Menu Zavřeno

Medaile z GPC U15 v Českém Krumlově

V sobotu se odehrál turnaj GPC U15, který byl prvním turnajem u nás na jihu od vypuknutí pandemie. Jak se našim hráčům dařilo referuje trenér Honza Klíma

V sobotu vyrazilo na GPC U15 do Českého Krumlova 9 našich borců, aby si ověřili formu a výkonnost po půl roce nucené přestávky. Sešlo se 22 dívek a 24 chlapců. Z našeho oddílu jmenovitě Anička Dušátková, Bára Buchálková, Bára Kubáková, Nela Hálková, Fanda Vrchotický, Honza Kubák, Honza Klíma, Kryštof Klíma, Saša Chládek.

Musím říct, že jsme si vůbec nevedli špatně. Vezmeme to ale od začátku:V mixu Nela se Sebastianem Janíčkem (Meteor Praha) obsadila 3 místo. Kryštof s Bárou K. a Fanda s Bárou B. 5. místo. V singlu dívek obsadila Bára K. a Nela 3. místo,  Anička 5. místo. V singlu chlapců Kryštof prošel přes nasazenou 1, ale nestačil na pozdějšího vítěze a obsadil 3. místo, Saša po bojovném výkonu 5. místo. Ve čtyřhře chlapců Saša s Kryštofem 3. místo. Ve čtyřhře dívek Bára K. s Aničkou obsadily krásné 2. místo.

Ostatní sbírali cenné zkušenosti a první velká vítězství 🙂

Díky tomu, že turnaj přímo navazoval na naše letní soustředění, tak mnoho našich borců cítilo “lehké“ vyčerpání a chyběla jim v pohybu tolik potřebná jiskra.

Děkujeme za vzornou reprezentaci a bojovné a svědomité výkony.