřejeme.

 

 • O víkendu výborně reprezentovalo náš klub 5 hráčů v německém Kaiserslauternu. Nejlepšího výsledku dosáhl osmiletý Honza Janoštík, který zvítězil ve dvouhře v U12!! a také ve čtyřhře U11 s německým partnerem. Dalších skvělých výsledků dosáhli také Tereza Janoštíková - zlato v singlu U16 a stříbro v deblu U17 s německou partnerkou, Albert Hadáček - zlato v singlu U16 a Pavel Marek - stříbro v singlu U17. Všem za výkony blahopřeji.

         Informace

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Tento víkend startovala naše mládež na třech místech :

  V Dobřanech startoval Vojta Baloušek a ve všech disciplínách se umístnil na bedně - získal pomyslné medaile ! Blahopřejeme.

  V Karseslautenu byla další výprava -výsledky ještě neznáme.

  A v Českém Krumlově startoval jihočeský výběr U13 v dvoudenním turnaji
  družstev regionálních výběrů. Zúčastnili se všechny kraje -celkem 10 družstev. Jihočeský výběr byl vytvořen z hráčů Sok.Č.Budějovice doplněn T.Milovou z Č.K. a obsadil krásné 3.místo ! Ve skupině podlehl jen první nasazené Praze ,obsadil druhé místo ve skupině a pak v boji o 3.místo porazil sever. Moravu 4:3. V družstvu startovali : Voj.Lapáček ,M.Jindra, M.Dvořák,B.Hadáčková, Kl.Baloušková a jediný hráč z jiného oddílu T.Milová.    Blahopřejeme !

   

  výsledky 1

   

  výsledky 2

  výsledky 3

 

 

 

 

 • Mistrem České republiky v družstvech jsou žáci Sokola České Budějovice ! Titul doslova vybojovali Albert Hadáček, Vojta Lapáček, Vojta Baloušek, Tereza Janoštíková, Kateřina Bočková /hostující ze Štěpánovic/ a Bára Hadáčková. Cesta za titulem : porážíme USK Plzeň 7:0, Radotín Meteor Praha 5:2, Baník Most 6:1, Sokol Klimkovice 4:2 a ve finále Deltacar Benátky 4:3 !

          Se všemi rodiči jsme fandili a drželi palce. Zážitek na celý život.
                       Blahopřejeme. Blahopřejeme. Blahopřejeme.

 

          výsledky

 

 • 6.5.2012 V Praze ve Vinoři na P ČOS družstev startovalo naše družstvo dorostu ve složení M.Marek, P.Marek, K.Šamalová a získalo bronzové medaile .
  Blahopřejeme.

 

 

 • Z mistrovství ČR U13 z Prahy Vinoře (28.-29.4.2012) přivezl Vojtěch Lapáček první místo a přebornický titul ve čtyřhře s P.Beranem a dvě  medaile bronzové z dvouhry a mixu. Dobře bojovali i M.Jindra J.Janoštík a B.Hadáčková. Bravo a blahopřejeme.
  Foto    Foto2
   

 • V Liberci na GPA U19 to naši neměli lehké ,do druhého kola se dostal vítězstvím M.Marek a volným losem P.Marek ,více i s T.Janoštíkovou nešlo uhrát. Za bojovnost dík.
   

 • Na MČR U15 v Benátkách n./Jiz. zúročili dnes letité úsílí naši hráči v cenné kovy. Dvě medaile pro T.Janoštíkovou- 2.místo s Kukačem v mixu a 3.místo s Kelnarovou ve čtyřhře, A ještě jednu medaili má V.Lapáček s Beranem za 3.místo .Další pěkné výsledky :dvouhry : A.Hadáček 5.-8., T.Janoštíková 5.-8.místo ,K.Bočková 9.-16.místo,pár.disciplíny: Hadáček-Kukač 5.-8., Bočková-Homolková 5.-8., Hadáček-Bočková 9.-16.,Lapáček V.-Fuchsová 9.-16.místo Všem blahopřejeme !
   

 • Kdo by měl zájem o elektronickou kroniku 1.část, kterou nám skenoval Michal Dvořák / udělal kopici práce/ ať se přihlásí u mě / R.Vokoun -na tréninku ,e-mailem/ a kroniku mu vypálím. Kronika má 396 stran a končí letním táborem roku 1989, s černobílými fotkami a dobrou statistikou s nejlepšími výsledky oddílu.
   

 • V posledním kole družstev dospělých naše "A" družstvo neporazilo Křemži a skončilo celkově na 2.místě a neobhájilo titul. Co se nepovedlo letos, zkusíme zase příští rok. "B" družstvo zopakovalo vítězství na D.Vodou a celkově se umístnilo na 4.místě. Blahopřejeme všem za výkony a výsledky.

 

 • V sobotu 14.4.2012 se odehrál u nás v sokolovně krajský přebor jednotlivců U13. Dva tituly zůstaly doma zásluhou párů V.Lapáček - M.Jindra a V.Lapáček - Kl.Baloušková ,medaile vybojovali ještě také B.Hadáčková a M. Dvořák.

 Blahopřejeme.

                Výsledky
 

 

 • Turnaj GP C dospělých jsme pořádali v sobotu v sokolovně. Nejcennější výsledek uhráli děvčata. Vítězství ve čtyřhře vybojovali Kat.Šamalová - Luc.Matějková ! Blahopřejeme.


               Výsledky

 

 • Na MČR v Hradci Králové tento víkend startovali také naši hráči. Nejvíce se dařilo páru T.Janoštíková -E.Kelnarová. Zvítězili v prvém kole nad Milovou s Kavalírovou ve třech setech. V dalším kole podlehli celkovým vítězkám Lajdová-Šikalová také ve třech setech ! Ve smíšené čtyřhře P.Marek s T.Janoštíkovou také prošli do druhého kola. Tam již byla konečná. V prvních kolech také skončili pár P.Marek-J.Kukač a v dívčích dvouhrách T.Janoštíková s Karbanovou a K.Bočková s Kurzovou v převážně vyrovnaných zápasech.
   

 

 

 • V sobotu 24.3.2012 v Č.Krumlově se hrál KPJ U15 a GPC U19. V KPJ U15 jsme získali 6 medailí A.Hadáček dvě stříbra a jeden bronz Hadáčková B. dva bronzy ,jeden s Kl.Balouškovou, a jednou bronzoví byli V.Baloušek s M.Jindrou. V GPC U19 jsme vyhráli všechny disciplíny ! T.Janoštíková vyhrála všechny disciplíny, dvakrát byl první M.Marek a dvakrát P.Marek. S Ter.Janoštíkovou vyhrála debl K.Šamalová.

Všem blahopřejeme.
 

 

 • Po 14 letech zvítězilo naše žákovské družstvo v KP a získalo právo startu na MČR družstev. O tento skvělý úspěch se postaral tým ve složení :
  Hadáček A., Lapáček V. , Baloušek V, Janoštíková T., Bočková K. /hostující/,Hadáčková B. Zásluhu mají taky samozřejmě všichni trenéři hlavně R.Janoštík ,rodiče, kteří nejen materíálně podporují své děti, ale i zázemí a podmínky které vytvořil oddíl. Všichni zaslouží obrovský dík.

Blahopřejeme. Za oddíl Roman Vokoun

              Výsledky           Foto

 

 • na GPA U13 v Břeclavi 17.-18.3. startovali z našeho oddílu Voj.Lapáček, M.Jindra a J.Janoštík Voj. Lapáček vybojoval 2.místo ve čtyřhře s P.Beranem a 3.místo ve dvouhře ! M.Jindra a J.Janoštík se dostali do 2.kola kde již měli velmi silné soupeře - M.Jindra tam měl celkového vitěze P.Berana . Blahopřejeme za pěkné výsledky.

                Foto

 

 • 18.3.2012 v sokolovně jsme pořádali krajský přebor U17 ,mezi medailemi  jsou dva tituly přeborníků kraje a to obě v deblech zásluhou  T.Janoštíkové - K.Bočkové a P.Marka - J.Kukače. Blahopřejeme všem.

                Výsledky           Foto

 

 • I naše "B" družstvo žactva ve 3.kole ve Vodňanech zvítězilo a je také vítězem v soutěži KP 2.třídy pro 2011-2012. Družstvo startovalo ve složení: Jindra M., Janoštík J., Dvořák M. Baloušková Kl., Tůmová M., Končková D., Kelblová N.

Blahopřejeme

               Výsledky

 

 • V sobotu 18.2. se hrálo u nás 2.kolo družstev dospělých I.tř. a bylo se na co dívat. Naše "A" družstvo nad ČK i našim B družstvem zvítězilo a s Křemží svedlo nevídanou bitvu ,která tak říkajíc zvedala diváky ze sedadel. Hrálo se o první místo ,naši měli k vítězství o krůček blíž ale nakonec se hrálo 4:4. I tak jsme stále neztratili šanci na celkové vítězství o kterém se rozhodne ve třetím kole. Naši hráli v sestavě : M.Marek, Hodiánek ,R.Liebl, M.Dvořák ,Z.Jerson, I.Synková a K.Šamalová. Blahopřejeme
  "B" družstvo hrálo také důstojnou roli a dokázalo porazit D.Vodu což je super. Hráli v sestavě J.Sýkora, M.Samohejl, A.Hadáček, J.Šinogl, L.Novák, L.Matějková a L.Firerová . Blahopřejeme.

  V neděli 19.2. se hrálo u nás o 6.- 10.místo a ve hře bylo naše "C" družstvo. Po začátečních potížích se sestavou se dal tým do kupy a nakonec měl vyrovnanou bilanci 2 vítězství a 2 porážky . Super . Náš tým : M.Byss, M.Ježík, J.Komenda, V.Chrt ,I.Chrtová a K.Zevlová. Blahopřejeme.

   

 

 • Přidány nové fotografie z turnajů:

          FOTO GPA U13 Těšín 7.1.2012

          FOTO GPA U15 Vinoř 14.1.2012

          FOTO KPJ U19 Č.K. 29.1.2012

 

 • V neděli 29.1.2012 se početná výprava našeho klubu zúčastnila KPJ U19. A junioři se vytáhli! Dva tituly zásluhou Michala Marka ve dvouhře a Pavla Marka s Terezou Janoštíkovou v mixu! Super. Ale to zdaleka nebylo vše.
  Tereza kromě zlata z mixu dovezla ještě stříbro ze dvouhry a ze čtyřhry s Kateřinou Šamalovou. Michal M. přidal stříbro v deblu s bratrem Pavlem. Na turnaji zazářil Albert Hadáček, který získal hned 3 medajle - stříbro v mixu a bronz ve dvouhře a čtyřhře. Skutečně výborná reprezentace klubu i skvělé osobní výkony. Na MČR U19 do Brna tak odcestují bratři Markové a Terka Janoštíková. Všem velká gratulace.                     Roman Janoštík

          Výsledky

 

 

 • Omlouváme se, že až nyní uveřejníme stručné výsledky z minulého týdne KP dospělých 1.třída se hrála u nás v sokolovně Naše "A" družstvo oslabené porazilo naše "B" družstvo 6:2, porazilo D.Vodu 6:2, a remizovalo s SKB Č.Krumlov "B" 4:4 ,"B" družstvo ještě prohrálo s Křemží 0:8 a prohrálo po boji s SKB Č.Krumlov 3:5. zápisy o utkání jsou na jih.webu.

  "B" družstvo žactva hrálo v Č.Krumlově a jako naše "A" družstvo porazilo všechny soupeře a v tomto kole také zvítězilo. Hrálo v sestavě : J.Janoštík, M.Dvořák, Kl.Baloušková, M.Tůmová a D.Končoková. Vzhzledem k tomu že to není ještě na jih. stránkách ak přikládáme celý soubor.                                        

Blahopřejeme všem úspěšným hráčům.

              Výsledky

 

 • V sobotu (21.1.2012) hrálo naše žákovské "A" družstvo 2.kolo KP 1.třídy v Českém Krumlově a toto druhé kolo vyhrálo ! Porazilo Křemži 4:3, Č.Krumlov A 4:3 a Č.Krumlov "B" 7:0 a dostalo se tak v průběžném pořadí do čela soutěžě. Naši hráli ve složení : Hadáček A.,Lapáček V.,Baloušek V. Janoštíková T., Bočková K., Hadáčková B. Skvělé.

 Blahopřejeme.


             Výsledky

 

 • V sobotu (14.1.2012) jsme pořádali GPD U13 a U15, příležitost pro začátečníky v U13 a pro dobré hráče U13 v turnaji U15 což naše děvčata a Mich.Dvořák využili a ovládli turnaj. Mich.Tůmová si odnesla 2 x 1.místo , jedno třetí, B.Hadáčková byla jednou na 1.místě a dvakrát na 2.místě, D.Končoková 1x 1.místo K.Baloušková 1x 2.místo a 1x 3.místo, M.Dvořák 1x na 1.místě a dvakrát druhý ! V turnaji U13 získali jedno třetí místo V.Mašková a T.Kahudová.                                                   

Blahopřejeme !

               Výsledky U13                           Výsledky U15

 • Tento víkend (7.-8.1.2012) také startovali nejlepší na GPA U15 v Praze ,tam se kvalifikovali T.Janoštíková ,A.Hadáček a V.Lapáček na čtyřhru. Skvěle zahrála T.Janoštíková jednou třetí /čtyřhra / a dvakrát páté místo dvouhra a mix. Výborný výsledek uhrál také Voj.Lapáček ve čtyřhře 5.místo, dobře hrál i A.Hadáček. Skončil ve dvouhře na 9.místě.     

Taktéž blahopřejeme.
 

 

 • V Č.Těšíně na GPA U13 získal o tomto víkendu (7.-8.1.2012) skvělé vítězství  ve čtyřhře V.Lapáček - P.Beran a ještě ve dvouhře a mixu získal dvě třetí místa ! Ani M.Jindra a J.Janoštík se neztratili, oba postupovali z prvních kol dál, až je vždy zastavili velice silní soupeři. Ve čtyřhře spolu uhráli výborné 5.-8.místo. Blahopřejeme. B.Hadáčkovou zastavili hned silné soupeřky.

               Foto

 

 • V sobotu 17.12. na GPA U15 byla opět nejúspěšnější Tereza 1x 1.místo /čtyřhra/ a dvakrát 2.místa. Skoro stejně úspěšný byl Albert Hadáček ,jednou zlatý, jednou stříbrný a jednou bronzový. Třetí místo dvakrát vybojoval Voj.Lapáček jednou třetí byli B.Hadáčková a M.Dvořák.    

 Blahopřejeme

 

 • V neděli 18.12. se hrála družstva dorostu . Přeborníkem se stal SKB Č.Krumlov. Naše družstvo skončilo třetí - bronzové. I přes porážku 1:4 s vítězem jsme prohráli dva zápasy těsně a tak to mohlo být i obráceně ! i za bronz samozřejmě blahopřejeme . Naši hráli ve složení :K.Šamalová, T.Janoštíková, M. a P. Markové, A.Hadáček , J.Lapáček. Oba turnaje se hráli u nás v sokolovně a tak jsme měli co dělat.           

Roman Vokoun

                Výsledky

 

 • Minivýprava našich hráčů v Dobrušce získala dva tituly přeborníků ČOS ! titul získal v U19 v mixu Michal Marek s H. Kolářovou a druhý titul získal v U17 Pavel. Marek s Budzelem ve čtyřhře chlapců ve skvělé konkurenci !

  Blahopřejeme

   

                       

   

 • Tuto neděli bojovalo trio ve složení Jan Janoštík, Bára Hadáčková a Klára Baloušková o postup na GPA U13 v Českém Těšíně. A právě Honzovi se postup ve dvouhře již podruhé za sebou podařil, když v souboji o třetí postupové místo přehrám krumlovského Karla Jindru. Dívky ve dvouhrách shodně v semifinále podlehly krumlovačkám. Bára nestačila na Jakešovou a Klára překvapivě na Freiovou. Obsadily tak třetí a čtvrté místo.

  Blahopřejeme, Roman Janoštík
   

                  Výsledky
   

 • V sobotu 3.12. hrála jedna skupina družstev dospělých II.třídy u nás v sokolovně. Hrálo naše "C" družstvo a dobře. Zvítězili ve dvou utkáních, ve dvou prohráli . Na to, že hrají badminton relativně krátce o proti všem hráčům v ostatních družstev a mají nejméně herních zkušeností ,je to super. Družstvo hrálo v sestavě : M.Byss, M.Ježík ,O.Bednárek, J.Komenda, I.Chrtová, K.Horáková.

  Blahopřejeme

  Výsledky

   

 • Početná skupina našich hráčů reprezentovala náš klub o tomto víkendu v Mostě a Plzni.

  GPA U13 - Most. 5 našich hráčů bojovalo o body. V.Lapáček, M.Jindra, H.Janoštík, M.Dvořák a K.Baloušková se na turnaji neztratili. Skvělého výsledku dosáhl Vojta Lapáček, který byl zlatý v deblu, bronzový v singlu a pátý v mixu. Super. Ani nejmladší účastník turnaje Honza Janoštík se neztratil a vyhrál svůj první singl na nároďáku. Všem patří gratulace.

  Pohár Vlaštovky U17 - Plzeň. Tereza Janoštíková a Pavel Marek vyrazili za body do Plzně. Tereza skvělým výkonem ve dvouhře zvítězila. Ve finále cenný skalp 8. hráčky žebříčku U17 Karbanové. Pavel sehrál výbornou dvouhru. Těsná prohra s J.Loudou - 2.hráčem žebříčku U17 sice mrzí, ale výkon byl velmi dobrý. V párech se nám již tolik nedařilo. Taktéž gratulace.

  Díky za reprezentaci klubu. Roman Janoštík

 

 • Zprávy ze soustředění širšího výběru juniorské reprezentace    Ahoj všichni. Moc vás pozdravuji. Jestli si myslíte, že jsme na tréninku nebo sousku někdy makali, tak je to omyl. Mám za sebou první den a jsem mrtvá. Rozběhání, 50 dvojskoků v šesti sériích, dvouhodinový trénink s přestávkami 3 x 3 minuty, nekonečné člunkové běhy. Žádná pochvala za snahu, jen kritika a kritika. Večer další trénink, ráno se začíná vytrvalostním během, pak budou následovat 4 tréninkové bloky. Jestli to přežiju, tak se ještě uvidíme.

  Ahoj
  Terka Janoštíková

 

 • V sobotu 20.11.2011 na turnaji družstev žactva II.tř. si bezchybně vedlo naše družstvo které toto první kolo vyhrálo v sestavě : Janoštík J., Dvořák M.,Baloušková Kl., Kelblová N. V neděli se hrála I.tř. žactva druž. a bez třetího děvčete naše "A" družstvo vždy jeden zápas nemohlo obsadit ale i tak nakonec skočilo třetí jen horším skóre než Č.Krumlov a Křemže. Každé družstvo má jednu porážku a vše je úplně otevřené. Každý zápas mezi těmito družstvy byl nesmírně vyrovnaný. Všem blahopřejeme za výsledky a výkony "A" i "B" týmu.

  Výsledky            Propozice

 

 • Tereza Janoštíková dostala pozvánku na soustředění od trenéra juniorské reprezentace!!! Dobré výkony a píle přinesly Terce pozvání na soustředění širšího výběru juniorské reprezentace v Nymburku! Je to velká výzva a také velká odměna za nasazení, které Terka badmintonu věnuje. Další skvělá zpráva po výborném výkonu v Č.Těšíně.

Hodně štěstí
Roman Janoštík

 

 • Tereza Janoštíková a Albert Hadáček skvěle na GPA U15
  Jedno vítězství a dvě třetí místa přivezli Terka s Bertem z celostátního turnaje žáků do 15 let z Českého Těšína. Tereza vyhrála čtyřhru a byla třetí ve dvouhře. Od postupu do finále singla chybělo Terce opravdu maličko. Albert výborné třetí místo ve čtyřhře. Ve dvouhře také velmi dobrý výkon, k postupu mezi čtyři nejlepší chybělo velmi málo. Oba předvedli výborné výkony a hlavně nasazení a vůli. Blahopřeji a děkuji přístup k turnaji.            

                 Roman Janoštík

 • V nedělním turnaji GPC (13.11.2011) jsem měli prakticky 3 žáky J.Janoštíka, M.Dvořáka a Kl.Balouškovou a všichni se kvalifikovali ve dvouhře na GP"A" ! To je stoprocentní úspěšnost .Všichni na bedně. V sobotu na GPC dospělých zazářil Radek Liebl vítězstvím ve dvouhře a 2.místem ve čtyřhře a též byl skvělý Honza Šťastný druhý ve dvouhře a Luc.Matějková první ve čtyřhře žen. Blahopřejeme . Proto doma v Budějcích jsme nezůstali pozadu a doplnili skvělé výsledky žáků v Č.Těšíně I pořadatelsky jsme to zvládli, jak vidíte ze zaslaných výsledků i přes neskutečné potíže s technikou (s počítači) .

  Roman Vokoun

  Výsledky           Výsledky2

 

 • CZECH TALENT 2011 je za námi

  5.-6.11 2011 Honza Janoštík absolvonal další turnaj kategorie U11. Opět výborně. I když jsme tentokráte na zlato nedosáhli, podal Honza daleko lepší výkon, než v Klimkovicích či Pardubicích, kde zvítězil. Stále byl nejmladším účastníkem turnaje, byl filmován televizí, které také poskytl krátký rozhovor. Ale postupně: V družstvech nastoupil jako jednička týmu za Jihočeský výběr.Jihočeský výběr byl složen z hráčů čtyř klubů. Honza bodoval na 100%, ani jeden singl neprohrál. Přesto tým obsadil 6. místo. Citelně chyběla Barča Hadáčková. S ní bychom jistě bojovali o umístění na stupních vítězů. Nejvíce jsme ztráceli ve dvouhrách dívek. Další skvělé výkony předvedl v nedělním turnaji jednotlivců. Předvedl skutečně dle mého názoru nejlepší singlový výkon ze všech zúčastněných. Neprohrál ani jeden zápas, pouze dva sety. Přesto skončil třetí. Švýcarský systém je v tomto ohledu k nejlepším neúprosný. Nejcennější byl zápas s Kubou Horákem ze Sokola Ilava, sedmým hráčem slovenského žebříčku U13 a vítězem letošního mezinárodního turnaje ve slovinské Mirně v kategirii U11. Stav 1:1 na sety byl vrcholem turnaje, který nedovolil kameranovi televize RTA opustit halu. Honza tak jako jediný zástupce našeho klubu táhl Jihočechy do boje, ale bez Barči Hadáčků to byl boj marný.                   

  Výsledky           Výsledky2            Foto          VIDEO

 

 • Nadějní hráči našeho klubu se zúčastnili již druhého intenzivního soustředění, které je financováno z prostředků ČBaS. Obou soustředění jsem se jako trenér zúčastnil a mohu potvrdit, že byla velmi intenzivní a prospěšná. Michal a Pavel Markovi, Bert Hadáček Terka Janoštíková, Vojta Lapáček, Martin Jindra a také potěr v podání Honzíka Janoštíka a Barči Hadáčkové makali na 100%, Mnoho nových poznatků a také společná parta. To je cesta. Mnoho cvičení již děláme, ostatní zařadíme do tréninku.

  Roman Janoštík

 

 • Bára Hadáčková a Honza Janoštík potvrzují svou suverenitu mezi žáky do 11 let! Našim nejmladším se povedl skvělý kousek - během dvou dnů získali oba dvakrát zlato ve dvouhrách. Po Klimkovicích z 28.10.2011 hned následující den také v Pardubicích. 850 najetých kilometrů, deset odehraných singlů pro každého z nich a odměna za poctivý trénink – dvě zlaté pro každého. To je bilance badmintonového maratonu. Honza se výrazně prosadil o dvě kategorie výše, než věkem patří a Bára si svou kategorii s přehledem pohlídala. Oba v U11 hrají v republice prim. Bravo. Jste borci a získáváte respekt. Jen tak dále. Turnaje byly silně obsazeny. V Klimkovicích 70 a v Pardubicích 147 borců!

  Hodně štěstí a zdraví přeje Roman Janoštík

    Foto

 

 • Již druhý turnaj GPC U17 se konal v sobotu nás v sokolovně,Je to fofr. Turnaj začal pro nás skvěle vítězstvím mixu P.Marek -T.Janoštíková. Pak se to trochu zadrhlo, ale i tak T.Janoštíková má ze všech disciplín medailové umístnění a nakonec skvěle zabojoval pár V.Lapáček - P.Beran který se dostal nečekaně až do finále.

  Výsledky U17

 

 • V neděli 16.10.2011 se konal v Č.Krumlově druhý turnaj GPC U15 i U19. Našim mladým se opět dařilo . V U15 vyhrál Albert Hadáček všechny disciplíny! V.Lapáček má dvě druhá místa a jedno třetí. M.Jindra dvě třetí místa z pár. disciplín. Jedno medailové umístnění  získali ještě V.Baloušek, J.Janoštík a Kl Baloušková. V turnaji U19 získali shodně jedno prvenství M.Marek a T.Janoštíková a oba ještě medailová umístnění i v ostatních dvou disciplínách . P.Marek dvakrát druhý v pár. disciplínách.  J.Lapáček a K.Šamalová získali také pomyslné medaile.

     Výsledky U15                 Výsledky U19

 

 • Přebor České obce sokolské konané dne  8.10.2011 - souhrn

                Výsledky o umístění        Výsledky konečné pořadí        

 

 • V sobotu v sokolovně kde jsme pořádali republikový přebor ČOS  získal vítězství v mixu U13 Vojta Lapáček a další dvě medaile připojil v kategorii U15. Dvě medaile má Bára Hadáčková a po jedné ještě vybojovali J.Janoštík, Kl.Baloušková a V.Baloušek

Blahopřejeme

                   Výsledky U13      Výsledky U15

 

 

 • Úspěšné vystoupení našich nejmenších na Karakal Cup U13 v Teplicích. Bára Hadáčková a Honza Janoštík úspěšně reprezentovali náš klub na Karakal Cup v Teplicích. Velmi dobrý výkon podali v mixu, kdy o postup do semifinále podlehli prvnímu nasazenenému páru, když neproměnili několik mečbolů. Obsadili tak hezké páté místo. Ještě lepší výsledek dosáhli obě naše naděje v jejich parádní disciplíně - singlu. Oba se probojovali až do semifinále, kde shodně podlehli starším soupeřům. Obsadili tak shodně třetí místo. Bára ještě s Kačkou Stehlíkovou (TJ Lanškroun) obsadila 3.místo ve čtyřhře. Velmi dobrý výsledek umocňuje skutečnost, že oba dva do kategorie třináctiletých ještě léty nedospěli. Velká gratulace a hodně chuti do další přípravy. Bude náročná.

Výsledky                                                                                                  Roman Janoštík

 

 • V sobotu 1.10.2011 se v Sokolovně Č.B. konal turnaj GPC U17. Nejlepšího výsledku z našich sportovců dosáhla prvním místem ve dvouhře T. Janoštíková. Spolu s K. Bočkovou také vyhrála čtyřhru a s P. Markem byla druhá v mixu. Pěkné třetí místo ve dvouhře získal A. Hadáček.

                                                                               Blahopřejeme

                    Výsledky

 

 • Otevřený přebor ČOS jednotlivců kategorie U13, U15 pro rok 2011 dne 8.- 9.10.2011 - propozice

 

 

 • Na turnaji GPD dospělých konaného ve Vodňanech dne 17.9.2011 potvrdil kvality Radek Liebl když vyhrál dvouhru a s Lindou Janoštíkovou pak i mix. Překvapil Jan Lapáček druhým místem s Lieblem ve čtyřhře a 3.-4. místem ve dvouhře.                                                     

Blahopřejeme

                   Výsledky

 

 • Na sobotním turnaji GPC U15 v sokolovně dne17.9.2011 se nejvíce dařilo těmto našim hráčům: V. Lapáčkovi, který s Beranem vyhrál čtyřhru. A. Hadáček a Kukač obsadili druhé místo. Vojta Lapáček ještě obsadil 3.-4. místo v mixu a  ve dvouhře místo čtvrté.       Blahopřejeme

                   Výsledky          Nominace GPAU15

 

 • Provedl jsem kondolenci u rodiny Podpěrů za všechny jih. badmintonisty
  a dostal tuto doslovnou odpověď : Děkujeme srdečně za projevenou soustrast k úmrtí našeho drahého Zdeňka. Badminton byl jeho radostí. Zdeňka a Jiří Podpěrů.                                          

            R. Vokoun

 

 • V sobotu 17.9. hrajeme u nás v sokolovně na Sokolském ostrově v Č. Budějovicích první turnaj GPC U15. K vidění budou nejlepší hráči kraje v této kategorii a další mladší naděje. Srdečně zveme. Hraje se od 9.00 cca do 15.30 hod.    

                                                          R. Vokoun

 • Stručně, na Czech Sokol cupu v Plzni se dařilo skvěle našim :
  1.místo debl P.Marek - Budzel /Klimkovice/ 2.místo ve dvouhře P.Marek
  2.místo dvouhra T.Janoštíková ,2.místo debl Janoštíková - Šimoníková /Vodňany/
  a skvěle také: 1.místo K.Bočková /Štěpánov./ - Drotárová
      

                    Výsledky

 

 

 • Nominace hráčů badmintonu na GPA U19 na dny 17.-18.9.2011

               Nominace

 

 

 • Turnaj GPA U19 ze dne 3.9.2011 - v naší badmintonové herně v Sokolovně jsme zahájili letošní sezónu. Naši se blýskli dvěma vítězstvími zásluhou M. Marka ve dvouhře a T. Janoštíkové  s  M. Koudelkovou ve čtyřhře.

               Výsledky

 

 

 • Soustředění ve Výtoní skončilo v pořádku. Mládež nabrala kondici i koupání jsme si užili. Počasí bylo skvělé, nejlepší za celá dlouhá léta co tam jezdíme. R. Vokoun          

                FOTO

 

 •  Všeobecné informace  - zajímavé články

      Správné podání      Pomalé míče     Nejlepší české kluby

 

                Výsledky          Foto 

 

                    

                Výsledky          Foto 

 

 

 

                Propozice

 

               Výsledky          Foto 

               VýsledkyU13A      Výsledky U13B      Výsledky

 

 

                    U13FINALE    Foto

    

 

 

               Výsledky

 

 

 

 

                Výsledky

 

 

             Výsledky

 

 

 

 

Turnaj nadějí (11.6.2011), České Budějovice

V tělocvičně TJ Sokola České Budějovice se bude konat Turnaj nadějí. Jedná se o turnaj GPD U13 a o souběžně pořádané turnaje pro kategorie hráčů a hráček narozených v roce 2000 a 2001 a mladší. Podrobnosti jsou v propozicích.

Propozice         Info

 

Falco CUP 2011 Liberec 5.6.2011

Jihočeský tým složený z hráčů Sokola Č.B. a M.Koudelkové /Křemže obsadil na Falco cupu v Liberci 2. místo.....

Výsledky           čtěte více zde         Foto     

Blahopřejeme

 

Jan Janoštík vítězí v Praze.
Na Astře Praha se v sobotu 28.5.2011 sešlo téměř 120 mladých badmintonistů. A neztratil se ani náš Honza Janoštík, který s přehledem matadora obhájil loňské prvenství a opětovne zvítězil v kategorii U9.


Blahopřejeme

 

Výběr Jihočeského kraje A U13 obsadil výborné 2. místo

V Krumlovském poháru V.Lapáček, M.Jindra a B.Hadáčková vybojovali v družstvu jih. kraje "A"  2.místo a stříbrné medaile ač byli nasazeni jako pátý tým. V družstvu ještě startovali P.Beran /Křemže/ a B.Šimoníková s N.Kocovou / Vodňany/

Blahopřejeme .

V "B" týmu z našich startovali také M,Dvořák,M.Tůmová a D.Končoková . Tato krásná akce proběhla o tomto víkendu v Č.Krumlově.

VýsledkyU13A      Výsledky U13B      Výsledky U13FINALE     Foto

 

Benátky 2011

V Benátkách o uplynulém víkendu bojovalo naše "A" družstvo dospělých v kvalifikaci o ligu statečně a ze všech sil ,ale podlehlo všem  soupeřům a obsadilo páté místo.

Výsledky    Tisková zpráva

 

Přípravky Č. Krumlov 3. kolo 21. 5. 2011

Ve třetím kole přípravek v kategorii dívky 2000 zvítězila bez ztráty setu Bára Hadáčková. Tím obhájila svá předchozí dvě první místa a stala se celkovou suverénní vítězkou v celém seriálu v této kategorii.

 Výsledky

Gratulujeme

 

14.5.2011 - Zlatý pohár na Kladně a velké boje v Benátkách

Terka s Pavlem Markem na Kyoku Capu v Benátkách bojovali ze všech sil. Musím konstatovat, že podali velmi dobré osobní výkony. Postoupili ze skupiny mezi osm nejlepších dvojic. Zde mám los přiřknul bohužel nejlepší pár - Klupa, Šikalová. ale nedali jsme kůži zdarma. Pavel hrál celý turnaj opravdu výtečné singly a s Klupou prohrál 21:17 ve třetím setu, když byl po celé utkání lepším hráčem. Víme, co zlepšovat a teď je k tomu dostatek času. Terka podala dobrý výkon ve skupině, a výborný proti D.Šikalové. Byť prohra, velmi dobrý a nadějný výkon. Zatím co u Pavla je nutno pracovat na kondici, u Terky musíme pracovat na rychlosti a technice.

Honzík a Bára Hadáčková bojovali na Kladno Junior Cupu. Bojovali statečně a nenechali nikoho na pochybách, kdo je na turnaji pánem - no přece mladí z Českých Budějovic. Trochu se vytrápili s plastovými míči, které byly na hranici regulérnosti, ale dva vítězné poháry jsou doma. Honzík zcela suveréně zvítězil v U9 (musel se prokázat licencí, protože pořadatele nevěřili, že U9 může hrát) a Bára taktéž v U11 také zvítězila. SUPER!!!

 

Otevřený přebor ČOS družstev

V Praze Vinoři startovala naše mládež družstva v otevřeném přeboru. Přeboru ČOS družstvo dorostu, které hrálo ve složení M.Marek, P.Marek a K.Šamalová získalo 2.místo a družstvo mlad. žactva vybojovalo též 2.místo ,startovalo ve složení V.Lapáček, M.Jindra, B.Hadáčková, K.Baloušková, D.Končoková. Družstvo st. žactva v silné konkurenci skončilo na pátém místě.

Blahopřejeme

Výsledky

 

Informace k JUNIOR OLVE  2011 - Belgie

S krátkým zpožděním přinášíme stručné info k turnaji. Výborný turnaj, skvělá atmosféra, neocenitelné zkušenosti a 36 stupňů v hale. Tak lze letošní OLVE charakterizovat. Program začal podobně jako loni – příjezd a ubytování ve čtvrtek večer.....

čtěte více zde

 

30.4.2011 GPC U13 TEPLICE

Honza 2. a Bára 3. ve dvouhrách na GPC U13 v Teplicích

Bára Hadáčková a Honza Janoštík vyrazili v sobotu na otevřené GPC U13 do  vzdálených Teplic.Byť jsou oba věkem v kategorii přípravek, v Teplicích dosáhli výtečných výsledků a přivezli mnoho cenných bodů do oficiálního žebříčku U13. Honza v semifinále předvedl bezvadný výkon proti Seberovi z Astry Praha a vyhrál ve dvou setech.Ve finále již nestačil fyzicky. U Barči to také vypadalo, že finále nás nemine, nakonec po vyrovnaném výkonu 3. místo. V párech se nám již tolik nedařilo, i když mix byl velmi dobrý. Oběma patří za předvedený výkon velká pochvala.

Výsledky
 

2. kolo tradičních přípravek

V neděli 17.4.2011 se  uskutečnilo 2. kolo tradičních přípravek. Turnaj byl silně obsazen - 82 dětí z celé republiky. Za náš oddíl se zúčastnila pouze Bára Hadáčková a Honza Janoštík. Oba své kategorie již podruhé vyhráli a vytvořili si tak nadějnou pozici pro vítězství v celém seriálu.

Blahopřejeme

 Výsledky

 

 

Přebor U17 v Č. Krumlově

Tento víkend v sobotu 16.4.2011 se uskutečnil v Č.Krumlově KPJ U17. Při neúčasti Terezy Janoštíkové tak do bojů o medaile zasáhli jen junioři. O dvě třetí místa se po dobrých výkonech zasloužili ve čtyřhře Albert Hadáček s Kukačem a Vojta Lapáček s Beranem. Obě dvojice si odvezli bronz. Ostatním se již tolik nedařilo.

 Blahopřejeme

Výsledky     Výsledky

 

 

Přebor Klimkovic a MS župy

Výprava z Klimkovic z otevřeného župního přeboru ČOS  dobře obsazeného, přivezla dvě bronzové medaile J.Janoštíkem v U11 a A.Hadáčkem v U15 a dále dvě čtvrtá a jedno páté místo V hodnocení oddílů byl náš oddíl čtvrtý z 11 oddílů.

Blahopřejeme

Výsledky     Výsledky    Výsledky     Výsledky   Výsledky     čtěte více zde

 

Dospělí přeborníci kraje družstvo "A"

Naše družstvo dospělých Sokola ČB "A" se dne 9.4.2011 popáté za sebou stalo  přeborníky kraje! V posledním kole porazilo druhý S.Křemže i třetí SKB Č.Krumlov po napínavých bojích shodně 5:3!!  Družstvo startovalo v sestavě I.Synková,V.Firerová,K.Šamalová, P.Hodiánek Z.Jerson , M.Dvořák, M.Marek, M.Novák.

Blahopřejeme

Výsledky      FOTO

 

 

Čtyři hráči našeho klubu cestují do Belgie

O Velikonocích se uskuteční v Belgických Antwerpách-Edegemu další ročník turnaje OLVE Junior. Na soutěž je přihlášeno přes 350 hráčů v kategoriích U11 až U17 z 20 států Evropy.

čtěte více zde

 

Neoficiální krajský přebor dospělých družstev III.třídy

3. 4. 2011 proběhl v Jindřichově Hradci finálový den Krajského přeboru družstev dospělých III. třídy

Výsledky      

 

Mistrovství ČR U13

V Českém Krumlově 2.4.2011 na mistrovství ČR U13 vybojoval V. Lapáček dvě bronzové medaile a to ve čtyřhře s Beranem a v mixu se Zelinkovou.

Blahopřejeme

Výsledky1     Výsledky2

 

 

KPDŽ I.+ II. tř. Český Krumlov 26.3. a 27.3.2011

3. kolem skončily soutěže družstev žactva . V sobotu naše "A" družstvo obhájilo 2.místo a získalo stříbrné medaile ve složení:

T.Janoštíková, B.Zelenková, B.Hadáčková, M.Tůmová P.Marek, J.Lapáček, V.Lapáček a A.Hadáček
V neděli získalo prvenství a zlaté medaile naše "B" družstvo ve složení Kl.Baloušková, D.Končoková  M.Jindra, M.Dvořák / V.Baloušek s B.Hadáčkovou startovali v prvém kole. /

Blahopřejeme

Výsledky1     Výsledky2     FOTO1     FOTO2

 

Přípravky Český Krumlov

Dne  20.3.2011 se konal 11. ročník celostátního turnaje v kategoriích do 9,10 a 11 let.

čtěte více zde

Komplet výsledky           FOTO

 

KPJ U13 sobota 19.3.2011

v sobotu v Českém Krumlově  získal na krajském přeboru U13 titul přeborníka  ve čtyřhře V.Lapáček s Beranem a dále máme 2 stříbrné a 5 bronzových medailí.

Výsledky        

 

MČR U15 Hradec Králové  12.-13.3.2011
čtěte více zde

Výsledky

 

GPA U17 5.-6.3 2011 - Benátky nad Jizerou
Tento víkend absolvovali Terka Janoštíková a hostující Jirka Musil GPA U17.

Blahopřejeme

čtěte více zde

Výsledky

 

 

Na krajském přeboru U15 v sobotu 26.2. v sokolovně tři tituly vyhráli naši hráči. T.Janoštíková vyhrála ve dvouhře a v mixu s P.Markem a P.Marek k mixu přidal titul ve čtyřhře s J.Kukačem !

Blahopřejeme

Výsledky          FOTO

 

 

Družstvo dorostu ve složení M.Marek, P.Marek, J.Musil, M.Samohejl K.Šamalová, K.Sobotíková L.Matějková získalo v KPD dorostu bronzové medaile.
Výsledky          FOTO

 

 

Čtvrtý ročník memoriálu Zdeňka Kožešníka  v Liberci

čtěte více zde

Výsledky

 

 

Ve 3.kole dospělých I.tř. v sobotu 12.2.2011 v sokolovně naše

družstvo zvládlo svá dvě utkání a obě vyhrála.

Výsledky

 

 

Soutěž družstev žactva KPDŽ II.tř. vítězí naše "B" družstvo

čtěte více zde

Výsledky KPDZ1            Výsledky KPDZ2

 

 

Vítězství na GPA U13 Břeclav 29. - 30.1.2011

čtěte více zde

Výsledky           FOTO

 

 

MČR U19 v Plzni  29. - 30.1.2011                                                 

čtěte více zde

Výsledky

 

 

GPA U 15 v Českém Krumlově, 22.-23.1.2011

čtěte více zde

Výsledky   FOTO

 

 

 

KPJ dospělých v Sokolovně dne 22.1.2011                                    

čtěte více zde

Výsledky           FOTO

 

 

 

Českobudějovický turnaj U13 družstev ze dne 15.1.2011             

čtěte více zde

Výsledky            FOTO

 

 

Informace z  turnaje KPDD II. tř.  ve Vodňanech  9.1.2011            

čtěte více zde

Výsledky

 

Informace z turnaje GPC U13 v Sokolovně Č.B. ze dne 8.1.2011      

             Výsledky U13              Výsledky U17

Informace z turnaje 2. kola KPD I. třídy dospělých ze den 9.1.2011  
 
Výsledky KPDD1
Soutěže v Č. Krumlově z neděle    3.1.2011                                          

          Výsledky U15              Výsledky U19

GPAU1918.12.2010                                                                          

 

Soutěž v Č.Krumlově 

V neděli 2.1.2011 se 13 borců našeho oddílu zúčastnilo soutěží v Č.Krumlově a to velmi úspěšně!!

Junioři absolvovali ve složení M.Marek, K.Šamalová a L.Matějková KPJ U19. A přivezli 8 medailí!!. Blahopřejeme a připojujeme kompletní výsledky.

Starší žáci absolvovali kvalifikační GPC U15, na který odjeli po tvrdé přípravě. A přivezli 11 pomyslných medailových pozic!!!
Nejlépe hráli nejlepší. Pavel Marek 3 první místa a Tereza Janoštíková 2 první a jedno druhé místo. Oba se výtečným výkonem kvalifikovali na GPA ve všech disciplínách.
Výborný výkon předvedl i A.Hadáček - 3. místo dvouhra a 3. místo čtyřhra a V. Lapáček - 4.ve dvouhře a 3. ve čtyřhře. Na stupně dosáhl i J.Lapáček - 1.ve čtyřhře a 3.v mixu. Ale ani ostatní nezklamali a bojovali ze všech sil. Naše výprava tak zanechala v Krumlově výtečný dojem a respekt. Všem moc blahopřeji a níže kompletní výsledky.

                                                                                                            Jen tak dále.

Roman Janoštík

Výsledky U15

Výsledky U19
 

 

Po prosincových dnech v závěru roku nabere sezona po novém roku zase na otáčkách:

 • 8.1. 2010 se koná u nás GPC U13 a U17

 • 9.1. 2010 " KPD dospělých - propozice ke stažení zde

 • 15.1. 2010 je u nás druhý ročník celostát. turnaje družstev U13 (1.ročník byl velmi zdařilý). Můžeme postavit dvě družstva z členů : V.Lapáček, M.Jindra, M.Dvořák, J.Janoštík M.Tůmová, B.Hadáčková,K.Baloušková, D.Končoková, A.Koubová - propozice ke stažení zde

 •  22.1. 2010 KPJ dospělých opět u nás (Č.B.)

Je to nabité , máme co připravovat a organizovat. Roman Vokoun

 

Vánoční turnaj 2010

Vánoční soustředění je již minulostí.

Tradičního vánočního soustředění se zúčastnilo v sokolovně 18 hráčů. Od ostřílených borců po badmintonový potěr. A dvoudenní akce s přespáním v tělocvičně se vydařila, Hráči si mnohdy sáhli na dno svých sil a zjistili, že v badmintonu mají ještě co objevovat. Celou atmosféru doplnil odchovanec našeho oddílu Lukáš Zevl, který se aktivně podílel na tréninku. Tímto mu moc děkuji, byl to pro děti velký přínos. Doufám, že si ještě někdy najde chvilku, všichni bychom to ocenili.
Večerní program rodičů a přátel badmintonu pak moderovali Lapáček a M.Jindra senior. Většina rodičů si také sáhla na dno svých sil...
Závěrem: Velmi povedená akce pro hráče zcela jistě přínosná. Foto a video bude zveřejněno s malým zpožděním.

Roman Janoštík

 

GPA U19 18.12.2010

V Českém Těšíně se zúčastnil GPA U19 Michal Marek, bohužel neuspěl. Byl z klubu sám, proto mu partnery do párových disciplín přidělil pořadatel.

Ve smíšené čtyřhře prohráli 0:2 se sympatickou partnerkou Valerií Ondráškovou ze Super Stars Most (16. hráčka mixového žebříčku před GPA) s dvojicí Vodička (Hamr Praha) - Jechová (H. Králové - 9. v mixovém žebříčku).

Ing. Pavel Marek

Obsáhlejší informace zde

 

U9 a U11 v Hradci Královém, 18.12.2010

Tuto sobotu přivezli dva nejmladší borci - Barča Hadáčková a Honza Janoštík z H.Králového 3 tituly!!
Jak je to možné? Jednoduše. Bára po výborném výkonu zvítězila v U11 a Honza předvedl nevídané - startoval v U9 i v U11 a v obou kategoriích zvítězil! Po dvanácti vyhraných dvouhrách se stal suverénem obou kategorií.

Blahopřejeme
Roman Janoštík

 

Republikový turnaj GPA U13 v Praze:

Páru Vojtěch Lapáček-Petr Beran (Sokol Křemže) se podařilo zopakovat prvenství z prvního Grand Prix v Mostě a vezou na jih Čech další zlato! Vojta obhájil i bronz v mixu a i pěkná umístění ve dvouhrách si společně s Martinem Jindrou uhájili.
Ve zkratce:
1.místo: debl V.Lapáček-P.Beran (So.Č.B.-So.Křemže)
3.místo: mix V.Lapáček-M.Zelinková (So.Č.B.-Prosek Praha)
5.místo: singl V.Lapáček
9.místo singl M.Jindra
17.místo mix M.Jindra-A.Stropková (So.Č.B.-SKB Č.K.)

výsledky

 

TRADIČNÍ ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - 27. - 28.12. 2010
Ve dnech 27.-28.12. se uskuteční tradiční zimní soustředění, pořádané v tělocvičně Sokola České Budějovice. Akce je otevřená i pro nečleny oddílu z ČB, kteří se chtějí pod vedením zkušených trenérů zdokonalit, něčemu novému přiučit a také se pobavit. Z pondělka na úterý se spí v tělocvičně - spacáky a teplé prádlo s sebou. Zaměření bude především na dynamiku pohybu, taktiku a úderovou techniku. Akci povede trojice zkušených hráčů a trenérů - L.Janoštíková, R.Janoštík a R.Liebl, což samo o sobě je zárukou kvality. Cena za účast je 300,- Kč. Každý účastník obdrží pěkný upomínkový dárek. Dopřihlásit se ještě lze na : 

                                              602 593 594 - Roman J

                                              721 259 474 - Linda J.

Informační leták

V sobotu večer cca od 18,00 jsou zváni rodiče všech borců, mohou si tak vyzkoušet nástrahy badmintonu a posedět při sklence dobrého moku a na své ratolesti si můžeme navzájem postěžovat.

Za realizační tým: Roman Janoštík

 

GP A U17 ORLOVÁ
O víkendu 11.-12.12 2010 se uskutečnil v Orlové GPA U17. Malou výpravu ve složení Terka Janoštíková, Nicol Šimková a Jirka Musil doprovázel Roman J. a pan Hubert. Cesta byla náročná, ale herní projev celkem dobrý. Nejlepší výkon byla čtyřhra v podání Terky a Nicol - 5 místo je super a setbol o postup na bednu ještě lepší. Jirka i Nikol vyhrály první kolo, Terka neproměnila 2 mečboly a tak do 2. kola nepostoupila. Jinak super výprava a ještě lepší česnekačka!!

Roman Janoštík

 

v sobotu 11.12. se hraje u nás GPC dospělých  -   propozice zde

Turnaj GPC dospělých 11.12.2010

Sobotní turnaj GPC dospělých v ČB v sokolovně využili hlavně naše děvčata a taky si dost zahráli. Jedno vítězství získali V.Firerová s K.Šamalovou ve čtyřhře,dále Veronika přidala 2.místo v mixu a 3.místo ve dvouhře. Kat.Šamalová byla na 2.místě ve dvouhře L.Matějková na 4.místě. 2.místo přidala ve čtyřhře. Pavel Hodiánek získal dvě 3.-4. místa z dvouhry a čtyřhry.

   Hráčům blahopřejeme. Roman Vokoun

výsledky

 

Výsledky GPD U15 Vodňany 4.12. 2010:
Hadáček - Tůmová mix 1.
Hadáček - Jindra P. /Štěpánovice/ debl 1.
Hadáček - dvouhra 1.
Tůmová - Bočková /Štěpánovice/ debl 1.
Tůmová dvouhra 3.


ČOS U17 a U19 v Plzni

Výprava na ČOS U17 a U19 v Plzni (4.12.) tradičně přivezla medaile a také jeden titul přeborníka v U19 zásluhou páru K.Šamalová - H.Kolářová

dvouhra, čtyřhra , mix
       v U19 Kačka Šamalová 3.místo 1.místo 2.místo s Michalem Markem
                 Michal Marek 4. " 3. " 3. "
       v U17 Jirka Musil 5.-6. 3. " v U19 s M.Markem 2. " s Benediktou
                 P.Marek 7.-8. 3. " s J.Lapáčkem
                 J. Lapáček 7.-8. 3. " s P.Markem
                 D.Peterková 4.místo 3.-4. s B.Zelenkovou
                 B. Zelenková 5.místo 3.-4. s D.Peterkovou a dále si Benedikta

                 přivezla  3 porážky 29 : 30 

Jinak všechno dobře klaplo, všichni si zahráli hodně zápasů ,přivezli cenné skalpy např. P.Marek porazil Legáta s Plzně který je na 4.místě žebříčku GP.
Pouze J.Musil si odvezl nepříjemný a nevídaný zážitek, když ve dvouhře sice vyhrál skupinu ale jeho výsledek zápasu s Kondrem byl napsán obráceně tudíž v pavouku jako druhý ze skupiny narazil na silného soupeře, zatím co Kondr falešný vítěz skupiny/ R.Praha/ se dostal na konečné 2.místo. Satisfakcí může být snad dobrý pocit z výborné hry.

 Hráčům blahopřejeme Roman Vokoun

 

GPC u 15 na Kladně

27.11.2010 otevřený GPC u 15 na Kladně ve složení Hadáček, Lapáček V., Lapáček J., Jindra

výsledky mix:      1. Lapáček V.-Homolkova, 2. Lapacek J.-Homolkova
výsledky debl:     1. Lapáček J.-Hadacek, 3. Lapáček V.-Jindra
dvouhra:             1. Lapáček V., 2. Hadáček, 3. Lapáček J., 5.-8. Jindra

Blahopřejeme

 

GPA U15 Brno Jehnice

27.-28.11.2010
Výborný výsledek našich hráčů Terky Janoštíkové a Pavla Marka na repbulikovém turnaji v Brně. Společně se ve smíšené čtyřhře probojovali až do finále jako jedniná nenasazená dvojice. Obsadili tak výtečné druhé místo. Terka pak přidala další medailové umístnění - 3.místo ve čtyhře s M. Koudelkovou. Ve dvouhře pak Terka po výborném výkonu obsadila 5. místo. Další 5. místo přidal Pavel Marek ve čtyřhře chlapců. Oběma borcům blahopřejeme.

Roman Janoštík
 

 

GPC U19 a GPD U13

Sobotními turnaji GPC U19 a GPD U13 jsme zakončili v sokolovně sérii turnajů 4x po sobě každý víkend. V GPC U19 si Michal Marek vybojoval dvě druhá místa a jedno první v mixu. Lucka Matějková obě své disciplíny vyhrála ,dvouhru a mix.
V GPD U13 prokázal své ambice Michal Dvořák když vyhrál všechny 3 disciplíny. Honza Janoštík vyhrál s Dvořákem čtyřhru ,byl druhý v mixu a čtvrtý ve dvouhře což je výborné. Klárka Baloušková byla dvakrát druhá a první s Dvořákem v mixu a to je bezva.

Všem blahopřejeme

Výsledky U13

Výsledky U19

 

Sobotní P ČOS

Sobotní P ČOS v naší sokolovně se vydařil hlavně díky obětavosti všech rodičů a členů a tím že se nás na tom podílelo hodně. Díky všem. Startovalo 75 chlapců a dívek. Odehrálo se 178 zápasů !! Naše úspěchy : Titul přeborníka v U15 získal pár P.Marek. - T.Janoštíková 3.místo ve dvouhře P. Marek. a dále samá 3.-4.místa : Janoštíková-Koudelková P.Marek -J.Lapáček, A.Hadáček - V.Baloušek , dvouhra Lapáček V. V.Lapáček - P.Beran ,M.Tůmová- Kormanová, B.Hadáčková - N.Kocová
Kompletní výsledky budou zveřejněny později.

Blahopřejeme
 

Podzimní turnaj:

Podzimní turnaj U9, U11, U13 – Podolí u Brna 17.11.2010 se uskutečnil za účasti více jak 70 borců z celé ČR turnaj dětí v Brně. Startoval Honza Janoštík v kategorii U11. Probil se ze skupiny do hlavní soutěže a zde pak až do finále. V něm podlehl 47.hráči žebříčku U13 Adamovi Chrobákovi z Lanškrouna. Ve čtyřhře pak právě s Chrobákem s přehledem zvítězili. Honzovo doposud nejlepší umístění na okruhu turnajů U11.

Blahopřejeme
Roman Janoštík

 

Turnaj v Č.B 13.-14.11.2010

V sobotu se konalo u nás v sokolovně 1.kolo KP žactva družstev I.třídy Dobrým kolektivním výkonem obsadilo naše "A" družstvo cenné 2. místo. Za náš tým startoval : P.Marek, J.Lapáček, V.Lapáček ,A.Hadáček  B.Zelenková, T.Janoštíková a M.Tůmová.
V neděli jsem pořádali 1.kolo nižší soutěže družstev žactva II.třídu  kde naše "B" družstvo Sokola zvítězilo v sestavě V.Baloušek, M.Jindra M.Dvořák, B.Hadáčková a Kl. Baloušková

                                                              Všem v "A" i "B" družstvu blahopřejeme

Výsledky A

Výsledky B


Info:

V sobotu 13.11.2010 se hrálo ve Vodňanech prvé kolo KP II.tř. dospělých kde startovalo naše "C" družstvo dospělých utvořené opět po  řadě let s členy ,kteří dlouho nehrají a příjemně překvapili !
Neskončili poslední ,porazili o umístnění Křemži "B" a obsadili  6.místo. Hodně chuti do dalších bojů.

 Gratulujeme

 

Turnaj Č.B. 6.11.2010

V sobotu jsme pořádali turnaj GPC U13 a řada hráčů byla na pomyslné bedně /na stupních vítězů/ Martin Jindra 2.místo ve dvouhře 3.-4.místo ve čtyřhře i mixu, Bára Hadáčková 4.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře Míša Tůmová a Denisa Končoková dvakrát 3.-4.místo Dvořák Michal a Baloušková Klára oba jednou na 3.-4. místě.

Gratulujeme!

Výsledky

 

Info:

Na přebor ČOS je nutno se přihlásit u R.Vokouna nejlépe do pátku 12.11.2010.

Propozice P ČOS          Propozice KPDZ1        Propozice KPDZ2
 

 

Turnaj v Č. Krumlově 30.10.2010

V Č.Krumlově se uskutečnil v sobotu turnaj GPC U15  Nejvíce zazářila z našeho oddílu T.Janoštíková ,zvítězila v mixu s P.Markem  ve čtyřhře zvítězila s M.Koudelkovou a ve dvouhře byla na 3.-4. místě.  Pozadu nezůstal moc Pavel Marek ,přidal druhé místo s J.Lapáčkem  ve čtyřhře a 4.místo ve dvouhře.

Blahopřejeme !

Výsledky
 

 

Turnaj U9,10,11 Hamr Praha, 23.10.2010

Tento víkend se konal další turnaj žáků v kategoriích do 9, 10 a 11 let  v Praze. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnil Honza Janoštík.. Honzík  startoval o kategorii výše – tedy U10, protože ve své kategorii U9 má pouze jednoho vyrovnaného soupeře – D.Kostrhuna, který se nezúčastnil. Honza předvedl výborný výkon na hranici současných možností. Bohužel nás zradily nástrahy švýcarského systému a přesto, že Honzík neprohrál ani jediný zápas a jako jediný hráč z osmi možných vyhraných setů vyhrál sedm, *skončil třetí. *Přesto velmi dobrý výkon a blahopřání k bronzové medaili.

Roman Janoštík

Výsledky
 

 

Turnaj v Liberci a Brně

O víkendu naši hráči startovali na dvou místech v Brně na YONEX cupu U15 a U13 vyhrál čtyřhru Voj.Lapáček s Beranem a dvakrát třetí byly debly Pa Marek  Schwot, T.Janoštíková - Koudelková.

Na GPA U19 v Liberci hráli bez většího úspěchu M.Marek, K.Sobotíková  a K.Šamalová ,který jsme upřímě řečeno nečekali a nemohli od nich ani chtít.

                                                                                                        Blahopřejeme !

Foto Liberec    Foto Brno

Výsledky Liberec   Výsledky Brno    

 

Turnaj v Č.B.

v ČB se u nás v sokolovně uskutečnil turnaj GPD U13. Naši vyhráli vše. Michal Dvořák zvítězil ve dvouhře ,ve čtyřhře s V.Jedličkou a v mixu s D.Končokovou. Denisa Končoková také vyhrála vše, k mixu a k dvouhře přidala vítězství ve čtyřhře s Kl.Balouškovou. Kl.Baloušková a J.Janoštík přidali 2.místa v mixu ,Klára byla ještě ve finále dvouhry a Jan Janoštík ve finále čtyřhry a 3.-4. ve dvouhře. Vzhledem k jeho věku jsou to skvělá umístnění.

Všem vítězům i medailistům blahopřejeme.

Výsledky U13

 

Celostátní turnaj:

Tento víkend (16.-17.10.) se konal v Orlové celostátní turnaj GP A žáků do 15 let. Z našich borců se zúčastnila Terka Janoštíková a Pavel Marek. Po dlouhé době musím konstatovat, že turnaj nám nevyšel, Výkony byly za očekáváním, ale zase víme, na čem pracovat.
Výsledky:
Terka ve dvouhře a čtyřhře nevyhrála ani jeden zápas, s Pavlem skončili ve druhém kole v mixu. Pavel skončil v dvouhře na 9. místě, ve čtyřhře taktéž vypadl v prvním kole.

Roman Janoštík

 

Info:

Na GPC U15 v sobotu v sokolovně získali druhá místa T.Janoštíková s Koudelkovou P.Marek s J.Lapáčkem a pak již samá třetí místa - ve dvouhrách P.Marek, T.Janoštíková, P.Marek s T.Janoštíkovou a V.Baloušek s M.Jindrou na současně hraném turnaji GPC U19 zvítězili M.Marek a K.Sobotíková  ve dvouhrách ,M.Marek s K.Šamalovou v mixu a K.Sobotíková s K.Šamalovou  ve čtyřhře a druhá místa přidali K.Šamalová ve dvouhře a K.Sobotíková s J.Musilem v mixu.

Všem blahopřejeme

Výsledky U15

Výsledky U19
 

Turnaj v Pardubicích

Tuto sobotu 9.10.2010 se uskutečnil v Pardubicích turnaj mládeže. Rekordní účast - 117 chlapců a dívek včetně zástupců z Polska. Z našeho oddílu se zúčastnila Bára Hadáčková a Honza Janoštík. Oba potvrdili současnou suverenitu a ve svých kategoriích mnohdy s rozdílem třídy zvítězili. Výpravy vedené R.Janoštíkem a P. Hadáčkem se ještě zúčastnil Ríša Šimoník z Vodňan. Obsadil 9. místo.
Oběma našim borcům blahopřejeme a hodně štěstí na další velké soutěži - Bára Yonex Cup a Honza Turnaj U10 Hamr Praha.
                                                                                                      Roman Janoštík

Výsledky

Foto

 

Turnaj v Č.Krumlově:

Tento víkend (2.-3.10.) se konal v Č.Krumlově republikový turnaj BADMINTON CZECH TALENT U 11. Velkého úspěchu dosáhlo družstvo Jižní Čechy A, které obsadilo celkově 2. místo. Z našeho oddílu byli v sestavě Honza Janoštík a Bára Hadáčková. Oba borci podali bezchybné výkony a zasloužili se o výborný výsleddek.
V neděli se pak Barča Hadáčková velmi dobrým výkonem stala vítězkou dvouhry v soutěži jednotlivců. Porazila celou řadu papírově lepších soupeřek. Honza doplatil na nepříznivý los a stop mu vystavil Nikola Siviglia z Č. Krumlova. Výkon byl ale bezchybný.
Oběma našim borcům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí příští sobotu na mezinárodním turnaji v Pardubicích.
                                                                                                      Roman Janoštík

Výsledky družstvo
 

 

Info:

17.10.2010 v neděli se koná GPD U13 , je to turnaj bez nejlepších 8 hráčů a hráček kraje a proto pro tuto kategorii skvělý turnaj. Nominaci na tento turnaj oznámí hráčům R.Vokoun.
20.10.2010 středa - pozor ! není trénink pro mládež. Hala je pronajmuta pro florbalový turnaj. Od 20 hodin trénink pro dospělé již bude !

 

Info:

Turnaj GPD U13 se bude konat dne 17.10.2010. Pořadatel je  TJ Sokol České Budějovice.

Propozice

 

Turnaj v Mostě

Skupinka  mladých badmintonistů Sokola Č.Budějovice do 13-ti let startovala o víkendu (25.-26.9.2010) na celostátním turnaji GPA U13  v Mostě, a dočkali jsme se  od nich velice pěkných, až nečekaných úspěchů.          Blahopřejeme !

Celý článek     Foto

Výsledky

 

Turnaj v Č. Krumlově

V sobotu 25.9.2010 na GPC U17 v Č.Krumlově byla nejúspěšnější z našich hráčů Tereza Janoštíková :ve dvouhře 3.místo,ve čtyřhře s M.Koudelkovou 2.místo  a v mixu s P.Markem také 2.místo . Pavel Marek ještě přidal s J.Lapáčkem ve čtyřhře 3.-4.místo. Těmto úspěšným hráčům blahopřejeme.

Výsledky

 

 

Turnaj v Č. Krumlově

Z GPC U13 v Českém Krumlově ze dne 18.9.2010 máme medailová umístnění V.Lapáčka, M.Jindry M.Tůmové, D.Končokové a N.Kelblové a vítězství B.Hadáčkové s B.Šimoníkovou.

Mezi výše vyjmenovanými medailisty z našeho oddílu na GPC U13 v ČK nebyl uveden J.Janoštík který 3.-4-místo získal se Šimoníkem. Velice se omlouváme.

Na slaběji obsazeném /nebyly propozice/ GPD dospělých v Táboře zvítězila ve dvouhře žen Luc. Matějková ,Honza Matějka byl na 3.-4. místě
      

     Všem Blahopřejeme !

Výsledky

 

Mezinárodní turnaj:

Z mezinárodního turnaje v Plzni máme opět medailová umístnění ! V kategorii U15 zvítězil Pavel Marek se Schwotem z Benátek ve čtyřhře přidal 3.místo ve dvouhře, dívčí debl T.Janoštíková -B.Zelenková získal 2.místo a Ben.Zelenková byla ve dvouhře na 4.místě. P.Marek , A.Hadáček ,V.Baloušek, T.Janoštíková, B.Zelenková  pod hlavičkou družstva ČOS "B" získal pohár a 2.místo !

 Blahopřejeme !

Výsledky U15 chlapci

Výsledky U15 dívky

Foto

 

Info:

Na turnaji  v Prešově (3.-5. 9.2010) v konkurenci sportovců z 11 států naši hráči získali tři medailová umístnění - 3x bronz !

U 11
    3.místo dvouhra Hadáčková B.
    3.místo mix Hadáčková B. - Jindra K.
U 15

    3.místo čtyřhra Marek Pav. -Lapáček Jan

Blahopřejeme

Výsledky

Foto

 

 

Foto:

ve fotogalerii jsou fota z tábora z Přední Výtoně  -                          

zde je odkaz

                                                                                                                

12.-13.6.2010

Se u nás v sokolovně trénovalo na plánovaném soustředění mládeže. Ani pekelný hic nás nezlomil. V hale bylo podstatně lépe než venku. Všichni byli super a akce též !
Výsledky    Výkony    Foto

 

Falco Cup 5.6.2010

V Liberci startoval Jihočeský výběr s p.P.Markem převážně na náklady jihočeského badmin. svazu ve složení : S.Milová /ČK/, T.Janoštíková /SoČB/, M.Koudelková /Křemže/, B.Zelenková /Strakonice/, J.Novotný, P.Janota, D.Kolouch /ČK/, P.Marek /SoČB/ a obsadil pěkné 3.místo ! Porazil Střed.Čechy 4:3, Liberec 7:0, prohrál s výběrem Prahy 1:6a se SS Most 2:5.   Blahopřejeme.

Výsledky

 

 

5.6.2010

ve 3.kole přípravek v ČK také 5.6.10 zvítězili naši Vojta Lapáček , Bára Hadáčková a Jan Janoštík !! Skvělé , gratulujeme.  Krásné 2. místo získal Martin Jindra a 6.místo Klára Baloušková.

Výsledky 

 

29. - 30.5.2010

Se odehrál v Č.Krumlově turnaj Regionálních výběrů krajů U13 Jihočeské družstvo "A" vybojovalo 2.místo. V družstvu startovala naše hráčka T.Janoštíková dále

 K.Bočková/Štěpánovice/,B.Šimoníková /Vodňany/ P.Kukač a P.Beran /Křemže/ D.Siviglia /Č.Krumlov/ a v neděli za Kukače nastoupil P.Jindra/Štěpánovice/ . Gratulujeme. Jihočeské "B" družstvo ve složení A.Hadáček,V.Lapáček,V.Baloušek, M.Tůmová /všichni Sok.ČB/ ,B.Bačová a N.Kocová /obě Vodňany/ se umístnilo na 5.místě  z celkového počtu 9 družstev.

Výsledky     FOTO

 

29.5. na Astře Praha v turnaji hráčů U9 zvítězila B.Hadáčková a J.Janoštík !

Výsledky    FOTO

 Blahopřejeme

V neděli 23.5.2010

Skvěle bojovali naše největší naděje v německém Kaiserslauternu. 4 medaile z dvouher - vítězství přivezl Pavel Marek a Bára Hadáčková dále 2.místo Vojta Lapáček a 3.místo Tereza Janoštíková  ze čtyřher máme další čtyři medaile. Blahopřejeme.
INFO   INFO2    Výsledky   Výsledky2   FOTO                                                           

 

V sobotu 22.5.2010

Na našem turnaji Nadějí startovali děti 13 oddílů / z toho ze šesti jihočeských /  Z našich se nejvíce dařilo Martinovi Jindrovi, který zvítězil a Denise Končokové která se umístnila na pěkném druhém místě. Blahopřejeme
Výsledky     FOTO    

 

V Dobřanech v turnaji o pečeť Purkmistra vítězí Vojta Baloušek ve čtyřhře ! gratulujeme !
Ve dvouhře Vojta brzo narazil na favorita Legáta.

FOTO

 

V sobotu 15.5.2010

v kvalifikaci o 2.ligu bylo naše družstvo na 3.místě. Prakticky hned  v prvním kole se rozhodovalo o prvním a třetím místě. Liberec a vítězná  Astra byla silnější.

Výsledky

V sobotu se také uskutečnil v Nejdku Thun cup kde se dařilo  ve čtyřhře P.Hohenbergrovi ,umístnil se na krásném 2.místě.

Výsledky

 

V sobotu 8.5.2010

proběhl 2.turnaj přípravek v Č.Krumlově   Tak jako v prvním turnaji zvítězili naši Lapáček Vojtěch a Hadáčková Bára. J.Janoštík byl tentokrát třetí /měl silnější soupeře než např. druhý Šimoník/  Další pěkné umístnění vybojoval - čtvrtý Martin Jindra a šestá Baloušková Klára.
Výsledky přípravka                                                                                         FOTO

 

Na MČR U17 v Hradci Králové byl náš pár M.Marek-P.Marek na 9.-16.místě prohráli s párem Janáček-Šelong K.Šamalová 17.-32. /o umístnění se nehraje/ prohrála s Jančatovou a v mixu M.Marek -Šamalová skončili též na 17.-32.místě
- kompletní pavouci /výsledky/ jsou přiloženy.                                 

Výsledky U17
                                                                                                         Blahopřejeme.

 

Kvalifikaci o 2.ligu 15.5.2010 v sobotu hrajeme doma v sokolovně v Čes.Budějovicích ! Po letech jsme vyhráli losování o pořadatele ! Věřím ,že budeme v plné síle. Přijďte naše družstvo povzbudit ! ! !  Startovat bude Sok.Č.Budějovice, Astra Praha, TU Liberec a USK Plzeň.
                                                                                                                         R.V.

 

V sobotu 24.4.2010

Jsme pořádali krajský přebor jednotlivců U17 a současně GPD U13. V KPJ U17 získali nečekaně titul přeborníka kraje ve čtyřhře chlapců  Michal Marek s Pavlem Markem i když hráli všichni nejlepší. Blahopřejeme !  Michal medaili přidal v mixu ,dvě medaile získala Kateřina Šamalová ,dvě také Kateřina Sobotíková. Ještě jednu medaili má T. Janoštíková s M.Koudelkovou. Super.

Na GPD U13 byl z našich hráčů nejúspěšnější Martin Jindra ,jednou druhý a dvakrát třetí, dále dvě třetí místa získala Bára Hadáčková ,jedno třetí místo Denisa Končoková, Klára Baloušková a Dvořák Michal. Blahopřejeme.


Foto z KPJ U17 akce                                                                           Výsledky U17

                                                                                                            Výsledky U13

 

V sobotu 17.4.2010

Dvě bronzové medaile z mistrovství české republiky U13 z Benátek nad Jizerou přivezli  T.Janoštíková  (ve čtyřhře s E.Kelnarovou) a A.Hadáček(také ve čtyřhřes M.Šístkem)                                                                                            Blahopřejeme.

Foto z této akce                                                                                                                                                                                              Výsledky

Foto II z této akce

 

V sobotu 17.4.2010

Současně s MČR U13 probíhal GPA U19 v Liberci. Startoval tam z našich Michal Marek. Nejlépe se mu povedla čtyřhra chlapců kde s českokrumlov. Jedličkou prošli do osmičky a umístnil se tak na 5.-8.místě. V ostatních disciplínách skončil  v poli poražených - je to zkrátka U19 ,tam je to ze všech kategoriích asi nejtěžší. Kompletní tabulka je v sekci výsledky.

                                                                                                              Výsledky

 

V neděli 11.4.2010

V neděli na přípravkách v Č.Krumlově vyhráli naši hráči ve třech kategoriích. 1.místo získali Voj.Lapáček , Jan Janoštík a Bára Hadáčková

Foto z této akce                                                                                                                                                                                               Výsledky

 

V sobotu 10.4.2010

Se uskutečnil v ČK KPJ U15.  Medailová umístnění našich hráčů :
  titul a 1.místo : T.Janoštíková - M.Koudelková !
            3.místa : dvouhra - T.Janoštíková ,mix - P.Marek-T.Janoštíková
                           čtyřhra - Marek P.- Jan Lapáček

Foto z této akce

                                                                                            

1. - 5.4.2010
v Belgii startovali skoro všechny naše již delší čas největší naděje a nejlépe se umístnili v U11 ze 17 dvojic pár Voj.Lapáček - J.Janoštík  - 3.místo , super,blahopřejeme. Ostatním to jistě přineslo minimálně další zkušenosti a nové zážitky. Fota zásluhou L.Lapáčka jsou ve fotogalerii.

Foto z této akce                                                                                                                                                                                                                    Výsledky
 

1.4.2010

- po zajištění sokolovny,odešlu na český svaz žádost na pořádání  kvalifikace o II.ligu. Pořadatel se losuje a tak kdyby náhodou se vyhrálo  hrálo by se doma.
- k 12.6. /sobota/ je objednána i neděle dopoledne k soustředění mládeže v sokolovně.
                                                                                                              


27.3.2010

Radost z Karlových Varů. V sobotu na Karlovarské oplatce se naši opět neztratili ! V kategorii. U11 vystoupila na stupně vítězů na 3.místo Bára Hadáčková, hned za ní byla na 4.místě Klára Baloušková ! Startovalo 11 hráček. V kategorii U13 byl Vojta Baloušek na 4.místě a Albert Hadáček  na 6.místě z 20 účastníků.

 

·         V neděli 28.3.2010 jsme opět potrénovali v krátkém soustředění, abychom na zbytek sezony byli v dobré formě. Super přístup a radost máme také z těch účastníků, kteří se zatím takovéto akce nezúčastňovali. BEZVA! Děkujeme také Lin.  R. Janoštíkovi, kteří program připravili a uskutečnili.

  

·         V neděli 28.3.2010 odešla žárovka ve světle na konci sálu nad kurtem č.5 u lana na šplh. V úterý jsem tuto žárovku se správcem vyměnil tak jako jinou v lednu, což není zas tak jednoduchá záležitost. To je také  jedna z věci, které se musí udělat, aby nebylo omezeno naše hraní. Po zajištění sokolovny, odešlu na český svaz žádost na pořádání   kvalifikace o II.ligu. Pořadatel se losuje a tak kdyby náhodou se vyhrálo, hrálo by se doma.  - k 12.6.2010 /sobota/ je objednána i neděle dopoledne k soustředění mládeže v Sokolovně.

 Roman Vokoun

 

22.3.2010

Naše družstvo dospělých obhájilo titul v krajském přeboru.Jsou přeborníci po čtvrté v řadě ! Blahopřejeme ! Vítězné družstvo hrálo v sestavě Marek Mich.,Novák Mich.,Dvořák Mich.  Hodiánek Pav., Janoštík Rom., Schneedorfer J., Synková Iva, Firerová Veronika.
Naše "B" družstvo obhájilo s přehledem pátou pozici ! Výsledky kompletní budou zde na stránkách.
 

10.3.2010

    Naše "A" družstvo žactva ve složení:  P. Marek, J. Musil, L. Lapáček,       F. Veselý, T. Janoštíková, B. Zelinková, D. Peterková,M.Tůmová získalo stříbrné medaile v KPDŽ I.třídy pro sezonu 2009-2010

1. místo našeho "B" družstva a 2. místo našeho "C" družstva v Krajském přeboru druž. žactva II. tř. Blahopřejeme!

"B" druž.:  V. Baloušek, V. Lapáček, K. Machová, I. Remiášová

"C" druž.: A. Hadáček, Z. Tůma, K. Baloušková, B. Hadáčková

 9.3.2010

    Zatím co mladší žáci, starší žáci a junioři bojovali tuto sobotu na přeboru ČOS v domácí herně, naši nejmladší - Bára Hadáčková a Jan Janoštík se zúčastnili tradičního Kladno Junior Cupu, a velmi úspěšně. Při účasti 21 chlapců a 18 dívek jsme přivezli 3 medajlová umístění. Ve dvouhře dívek v kategorii U10 naše B. Hadáčková s přehledem zvítězila, Honza ve stejné kategorii obsadil výborné 3. místo. U obou borců rozhodla fyzická kondice a disciplína. Bára poté získala ještě bronzovou medajli ve čtyřhře s Krpatovou z Pardubic. 
    Oběma blahopřejeme a přejeme spoustu elánu do další práce. Co se týče již zmíněného Přeboru ČOS, nejlepšího výsledku dosáhlo družstvo dorostu, které turnaj vyhrálo. Mladší žáci skončili druzí a starší žáci na 5. místě.

14.2.2010

    Strhující a krásný závěr mělo 3. kolo KPD dospělých. V posledním kole se náš oddíl střetl se Sokolem Křemže. Při průběžném stavu 2 : 3 v náš neprospěch hráli současně 1. mužský debl Roman Janoštík s Pavlem Hodiánkem proti neporaženému páru M. Koudelka – Pirtyak. Michal Dvořák proti Sklářovi a Verča Firerová proti Sklářové (Hanušové). Všechny tyto zápasy skončili takřka současně a všechny vítězně. Stav se tedy otočil v náš prospěch 5 : 3.