Menu Zavřeno

Refundace oddílových příspěvku za školní rok 2020-2021

Vzhledem k pandemii COVID19 bohužel nemůžeme od půlky října sportovat a trénovat. Výkonný výbor našeho oddílu rozhodl, že budeme za tento školní rok vracet část oddílových příspěvků.

Oddílové příspěvky se skládají z několika položek – Členská známka Sokola, Příspěvek na režii Sokola, hráčská licence ČBaS a oddílové příspěvky. Bohužel první tři položky musíme zaplatit bez ohledu na covidou situaci. Vracet tedy budeme z částky oddílové a to:

  • ze zaplacené částky 3.500,- budeme vracet částku 2.000,-
  • ze zaplacené částky 2.500,- budeme vracet částku 1.000,- (sourozenci)
  • refundaci za dospělé budeme řešit formou badmintonových míčků – zaplacené příspěvky = 1 tuba badmintonových míčů

Příspěvky budeme vracet zákonným zástupcům na prvním tréninku po rozvolnění opatření, a to v úředních hodinách středa a pátek.

Bohužel i přes stop stav je potřeba, aby všichni členové, kteří tak neučinili, doplatili oddílové příspěvky v již ponížené částce.

Jako bonus pak nabízíme hráčům nákup badmintonových raket se slevou 50% (maximální výše slevy 2.000,-), od výrobců Yonex, Adidas, Victor. Každý člen oddílu (ten co má zaplacené příspěvky) si takto může koupit 2ks vybraných raket. Nákup je podmíněn oddílovou objednávkou – vámi vybrané rakety zašlete na oddílový email badminton.cb@seznam.cz . Nabídka platí do 30.6.2021

Nabídky raket na níže uvedených odkazech.

Adidas rakety jsou již v České republice a pro oddíly již k dostání.