Do Plzně na “déčko” patnáctek vyrazili bratři Opálkové.
Vedli si náramně a to zejména Tobiáš, který dokázal zvítězit ve dvouhře. Tadeáš bere v singlu 4. místo.
Společně pak vybojovali ještě 3. místo ve čtyřhře.
Klukům patří gratulace.
Do Plzně na “déčko” patnáctek vyrazili bratři Opálkové.
Vedli si náramně a to zejména Tobiáš, který dokázal zvítězit ve dvouhře. Tadeáš bere v singlu 4. místo.
Společně pak vybojovali ještě 3. místo ve čtyřhře.
Klukům patří gratulace.