V Brně se konaly České akademické hry, na kterých náš klub reprezentoval Dan Dvořák, a to na jedničku.
Dan nastoupil ve dvouhře, kde nepoznal chuť porážky a stal se tak Akademickým mistrem ČR.
V mixu pak spojil síly s Kateřinou Koliášovou a přiváží celkové páté místo.
Danovi blahopřejeme.
