Menu Zavřeno

Výzva – V zdravém těle zdravý duch, v čistém městě čistý vzduch

Náš oddíl se připojil k výzvě Ve zdravém těle zdravý duch! V čistém městě čistý vzduch! Pro všechny zúčastněné, kteří pošlou fotografii viz znění výzvy dole na oddílový e-mail badminton.cb@seznam.cz čeká na prvním tréninku malá odměna.


Ve zdravém těle zdravý duch! V čistém městě čistý vzduch!

Zdravíme všechny členy a příznivce Sokola,

            konečně máme krásné počasí, období je jako stvořené pro procházky, které se v dnešní situaci staly asi nejrozšířenějším možným sportem pro každého. Platná opatření stále úplně nepřejí našemu sportování a pohybovým aktivitám.

Nečekejme na pomoc, pomozme si sami!

            Začněme třeba spojením tradičního sokolského hesla s heslem aktuálním: „Ve zdravém těle zdravý duch, v čistém městě čistý vzduch!“ Pojďme si při procházce vyčistiti prostředí, kde žijeme!

            V termínu 19. – 25. dubna vyrazte na procházku s odpadkovým pytlem a gumovými rukavicemi a zkuste toho posbírat co nejvíce!

            Vyhlašujeme soutěž o největší a nejkurióznější „úlovek“. Budeme rádi i za každou fotografii, kterou nám zašlete na e – mail: ingrid.vachova@seznam.cz

            Pokud nemáte možnost sesbíraný odpad nikam vyhodit nevadí. Přineste jej na jedno z následujících míst:

  • Sokolský ostrov – podesta nad schodištěm do sokolovny
  • Rožnov – k zadnímu vchodu do sokolovny přístupnému z ulice Antala Staška

            Během akce myslete především na své zdraví a používejte ochranné rukavice, případně jiné vychytávky na sběr nechutností 😊. Odpadkové pytle a gumové rukavice mohou vedoucí oddílů vyfasovat u naší tajemnice na Sokolském ostrově.

Předem děkujeme za vaši účast a pomoc nám všem!!!

Za T. J. Sokol České Budějovice

Nikola Kraus, vedoucí cvičitel Capoeiry

Ingrid Váchová, náčelnice