Menu Zavřeno

Oblastní přebor U13 na výbornou

V sobotu jsme doma pořádali Oblastní přebor jednotlivců do třinácti let a zvládli jsme to na výbornou. Ziskem titulu Oblastního přeborníka U13 se může pyšnit Kryštof Klíma a zůstala nám doma i další medailová umístnění. Ve dvouhře chlapců získal bronzovou medaili teprve devítiletý Fanda Vrchotický.

Dařilo se nám i v párových disciplínách. Ve čtyřhře chlapců se mohou radovat ze zisku medaile Kryštof Klíma a Fanda Vrchotický a to ze stříbrné. Bronzové medaile pak vybojovali Honza Kubák s Tomášem Plchem a Adam Buchálek s Vítkem Klimešem. I mezi dívkami se můžeme pochlubit ziskem bronzové medaile a to zásluho Káji Markové a Šárky Dvořákové.

I ve smíšené čtyřhře se podařilo dosáhnout na stupně vítězů a to zásluhou Kryštofa Klímy, který s Denisou Půlpánovou (ČK) vybojovali stříbrnou medaili a Fandy Vrchotického s Vandou Šemberovou (Dobrá Voda).

Radost nám udělali i ostatní naši hráči, kteří bojovali v každém zápase. I přestože nehráli přímo o medaile nechali na kurtu všechno. Za vše mluví třísetové bitvy Martina Šestaubera, který udolal Jana David Kadeřávka (Tábor) 11:21, 21:8 a 29:27, Kryštofa Glasra, který vybojoval další třísetový zápas proti Jakubu Benešovi (Vodňany) 16:21, 28:26 a 23:21. Další třísetový zápas pak odehrál Vítek Klimeš proti Vítu Sixlovi (Křemže) 21:19, 17:21 a 21:16.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.