Menu Zavřeno

GPC U17 (27.11.2021) Tábor

Tuto sobotu se zúčastnilo táborského turnaje šest hráčů našeho oddílu. Nutno předeslat, že všichni bojovali a vzorně reprezentovali náš oddíl.

 Děvčata zastupovala Šárka Václavíková a Vanessa Šemberová. Děvčata společně vybojovala 3.místo ve čtyřhře. Vanda přidala ještě další třetí místo s Fandou Vrchotickým.

V kategorii chlapců především sbírali zkušenosti Martin Šestauber a Vítek Klimeš. I když jim turnaj nevyšel výsledkově, bylo na jejich hře vidět veliký posun a zlepšení.

Turnaj byl vypsaný jako postupový na MČR U15 a Kryštof Klíma měl jasný cíl – zajistit si postupové vítězství ve čtyřhře, kde mu nominace na šampionát ještě chybí. Nakonec to bohužel nevyšlo, Kryštof s Frantou podlehli po boji ve finále krumlovské dvojici Pufr Matyáš – Jurný Petr 21:18, 19:21, 21:17 a Kryštof musí doufat v této disciplíně v divokou kartu.  Franta samozřejmě, po neúčasti na MČR U13 kvůli covidu, po postupu pošilhával také a starším soupeřům nedal nic zadarmo. V krásném zápase se mu podařilo porazit Denisse Pražáka 21:16, 18:21, 21:18. Ve finále už ale nestačil na Petra Jurného, který Fandu přetlačil také ve třech setech 21:17, 20:22, 21:15. Nakonec tedy skvělé 2. místo.

Ještě jednou díky všem za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Autor článku: Petr Vrchotický