Menu Zavřeno

GPD U15 (20.6.2026) Plzeň – ve dvouhře vítězí Tobiáš Opálka.

Do Plzně na “déčko” patnáctek vyrazili bratři Opálkové.

Vedli si náramně a to zejména Tobiáš, který dokázal zvítězit ve dvouhře. Tadeáš bere v singlu 4. místo.

Společně pak vybojovali ještě 3. místo ve čtyřhře.

Klukům patří gratulace.