Menu Zavřeno

Sokolíci jedou…. čáká nás náročný víkend

Naši nejlepší starší žáci Kryštof Klíma, František Vrchotický, Jan Kubák, Barbora Kubáková a Karolína Marková pod vedením trenérů Romana Janoštíka a Jana Klímy cestují na sever Moravy, kde se od zítra začíná Mistrovství České republiky smíšených družstev žáků 2021.

Na východ od nás pak Jan Janoštík bojuje na mezinárodním turnaji FS Cyprus International 2021. Dnes se mu podařilo po třech výhrách postoupit poprvé mezi dospělým z kvalifikace. Zítra bude bojovat svůj první singlový zápas v hlavní soutěži. Tak také nastoupí ve čtyřhře mužů spolu s Jiřím Králem.

Na západ od nás pak bojuje Daniel Dvořák na YONEX German Ruhr U19 International 2021. Dan již vyhrál svůj úvodní zápas ve čtyřhře. Zítra tak pokračuje a k tomu nastoupí ve čtyřhře s Janem Rázlem a ve smíšené čtyřhře spolu s Lucií Krulovou.

V sobotu v Českém Krumlově také odstartuje II. liga smíšených družstev dospělých. O výhru jede bojovat naše družstvo ve složení: Jan Matějka, Radomír Liebl, Alexandr Chládek, Jan Klíma, Lucie Vokatá (roz. Matějková) a Nela Hálková.

Držme našim palce 🙂