Menu Zavřeno

Neutěšená situace pokračuje

Bohužel i nadále zůstávají sportoviště uzavřena a světlo na konci tunelu v nedohlednu. Tento týden mají děti jarní prázdniny a tak mohou využít naplno krásné zimní počasí, i když vleky jsou také stále uzavřeny.

Všechny určitě zajímá, kdy se vše znovu otevře a budeme moci začít opět trénovat. Na tuto otázku bohužel odpověď stále nemáme. Také všechny určitě zajímá jak to bude se zaplaceným příspěvky na školení rok 2020-2021. V současné době vám mohu sdělit, že VV našeho klubu rozhodl o vrácení části příspěvků. Přesnou částku vám v současné době nejsme schopni sdělit. Rozhodne o tom termín otevření Sokolovny a také zda TJ Sokol bude řešit vrácení povinného členského příspěvku. Každopádně začneme vyplácet refundaci ihned po zahájení tréninků.

Pro děti připravujeme venkovní tréninky. Ty by začaly v době, kdy teploty kolem 15 hodiny budou minimálně kolem 10°C a budou povoleny vládou. Tyto tréninky nebudou mít vliv na vrácení části příspěvků.

Ti co nemají do dnešního dne zaplacené příspěvky, musí tak učit hned na prvním tréninku a z částky jim bude rovnou odečtena refundovaná částka.

Alespoň jedna dobrá zpráva na konec. Pro děti připravujeme letní soustředění o kterému budete v nejbližších dnech informováni na oddílových stránkách. Termín soustředění je naplánován 23.-27.8.2021 a budou formou příměstského tábora.