Menu Zavřeno

4th Zagreb U17 Open 2019 – Daniel Dvořák

O víkendu vyrazil Daniel na svůj první turnaj kategorie BEC U17 do Záhřebu.

V mixu nastoupil po boku Karolíny Nachtmanové z SK Prosek Praha. V prvním kole si poradili s ruskou dvojicí Lanin, Kuptcova  2:1 na sety,  v kole druhé je pak čekal nasazený pár č. 7 z Bulharska, Nikolajev, Čepišova. Těm bohužel i po velmi dobrém výkonu podlehli  po setech 17:21, 19:21.

Ve dvouhře čekal na Daniela 3. nasazený hráč, Christian Tomič z Rakouska.  Danovi se nedařilo, příliš mnoho chyb na příjmu i ve hře znamenalo prohru 0:2.  Vyrovnaně  hrál pouze půlku setu, a to na výhru nikdy stačit nemůže.

Ve čtyřhře s Janem Rázlem  si v prvním kole poradili s chorvatskou dvojicí Matanič, Zekan 2:0,  v kole druhém je čekal nasazený pár č. 1  Sárosi, Tomic z Rakouska. Kluci sehráli výborný zápas a pouze pár chyb navíc rozhodlo o vítězství soupeřů. Škoda zejména ztraceného náskoku v závěru druhého setu.Nakonec těsná prohra 18:21, 22:24,  ale jinak skvělý zápas a poučení do příště, že se můžou směle měřit i se staršími a zkušenějšími hráči.