Menu Zavřeno

GPA U17 – Zlatý debl Dan Dvořák – Jan Rázl

Z turnaje referuje vedoucí výpravy Roman Dvořák:

V Ústí nad Labem se konal republikový turnaj kategorie U17, do kterého nastoupili i dva hráči z našeho oddílu – Daniel a David Dvořákovi.

David odehrál velmi dobře mix,  spolu s Helenou Novotnou nastoupili proti zkušenému páru Šilhan, Šenfeldová a David byl nejlepším hráčem na kurtu. Bohužel ani to nestačilo a skončili hned v prvním kole 0:2 na sety.

Ve dvouhře proti Pláničkovi slušný výkon, bohužel také moc chyb, které ukončili jeho cestu turnajem a prohra 0:2 na sety. Chuť si spravil zápasem o pořadí a výhra nad Adamem Králem 2:1.  Zde si bohužel přivodil zranění prstu na noze, které ho limitovalo ve čtyřhře po boku Ondřeje Pálinkáše proti dvojici Schinko, Georginov.  I tak ale velmi statečný výkon nezabránil prohře 0:2.

Daniel hrál v mixu s Karolínou Nachtmanovou. Zde se projevila jejich nesehranost, v prvním kole udolali  pár Georginov, Tvrdíková po setech 2:1, v druhém zápase pak podlehli dvojici Altera, Kobyláková 0:2.  Ve dvouhře porazil ve druhém kole Radka Pláničku 2:0 na sety,  v dalším zápase pak podlehl velmi dobře hrajícímu Jakubu Müllerovi 0:2.  Ve čtyřhře s Janem Rázlem podali velmi dobrý výkon a po těžkém boji ve finále vrátili dvojici Šilhan, Altera porážku z U19 a zaslouženě turnaj vyhráli.