Menu Zavřeno

OPJ U11 (21.1.2023) Dobrá Voda – Postup na MČR U11 pro Terezku a Tobiáše

Náš oddíl měl zástupce na kvalifikačním turnaji. Jmenovitě se zúčastnili – Tereza Štěrbová, Elen Dolná, Eliška Vychodilová, Maruška Vrchotická, Zdeněk Jerson, Tobiáš Opálka a Kája Rys. Všechny bych chtěl pochválit za příkladnou bojovnost. Škoda, že se turnaje nezúčastnilo více našich hráčů. Možnost zahrát si na Mistrovsví republiky mi přijde docela lákavá.

V postup na MČR proměnili svoji účast vítězstvím Terka Štěrbová a druhým místem Tobiáš Opálka. Postup těsně unikl i skvěle hrajícímu Zdeňku Jersonovi, který ve třetím setu rozhodujícího zápasu vedl už 13:9, ale zápas se mu nepodařilo dovést do vítězného konce.

V dívčí části turnaje došlo k těžko uvěřitelné věci, kdy 4 hráčky hráli o kolo více než zbylých pět účastnic, ty neměli potažmo možnost získat za toto kolo body a zabojovat o místo v postupové trojici. Z našeho oddílu se tato pořadatelská chyba týkala Marušky Vrchotické. Vzhledem k tomu, že šlo o postupový turnaj nejmladší kategorie, jednalo se ze strany pořadatelů o pořádný přešlap.

Oběma postupujícím, Terce i Tobíkovi, gratulujeme a 4. února na Mistrovství České republiky kategorie U11, které se rozehraje v naší Sokolovně, budeme držet palce. Ostatní naše hráče vyzývám – přijďte našim zástupcům fandit!!!!!