Menu Zavřeno

GPC U15 a U19 (19.12.2021) Plzeň

V neděli pokračoval nabitý program v Plzni v kategoriích U15 a U19. Sjela se skvělá konkurence a opět se bojovalo navíc o pohár předsedy ZPčBaS pro nejlepší hráče v jednotlivých kategoriích.

V mladší kategorii nás reprezentoval František Vrchotický a Marek Pícha. Krásného úspěchu dosáhl nejmladší účastník turnaje Fanda Vrchotický, který se mezi borci U15 dokázal dostat až do finále, kde podlehl Petru Břízovi – aktuálnímu vítězi MČR U13. Další medailový úspěch přidal ve smíšené čtyřhře s Pavlínou Hermanovou. V chlapecké čtyřhře společně s Markem Píchou skončili ve čtvrtfinále. Celkově to Fandu vyneslo v poháru na celkové druhé místo. 

Kategorii nejstarších náše barvy hájil opět Alexandr Chládek a doplnil jej po rychlém přesunu z MČR U19 z Brna David Dvořák. 

Medailové žně tak mohli začít. Ve dvouhře zvítězil David Dvořák a Saša skončil třetí. V mixu dokonale zafungovala souhra Davida s Annou Dvořákovou z Plzně a společně zvítězili. Saša se na poslední chvíli spojil s Terezou Burdovou z Mostu a vyválčili třetí místo. V čtyřhře David se Sašou navázali na svoje úspěchy z posledních turnajů. Po heroickém výkonu dokázali vyhrát nad zkušenou dvojicí Urban – Havránek z TJ Astra Praha. Pohár předsedy ZPčBaS získal bez zaváhání David Dvořák a Saša Chládek bral pohár za třetí místo a přidal tak druhý pohár do své sbírky za víkendové boje. Všichni naši borci zaslouží pochvalu za výsledky a reprezentaci našeho oddílu.