Do Nového sadu vyrazili sourozenci Vrchotičtí (TJ Sokol České Budějovice).
Fanda bojoval v kategorii U17 na turnaji evropského okruhu a vedl si dobře. V dvouhře se probil až do čtvrtfinále, kde již svému chorvatskému soupeři Markovi Šurinovi podlehl a skončil celkově pátý.
Chuť si spravil ve čtyřhře, kde nastoupil se slovenským partnerem Jakubem Fottou a došli až do semifinále, kde je zastavili soupeři z Anglie.
Maruška statečně bojovala na souběžně probíhajícím mládežnickém turnaji, a to v kategorii U13 ve dvouhře a čtyřhře společně s Lanou Barišič (Srbsko). Vítězný zápas si sice nezapsala, ale zkušenosti jsou k nezaplacení.
K pódiu Fandovi blahopřejeme.

