Menu Zavřeno

Serbian U17 International a Serbian Youth International (19. – 21. červen) – Novi Sad, Srbsko – bronzový Fanda Vrchotický.

Do Nového sadu vyrazili sourozenci Vrchotičtí (TJ Sokol České Budějovice).

Fanda bojoval v kategorii U17 na turnaji evropského okruhu a vedl si dobře. V dvouhře se probil až do čtvrtfinále, kde již svému chorvatskému soupeři Markovi Šurinovi podlehl a skončil celkově pátý.

Chuť si spravil ve čtyřhře, kde nastoupil se slovenským partnerem Jakubem Fottou a došli až do semifinále, kde je zastavili soupeři z Anglie.

Maruška statečně bojovala na souběžně probíhajícím mládežnickém turnaji, a to v kategorii U13 ve dvouhře a čtyřhře společně s Lanou Barišič (Srbsko). Vítězný zápas si sice nezapsala, ale zkušenosti jsou k nezaplacení.

K pódiu Fandovi blahopřejeme.